Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
sport

Zobacz temat

P�yn�ce wie�owce.
Na pewno ka�dy z Was s�ysza� o g�o�niej premierze nowego polskiego filmu pt P�yn�ce wie�owce. Podobno film naprawd� dobry i pierwszy taki polski, wi�c mo�emy m�wi� o rewolucji. Wiecie mo�e gdzie w necie mog� obejrze� za darmo, najlepiej bez rejestracji i logowania? Dajce linka Grin

Najlepiej i�� do kina! Smile U mnie w wiosce dopiero b�dzie 15 grudnia w kinie... ale wytrzymam Smile

Nie wszystkie recenzje s� pozytywne. Spotka�em si� te� z negatywnymi ocenami tego filmu.

By�em na tym z przyjaci�k� i to w�a�nie Dzi�- w sumie sam nie wiem jak oceni� t� produkcj� . Jest bardzo wymowny , bolesny i pokazuje t� smutniejsz� stron�. Rozterki i refleksj� -brak akceptacji i troch� taki Polski powiew realizmu . Film zostawia og�lnie smutn� zadum� i daje duuuu�o do my�lenia...

Wiem, �e s� te� negatywne opinie oczywi�cieWink Chcia�bym jednak nie pokazywa� si� w kinie na tym filmie, ze wzgl�du na dyskrecj� dlatego zale�y mi na obejrzeniu w internecie.

To nic nikt nie wie??

Ok przekonam si� jak zobacz� Wink

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12077

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 17