Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
sport

Zobacz temat

pierwszy raz.
Hey,mam pytanko, jak przygotowac si� na swoj pierwszy raz,pierwszy totalnie bo ani nie uprawia�em seksu a ni si� z nikim nie ca�owa�e?Do seksu analnego te�?Zg�ry dzieki za odpowiedz.Wink

Pierwsza wa�na sprawa to musisz najpierw kogo� odpowiedniego pozna�, cz�sto mo�e si� trafi� kto� nieodpowiedni zbyt nachalny, s� lepsze i gorsze osoby.
Przygotowanie do tego pierwszego razu to rzecz ostateczna i wiele razy jak pomy�lisz �e jeste� gotowy to potem poczujesz �e jednak to nie to najgorsze jest przekonanie si� do tego. Tak jak m�wisz nie uprawia�e� �adnego rodzaju Sexu a nawet jeszcze si� nie ca�owa�e�.
Wa�ne s� fundamenty tak wi�c musisz zacz�� si� spotyka� tylko uwa�a� na tych nachalnych.Smile
Pozdrawiam

hej, hej

przede wszystkim komfort. I psychiczny i cielesny.
Je�li chcesz by� stron� wypi�t� z czyim� penisem musisz si� psychicznie odpr�y�, wola si� oddania. Maksymalna. �e chcesz komu� w sobie ul�y�. �e si� w pe�ni oddajesz.

zanim do dziurki....
najpierw d�ugieee pieszczoty, d�oni�, penisem, palcami, ustami, j�zykiem. Im d�u�ej, pe�niejsze odpr�enie.

jakby co je�li si� l�kasz, we� tabletki no-spa (co laski bior� jak maj� okres) tak gdzie 40 min, mi�nie dziurki si� rozlu�ni�.

no i najpierw, najpierw d�ugie i dok�adne si� wymycie.

ja na pierwszy sex umowilem sie z doswiadczonym gejem poznanym na portalu http://www.datezo... wszystko mi powiedzial wprowadzil w ten piekny swiat geja i jestem szczesliwy ze to wlasnie z nim to zrobilem, oczywiscie nadal utrzymujemy kontakt ale juz nie spotykamy sie bo kazde z nas ma partnera

Po pierwsze - du�o nawil�enia. Nie zabieraj si� za zabaw� bez dobrej wazeliny, bo si� sko�czy zatarciami i tyle. Ja na podstawie kilku filmik�w z http://sexfilmy.c... wiele si� nauczylem Smile

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12077

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 4