Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
ciastka2

Zobacz temat

Odwagi, odwagi i jeszcze raz odwagi ch�opcz� !
Cze�� Smile Ot�, od paru tygodni pracuj� w fabryce, gdzie pozna�em sympatycznego ch�opaka. Wpad� mi w oko po prostu. Gadali�my kilka razy i naprawd� wydaje si� spoko. Zastanawiam si� nad tym czy jest z bran�y Wink Wydaj� mi si�, �e tak, ale nie mam poj�cia czy s� to moje przeczucia, czy po prostu tak bardzo chc�, �eby by�. My�l� czy nie zaproponowa� mu spotkania na piwo czy co� w ten bit tylko nie znam go zbyt dobrze. Pracujemy cz�sto na r�nych dzia�ach i nie mamy tak cz�stego kontaktu, ale jak nadarza si� mo�liwa okazja, to wykorzystujemy j� Pfft My�licie, �e zb�a�ni� si� pytaj�c go o spotkanie? Troch� si� cykam ;d M�j gejradar ma ostatnio problemy, chyba jest chory..

Siema Smile zr�b to podst�pem Smile we� do niego jaki� kontakt gg czy co� i za�� drugie gg napisz mu z normalnego �e to ty itp.. a z drugiego popisz z nim troche i zapytaj czy jest gejem itp.. na pewno sie nie spalisz a je�eli jest to dzia�aj Smile

ju� kiedy� tak robi�em ;D kolega si� wypar� na gadu, ale p�niej okaza�o si�, �e jest. Tzn. jak szczerze z nim rozmawia�em ;p

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 1