Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
tv

Zobacz temat

Nie akceptuj� znajomych mojego ch�opaka-POMOCY!!
Witam

Uda�o mi si� znale�� naprawd� super ch�opaka, mo�na powiedzie� �e jest idealny, jest moja drug� po��wk� jab�ka. My�limy nawet nad �lubem w przysz�o�ci, natomiast jest jedno ale: Nie lubi� jego znajomych.
Strasznie �le si� czuj� w ich obecno�ci, nie umiem z nimi znale�� wsp�lnego tematu do rozmowy i najgorsze jest to �e on ci�gle chce z nimi sp�dza� czas.
Co mi w nich nie pasuje napisa�em poni�ej:
-Ich tematy rozm�w to g��wnie imprezy, imprezy, libacje itd. Ja uwa�am �e mamy ju� po 26 lat i chcia�bym z nim sp�dzi� czas a nie z nimi.
-Siedz� u nas w domu co pi�tek i sobot� i nie mog� nacieszy� si� ch�opakiem.(w tygodniu ja pracuj� od 6 do 14 a on od 14 do 22 wi�c ma�o si� widzimy a jak ju� mamy wolne to s� znajomi).
-Nie mog� znale�� z nimi wsp�lnego tematu rozm�w, poniewa� tak jak wspomnia�em wy�ej oni rozmawiaj� ci�gle o imprezach, wspominaj� swoich znajomych, rozmawiam o czasach liceum o kt�rych ja nie mam poj�cia bo jeste�my z innych miast i chodzili�my do innych szk�. Ja bym wola� o czym� neutralnym rozmawia� np. o podr�ach, o ekonomii czy te� o planach na przysz�o��.
Nie wiem czy wykszta�cenie na to wp�ywa, poniewa� ja sko�czy�em 3 kierunki studi�w a oni wszyscy po Liceum i Technikum, ale tak jak wspomnia�em nie wiem czy to ma znaczenie,
-Jak dostane wiadomo�� od ch�opaka �e dzisiaj s� znajomi to mi si� humor psuje.
-Mam wra�enie te� �e mnie nie akceptuj� za bardzo, poniewa� mieli�my raz k��tni� i on si�ga� po rad� u swoich znajomych, �e ja jestem z�y itd., wi�c my�l� �e fachowo mu po doradzali. Niemniej jednak m�wi� mi p�niej �e jego kole�anka m�wi�a mu o mnie i r�wnie� uwa�a �e ja mam go gdzie� i si� nie interesuj� nim.

Nied�ugo idziemy z nimi na sylwestra przebieranego, oczywi�cie oni zadecydowali o wszystkim i nawet mi si� nie chc� tam i��. Wol� ze swoimi znajomymi sp�dzi� czas. Nie wiem jak to powiedzie� mojemu ch�opakowi, nie wiem czy to zaakceptuj�, czy mi nie postawi ultimatum, typu Albo idziesz na sylwka z nami albo koniec....albo.....albo zaakceptujesz ich albo koniec z nami.
Ju� sam naprawd� nie wiem jestem ju� w tym zagubiony.
--------------------
***Dodam jeszcze co� od siebie, mianowicie przyczyn� dlaczego mog�o tak si� sta�:
Jak si� spotykali�my na pocz�tku to on od razu na 3-4 spotkaniu sp�dzili�my czas u niego w domu i przysz�o z 7 znajomych, ja nic o tym nie wiedzia�em, nie kt�rzy nawet mi si� nie przedstawiali i nie wiem jak maj� na imi�- wydaje mi si� �e jak siedzia�em u niego ju� a oni przychodzili to chyba wypada si� przedstawi� , przynajmniej powiedzie� imi� a nie tak bez s�owa . My�la�em �e sp�dzimy ten wiecz�r razem a tu nic z tego.
I ju� w ka�dy pi�tek, sobot� byli z nami znajomi.
Mo�e to wp�yn�o tak na mnie, nie wiem sam.
-------------------------

Nie wiem co mam zrobi�, jestem ju� nawet blisko powiedzenia mu �e z nami koniec, ale w g��bi serca go kocham i nie chc� z tego rezygnowa�.

Co zrobi�??
Czy mu o tym powiedzie�(Czy on mnie zrozumie??)
Czy nie zerwie ze mn� na podstawie ultimatum ......albo...albo....??
Czy m�czy� si� w �rodowisku jego znajomych, czu� si� niekomfortowo?????- zrobi� to dla niego
Czy z nim zerwa�??

A mo�e jest spos�b �eby polubi� jego znajomych, jak jakie� znacie to prosz� o pomoc.

***Prosz� o jakie� porady, bo ju� nie d�ugo sylwester a ja nie wiem co robi�...

Czesc.
Mialem podobny problem i niestety poleglem. Po namysle chybabym sprobowal jeszcze raz ale:
- usmiechalbym sie i potakiwal, starajac sie wlaczyc w temat.
- pamietaj ze on spedzil z nimi "cale zycie" i nie rozumie o co ci chodzi,
- sila rzeczy sa przciw tobie, bo jestes "nowy" w towarzystwie i oczekuja ze sie przystosujesz, wszelkie proby zmiany beda z gory skazane na male powodzenie.
No i ... intelektualnie nieco odskoczyles przez lata od liceum, wiec trzeba teraz sie nieco nagiac....
nie rob mu wymowek, zachwalaj towarzystwo, zachwycaj nawet. daj sobie rok na przeczekanie. tyle ode mnie.

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 12