Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
ciastka2

Zobacz temat

moderacja forum
Czy kto� wog�le czuwa nad funkcjonowaniem forum? Admin chyba nie daje rady sprawnie moderowa� temat�w i post�w. Mo�e by tak powo�a� moderator�w?

Jak wida� moderacja forum jest po prostu konieczna. To samo dotyczy niekt�rych profili.

@mlodzik009c zaskakuje mnie Twoja postawa Pfft.. czym Ty sie przejmujesz no be przesady.. nie byloby Ci szkoda opuszczac portal przez jednego osobnika? ;>

Jemu najwyra�niej o to chodzi,. �eby si� przejmowa� trzeba mie� jeszcze czym i kim . Niech pisze, przynajmniej wiadomo �e co� umie. Jako� ka�dy si� musi dowarto�ciowa�. On pr�buj�c wkurzy� ludzi, pewnie nie zna innej reakcji na swoj� osob�. Wink

No, jak si� tak patrzy na te tematy to zdecydowanie powinno by� co� z tym zrobione. Przyk�ad: Cheapweddingdresses. Spam, albo raczej bot...
Dziwi� si�, �e Administrator jeszcze si� wgl nie wypowiedzia� w tym temacie...

pewnie dostaliscie juz wiadomosci od admina?

Witajcie,

poniewa� nie mam czasu zajmowa� si� portalem ze wzgl�du na inne sprawy zawodowe i prywatne, wystawiam portal gaymateo.pl na sprzeda�.

Jego cena to 4200 z� netto. Osoba, kt�ra zechce kupi� portal, proszona jest o kontakt na maila [email protected] W sk�ad ceny zakupu wchodzi wszystko, co jest zwi�zane z tym portalem.

Pozdrawiam,
admin



to wyjasnia czemu forum wyglada tak a nie inaczejSmile

Ja nie dosta�em, bo jestem tu od bardzo bardzo niedawna, hehe. Mam nadziej�, �e kto� kupi. Troch� g�upio by�oby od razu po rejestracji zako�czy� tutaj pobyt...Pfft

tez na to licze, moze Zbigniew sie szarpnieWink))???

Grin

Hehe, a kup kup, Zbigniew. Pewnie wtedy si� tutaj wiele zmieni za Twojej kadencji Wink
A ja do czego bym si� nada�, hehe?

ciekawe do Zbigniew wymysliWink


A tak spytam sa Tu ludzie Konkretni czy nie bardzo ?



A co masz na my�li m�wi�c "konkretni"? Smile

@Miamia Te� na to czekam Wink

demon -Zbigniew jest bardzo konkretnySmile

My�l� �e teraz gdy moderatorzy s� b�dzie wszystko okej Smile

Te� mam tak� nadziej� , �e forum si� polepszy ...Tak wgl. fajnie �e co� drgn�o . To ju� wiemy ile kosztuje portal taki hehe sta� chyba co 3 -go z nas ciekawe kto sie odwazy Pfft

Ma�a uwaga do u�ytkownik�w: chro�cie swoj� prywatno�� - nie zamieszczajcie numer�w telefon�w w profilach ani w postach na forum. Pami�tajcie tak�e, �e forum nie s�u�y do zamieszczania seks-og�osze�.

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 2