Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
banner big kartki

Zobacz temat

ludzie z otoczenia kt�rzy s� homofobami
Najpierw opowiem swoj� histori�. Jestem "w szafie".

Jestem od dw�ch tygodni w nowym liceum. Najlepiej pozna�em si� z ch�opakiem, z kt�rym je�d�� jednym autobusem do szko�y. Mamy tak samo na imi� i jako� tak wysz�o, �e razem siedzimy na lekcjach, gadamy ze sob�. Zd�zy�em ju� si� w nim zakocha� i odkocha�. Ma dziewczyn�.
No i tak sobie my�l� �e pewnie b�dziemy dobrymi znajomymi albo nawet przyjaci�mi. I na jednej z przerw jako� tak zapyta�em go czy ma jakie� pogl�dy polityczne. Nie, nie mam, to wszystko jest g�upie. - odpowiedzia�, tylko jedyne czego nienawidz� to parady i homoseksuali�ci. Mnie zamurowa�o, ale mimo to jako� sko�czylismy rozmow�. Ja niewidzia�em czy p�aka� czy si� �mia�. Troch� mnie to zabola�o. Pod znakiem zapytania sta�ane�a nasza dobra znajomo��. Prawd� m�wi�c chcialem dokonac coming outu w liceum, ale jak uslyszalem "�arty" w m�skiej szatni to sie rozmy�la�em. Nie wiem co mam o tym my�le�, co robi�. Czy przesta� si� "kolegowa�" czy mie� nadziej� �e nic nie "wyjdzie" w przysz�o�ci i kontynuowa� dobre znajomosci.

Teraz czekam na Wasze prze�ycia. Jak reagujecie gdy kto� kto was lubi, szanuje albo kocha, m�wi niewiedz�c, �e m�wi o was.

Witaj.

Na pewno sie w nim nie zakocha�e�, tylko zauroczy�e�. To du�a r�nica.

Decyzje o coming out polecam podejmowa� z rozwag�. Tw�j kolega by� mo�e kiedy� zmieni zdanie o gejach, gdy kilku pozna.

A co do Parad - cz�� gej�w te� je krytykuje. Wi�c nie bierz tego do siebie.

Pozdrawiam.

Ja ju� po coming oucie w�r�d rodziny i jest jak by�oSmile powiedzia�em, �e znaj� tylko trzoszk� wiecej o mnie Pfft ale trzeba uwa�a� bo ludzie s� r�zni i r�znie my�l� o gejach Frown to w�a�nie z powodu padad i przebiera�c�w i exponowania swojej orientacji jest ten wstr�t do takich os�b, bo ludzie my�l�, ze kazdy gej to: damskie ciuszki, umalowany, taka cnotka itp. itd.Sad

bluk98 napisa�/a:
Najpierw opowiem swoj� histori�. Jestem "w szafie".

Jestem od dw�ch tygodni w nowym liceum. Najlepiej pozna�em si� z ch�opakiem, z kt�rym je�d�� jednym autobusem do szko�y. Mamy tak samo na imi� i jako� tak wysz�o, �e razem siedzimy na lekcjach, gadamy ze sob�. Zd�zy�em ju� si� w nim zakocha� i odkocha�. Ma dziewczyn�.
No i tak sobie my�l� �e pewnie b�dziemy dobrymi znajomymi albo nawet przyjaci�mi. I na jednej z przerw jako� tak zapyta�em go czy ma jakie� pogl�dy polityczne. Nie, nie mam, to wszystko jest g�upie. - odpowiedzia�, tylko jedyne czego nienawidz� to parady i homoseksuali�ci. Mnie zamurowa�o, ale mimo to jako� sko�czylismy rozmow�. Ja niewidzia�em czy p�aka� czy si� �mia�. Troch� mnie to zabola�o. Pod znakiem zapytania sta�ane�a nasza dobra znajomo��. Prawd� m�wi�c chcialem dokonac coming outu w liceum, ale jak uslyszalem "�arty" w m�skiej szatni to sie rozmy�la�em. Nie wiem co mam o tym my�le�, co robi�. Czy przesta� si� "kolegowa�" czy mie� nadziej� �e nic nie "wyjdzie" w przysz�o�ci i kontynuowa� dobre znajomosci.

Teraz czekam na Wasze prze�ycia. Jak reagujecie gdy kto� kto was lubi, szanuje albo kocha, m�wi niewiedz�c, �e m�wi o was.




wiesz, to takie fajne u m�czyzn hetero �eby gardzie� gejami, taki polski standard, moim zdaniem nie ma co w szkole si� ujawnia�, tak z w�asnego do�wiadczenia osobi�cie bardzo tego �a�uj� chocia� teraz s� inne czasy ni� te 10 lat temu

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12077

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 8