Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
zakaz

Zobacz temat

Kim on jest ?
Ja wraz z moim kumplem od ju� jaki� paru lat mamy ze sob� stosunki intymne. Zacz�o si� od tego �e pewnego wakacyjnego ciep�ego dnia poszli�my do piwnicy i tak "odkryli�my tajemnice naszych cia�" przed nami. Po jakim� czasie on si� mnie spyta� czy ja pami�tam tamte zdarzenie i czy chcia�bym je powt�rzy� no to ja mu na to czemu by nie. I nasze drugie spotkanie "zaowocowa�o" pierwszym seksem oralnym. Po tym zdarzeniu prosi� mnie �eby�my si� cz�ciej spotykali i te spotkania przeobrazi�y si� w wzajemn� masturbacj�, u�ciski, przytulanki, poca�unki. Po jakim� czasie m�j kumpel stwierdzi�, �e jemu nie wystarczaj� takie kontakty i chcia�by czego� nowego no i dosz�o do pierwszego takiego prawdziwego zbli�enia mi�dzy nami. I tak si� ci�gnie do dzi� od jaki� ju� 4-5 lat. Oczywi�cie przed innymi ukrywamy to. Tylko, �e mam problem ... bo ja pr�buje z nim o tym porozmawia� tylko ci�gle mnie zbywa lub odpowiada "NIE WIEM". A wg Was on jest homoseksualist�. Nie b�d� ukrywa� �e ja co� do niego czuj� i skoro nie mog� z nim o tym pogada� komu� w ko�cu musz� si� wypowiedzie�.
Ostatnio dziwnie si� te� zachowuje innych si� o mnie wypytuje co u mnie czy kogo� mam a mnie osobi�cie unika jak diabe� �wi�conej wody.

Chcia�bym z nim jako� si� spotka� i porozmawia� tylko jak ?

POMOCY !!!

Ja uwa�am, �e skoro on sam te� chcia� "takich spotka�" to uwa�am, �e hetero nie jest. Bo od kiedy hetero szuka zaspokojenia seksualnego u innego ch�opaka ?
A skoro on nie chce o tym rozmawia� to widocznie sam przed sob� nie umi zaakceptowa� tego, �e mo�e by� gejem.
Mo�e boi si�, �e znajomi, koledzy b�d� inaczej go traktowa�, gdy oka�e si�, �e jest gejem.

Ale mo�e kto� tu ci jeszcze pomo�e Smile

pozdrawiam

Chce wybada� Twoj� orientacj� i czy mia�e� partner�w/partnerki. Mo�e nawet zale�y mu na opini o Tobie.

Je�li trwa to kilka lat to musi co� czu�, ale pogadaj z nim. Postaw spraw� jasno: nie ma rozmowy, nie ma sexu xd Dasz rad� Smile Powiedz co czujesz i spytaj si� go co czuje. A przy okazji zastosuj jego taktyk� i mozesz sie wypyta� jego znajomych, jakie opinie o nim kr���.

to dziwna sytuacja. Ewidentnie chyba cos do siebie czujecie jezeli macie takie relacje. Chyba, ze chodzi tylko o seks

Je�eli chodzi o opinie o nim, to s� podobne jak i do mnie tzn. "peda�", "gej", znaczy wi�kszo�� znajomych, nawet z jego otoczenia, ma go za homoseksualist�.
teraz ze mn� nawet nie rozmawia, to znaczy jak si� spotkamy powie "cze��" , "siema", nic poza tym.
Jeszcze w czerwcu ubieg�ego roku szli�my razem si� przej��, pogada�. A potem zacz�li�my gra� w jak�� gr�. Wygra� ze mn� 4:1 i jako "kara", powiedzia� mi �ebym si� rozebra�. No wed�ug mnie ch�opak hetero raczej by nie powiedzia� do kumpla rozbierz si�, czy zdejmij spodnie albo chocia� koszulk�.

Zdj��em koszulk� i po�o�y�em si�, on chwile na mnie patrzy� a potem po�o�y� i przytuli� si� do mnie, i tak troch� czasu le�eli�my. Potem zn�w przesta� si� odzywa� i kontakt si� urwa�.

Chcia�bym z nim porozmawia� o tym, ale boj� si�, �e b�dzie mnie zbywa�, albo powie mi tylko co� na odczepnego.

Kiedy mu m�wi�em, dlaczego ze mn� ma taki kontakt, a nie z innym ch�opakiem. Tylko si� pyta�, a czemu ja ?

A kiedy czu�, �e odsuwam si� od niego, to zaraz przytula� si�, przymila�, siada� mi na kolana

No fakt dziwny jest troche, ale z tego co piszesz wida�, �e on sam przed sob� nie umi przyzna� si� do tego, �e woli ch�opc�w.



Dzi�ki wszystkim za wasze my�li Smile

Ja ju� po prostu nie daje sobie z tym rady, a on na rozmowe ochoty nie ma Sad

Ju� nie wiem jak go przekona� i co robi�

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (2) :

Go�ci: 3