Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
romantyczny

Zobacz temat

Jestem zbyt ciasny?
Cze��,
Jest to m�j pierwszy w�tek na tym forum, wol� zapyta� anonimowo, ni� i�� z tym na przyk�ad do znajomego...
Ot� mam pewien problem. Mam ogromn� ch�� na seks, mam nawet do tego - mo�na by powiedzie� - partnera, jego penis nie jest zbyt du�y ani zbyt ma�y. Jednak po grze wst�pnej, kt�ra si�� rzeczy powinna mnie rozlu�ni� nadchodzi czas, kiedy on pr�buje we mnie wej��. Niestety, pojawia si� wtedy okropny b�l, tak jakby mnie rozdziera� w p�. Wytrzymuj� to przez mo�e minut�, ale niestety zwykle ko�czy si� tym, �e musi wyj��, bo nie dam rady tego kontynuowa�. I tu pojawia si� pytanie. Jak rozlu�ni� booty na tyle, by wchodzi� spokojnie, abym czu� si� komfortowo, a z drugiej strony, by nie zrobi� sobie z niego "wiadra"?
Wiem, �e jest co� takiego jak poppers, ale uciekam od tego jak od ognia. Nie bawi� si� w chem, i nie zamierzam zaczyna�.
Pozdrawiam, dzi�ki te� z g�ry za pomoc

hej, raczej nie jeste� zbyt ciasny. Mi�nie odbytu potrafi� si� doskonale rozci�ga�.
Zwykle problem le�y w psychice, pod�wiadomie obawiamy si� czego� w odbycie i bezwiednie zaciskamy zwieracze. Generalnie s� niby dwie metody rozdziewiczania. Jedna przez stopniowe ma si� a nie, powolne wchodzenie, i rozlu�nianie. A druga, poprzez szybkie wbicie oraz przeczekanie bulu. Druga metoda mo�e niestety powodowa� ci�kie urazy w pod�wiadomo�ci, a pierwsza jest po prostu skuteczna.
Polecam tutaj �wietne podr�czniki Woodego Millera. Je�li znasz angielski, to z nich dowiesz si� wszystkiego. Wsieci kr��� pdfy, jednak jedn� z ciekawszych metod pozbywania si� bulu opisa� na blogu: http://www.thegailygrind.com/2015/08/08/the-secret-to-pain-free-bottoming-the-sexhalation-method/
W skr�cie, polega na tym, by najpierw poczu� przyjemno��, zanim nast�pi w�a�ciwa penetracja. Tutaj poprzez masowanie prostaty. Naprawd� polecam t� metod�, mo�na prze�y� niesamowity orgazm przy zupe�nie wiotkim cz�onku. Jak w Twojej pod�wiadomo�ci zagnie�dzi si� my�l, �e to co� przyjemnego, to mo�ecie spr�bowa� masowa� prostat� cz�onkiem Twojego partnera...

Gwarantuj� Ci, �e nie jeste� jedyny z takim problemem Smile.
Ja na pewno nie mog� uchodzi� za eksperta w tej dziedzinie, jednak nie mia�em problem�w z rozlu�nieniem przy swoim pierwszym razie. Wykorzysta�em do tego najzwyklejsze narz�dzie, a mianowicie w�asne palce, nie partnera.
Przede wszystkim nie spiesz si�, rozlu�nij si� powoli, dok�adnie. Sam lub z pomoc� tego drugiego. No i musisz te� odczuwa� komfort psychiczny - pami�taj, �e b�l ust�pi i zast�pi go przyjemno��. Zapami�taj te�, �e zazwyczaj ten problem jest jednorazowy, przy Twoim drugim razie na sto procent b�dzie o wiele �atwiej.
Du�� pomoc� mo�e by� tak�e lubrykant i... dobra atmosfera. Bardziej romantyczne otoczenie z pewno�ci� bardziej Ci� rozlu�ni, aromatyczne �wieczki i przygaszone �wiat�a s� idealne. Dobrym pomys�em jest relaksuj�cy masa� przed stosunkiem.

Ja generalnie twierdz�, �e nie ma zbyt ciasnych ty�k�w. Trzeba odpowiednio je rozlu�ni�. Najpierw gra wst�pna z nawil�aczem - nie wiem np. wazelin� (chyba najlepsza) paluszki, i dopiero wtedy du�o wazeliny i powolna, bardzo powolna pr�ba z cz�onkiem. Swoje pocz�tku mia�em na http://sexfilmy.c... wi�c troch� pod�apa�em temat rozci�gania Smile Powodzenia

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12077

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 1