Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
ciastka2

Zobacz temat

Jak najszybciej pozna� kogo� i zakocha� si� ze wzajemno�ci�
Witajcie ka�dy z nas pope�nia wiele b��d�w czy jest nachalny natr�tny opiekunczy zazdrosny jakim powinienem by� by spodoba� si� komu� i by� na sta�e.Jaki mam by� szczery powa�ny oboj�tny?Frown

Dok�adnie! B�d� sob�Smile

Zla slawa nosi sie za czlowiekiem.. wiec jak wyzej - badz soba Smile to zazwyczaj dziala Pfft..

To fakt i� ka�dy chce zrobi� super wra�enia i wypa�� jak najlepiej. O to przecie� chodzi. Niestety faktem jest i� nie da si� udawa� swojego podrasowanego charakteru zbyt d�ugo - sami w ko�cu jeste�my tym zm�czeni.
Najlepiej by� szczerym - cho� w�a�ciwie powinnam napisa� i� najlepiej by� - Kulturalnym, mi�ym, dobrym, troskliwym czy po prostu �wietnym go�ciem. W�wczas nie ma problemu i niczego nie trzeba 'podrasowywa�'Wink
I wbrew temu co by si� mog�o wydawa� bycie fajnym, u�miechni�tym, zabawnym, czy spokojnym i kulturalnym nie odbiera m�sko�ci - tylko jej dodaje.
Smile

Nie chcia�bym by kto� polega� na mojej wypowiedzi jak na encyklopedii, bo jednak brak mi do�wiadczenia, ale chyba wygl�da to tak:

1. Musisz by� w pe�ni sob�, nie mo�esz niczego na si�� zmienia�, ukrywa�.
2. Gdy jeste� sob� i masz kogo� na oku, mo�esz minimalnie pr�bowa� wykaza� cechy, kt�re potencjalnie Twojego partnera przyci�gn� do Ciebie. Tylko musisz trzyma� si� samego siebie ca�y czas, nie mo�na si� mocno zmienia�, bo zwyczajnie tych cech d�ugo nie utrzymamy i nici ze zwi�zku.

Nachalny natr�tny opiekunczy zazdrosny.
To chyba oznaka, �e Ci na kim� zale�y. My�l�, �e te cechy s� bardziej pozytywne ni� negatywne.

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 2