Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
banner big kartki

Zobacz temat

Impotencja w wieku 22 lat
Witam

Chcia�bym opisa� tu sw�j problem by� jest tu kto� w podobnej sytuacji. Niestety juz w wieku 22 mam problemy z erekcj�, trwa to od oko�o 2 lat mianowice jestem w stanie uzyska� wzw�d ale wystarczy chwilowy brak stymulacji by wszystko opad�o. W czasie kiedy to si� zacz�o przyjmowa�em lek antydepresyjny Escitalopram z grupy SSRI kt�ry m�g� powodowa� takie zaburzenia jednak w grudniu ubieg�ego roku odstawi�em ten lek g��wnie z powodu tych zaburze�. Od tamtej pory sytuacja nie wiele si� poprawi�a, wr�ci�y poranne wzwody jednak s� one s�abe i kr�tkotrwa�e. Jestem pasywny, przez do�� d�ugi okres by�em w zwi�zku z ch�opakiem kt�remu nie przeszkadza�y moje problemy. Zwi�zek ten rozpad� si� i po kilku miesi�cach pozna�em kogo� na kim bardzo mi zale�y. Ale tutaj powracaj� moje problemy, szuka�em r�nych mo�liwych przyczyn, badania hormonalne w normie, testosteron i SHBG ponad norm�, badania urologiczne usg j�der i naczy� krwiono�nych cz�onka nie wykry�o nieprawid�owo�ci- innymi s�owy wszystko powinno dzia�a� ale tak nie jest, oczywi�cie stresuj� si� strasznie przed ka�dym zbli�eniem tym bardziej �e u tej drugiej strony wszystko funkcjonuje bez zarzutu, nie rozumiem dlaczego u mnie jest inaczej, jestem ju� strasznie zm�czony t� sytuacj�, wiem �e przez te moje problemy ten zwi�zek te� nie wypali i nie ma si� co dziwi� kto chcia�by by� z inwalid�. Pewnie jestem skazany na samotno�� pytanie tylko czy op�aca si� tak �y�? A je�li tak to jak d�ugo? Urolog przepisa� mi Viagr� i powiedzia� �e mo�e si� to wszystko unormuje. Rzeczywi�cie jest po niej lepiej ale to strasznie upokarzaj�ce �e musz� j� bra� w tym wieku. Wszystko to jest bez sensu...


Edytowane przez NecroticHorror dnia 22-06-2016 16:28
شركة تنظيف خزانات بالطائف
شركة تنظيف منازل بالطائف
شركة نقل اثاث بالطائف
شركة رش مبيدات بالطائف
شركة عزل اسطح بالطائف
شركة كشف تسربات المياه بالطائف
شركة تسليك مجارى بالطائف
شركة تنظيف بيارات بالطائف
شركة كشف تسربات المياه بالقصيم
شركة نقل اثاث بالقصيم
شركة عزل اسطح بالقصيم
شركة تنظيف خزانات بالقصيم
شركة تنظيف مجالس بالقصيم
شركة تخزين اثاث بالقصيم
شركة تنظيف منازل بالقصيم
شركة مكافحة النمل الابيض بالقصيم
شركة مكافحة حشرات بالقصيم
شركة تنظيف بيارات ببريدة
شركة تسليك مجارى ببريدة
شركة تنظيف موكيت ببريدة
شركة تنظيف منازل ببريدة
شركة مكافحة حشرات ببريدة
شركة تنظيف خزانات ببريدة


http://www.wonderlover.com ... Zajrzyj, Sprawd� Smile

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12077

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 3