Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
romantyczny

Zobacz temat

Faceci za kas�
Co s�dzicie o m�odych kolesiach, kt�rzy robi� laski za kas�?
Kiedy�, b�d�c w Czechach, w Pradze, jeden kole� podszed� do mnie i zapyta� mnie czy chc� "lasku"...
Powiedzia�em, �e nie, dzi�kuj�, ale na nasze to by�o chyba 50 z�, wi�c nie tak du�o, a kole� by� naprawd� zajebisty. Co s�dzicie o gejach, kt�rzy robi� loda za kas�? Ja sam nie wiem co mam o nich my�le�...

To jest poni�enie i upodlenie cz�owieka, szkoda mi takich ch�opak�w. Czasem zmusza ich do tego ci�ka sytuacja finansowa, ale przecie� nie w taki spos�b powinni si� ratowa�. Ci go�cie kt�rzy korzystaj� z ich us�ug nawet przez chwil� nie pomy�l� co zmusi�o tego ch�opaka do tego, �e to robi...

Mi by by�o go �al i da�bym mu 50 zeta i poszed� Grin

zgadzam sie z gerland. sa rozne w sytuacje w zyciu.. " nie nalezy oceniac ksiazki po okladce" moglo zmusic go do tego zycie. A jak wiemy tak najlatwiej zarobic pieniadze. tez sie zgadzam, ze nie tak powinni sie Ci ludzie ratowac, ale jest to po prostu droga na skroty, najlatwiejsza... jednakze mocno wymierzona w godnosc czlowieka

ja ja mam prawie 30 wiosen i jestem w ukryciu , ale za kase nigdy bym nie poszedlAngrySad

Po prostu sprzedaj� siebie z przymusu.. ale nie lubi� takich.. :/


Edytowane przez scylla dnia 27-09-2012 17:57
ja uprawiam sex za kase i nie widze w tym nic z�ego, ��cze przyjemne z po�ytecznym a akurat nie mam pracy tak�e kazdy robi to co uwaza za s�uszne umawiam si� na portalu randkowym i na brak powodzenia nie narzekam http://www.datezo...


Edytowane przez jankowalskidate dnia 26-08-2015 15:37
A popatrzcie na to z innej strony. S� osoby, kt�re z powodu swojej niedoskona�o�ci fizycznej maj� problemy ze znalezieniem partnera. Dla nich to jedyna droga do zaspokojenia pop�du... Tacy kolesie s� potrzebni Smile

chlopak4u napisa�/a:
Co s�dzicie o m�odych kolesiach, kt�rzy robi� laski za kas�?
Kiedy�, b�d�c w Czechach, w Pradze, jeden kole� podszed� do mnie i zapyta� mnie czy chc� "lasku"...
Powiedzia�em, �e nie, dzi�kuj�, ale na nasze to by�o chyba 50 z�, wi�c nie tak du�o, a kole� by� naprawd� zajebisty. Co s�dzicie o gejach, kt�rzy robi� loda za kas�? Ja sam nie wiem co mam o nich my�le�...



Zwyk�a m�ska odmiana prostytucji

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12077

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 2