Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
romantyczny

Zobacz temat

Doradzcie :)
Siema podniecaj� mnie kobiety jak normalnego faceta ale m�g�bym to robi� te� z facetem mo�ecie pom�c doradzi� co robi� itp?..

A je�eli jestem BI to co� z�ego? np. jak bym chcia� mie� z kobiet� dzieci i za�o�y� rodzine bycie BI nie przeszkadza?

Skoro Cie podniecaj� kobiety to uk�adaj sobie �ycie z kobietami a m�czyzn sobie odpu�� zupe�nie. Tak b�dzie z po�ytkiem dla Ciebie i innych.

A je�eli lubie robi� to czasami z m�szczyznami dyskretnie to chyba czy bi czy gej nie robi r�nicy og�lnie moge to robi� z facetami a za u�o�y� sobie �ycie z kobiet�..

Arturek napisa�/a:
A je�eli lubie robi� to czasami z m�szczyznami dyskretnie to chyba czy bi czy gej nie robi r�nicy og�lnie moge to robi� z facetami a za u�o�y� sobie �ycie z kobiet�..


A czy co� takiego jak WIERNO�� jest Ci znane?
Co to za zwi�zek w kt�rym, masz zdradza� swoj� partnerk� lub partnera. Zar�wno kobiety jak i geje ci�ko prze�ywaj� zdrady. A zdrada w kt�rej dochodzi do seksu partnera z osob� p�ci przeciwnej boli najbardziej.

Ale nie mam narazie dziewczyny ani ch�opaka tylko chcia�em po prostu zaszale� ;p

to szalej a jak si� zdecydujez to u�� sobie �ycie ale nie kosztem drugiej osoby pamietaj ze mo�na kogo� skrzywdzic rozkochasz biedaka a p�niej dojdziej do wniosku �e znajdziesz sobie kobiete albo odwrotnie .... Jesli chodzi tylko o przygodny sex czy ch�c sprobowania to ok z reszta to twoja decyzja bno jak mawia� m�j przyjaciel je�eli chcesz pozostac przy kobietach to lepiej nie zaczynaj z facetami hehe Co do pytania czy bycie bi to z�o to my�l� �e pewne badania jak zwykle genialnych amerykanskich naukowcow z polskimi nazwiskami ;p dowodza �e bardzo du�a cz�c spolecznosci jesty bi albo mia�a w�tpliwo�ci co deo orientacji tylko naog�l nik si� nie przyznaje bo maj� juz rodziny i u�ozone �ycie pzdr ...

Jest mn�stwo biseksualist�w, kt�rzy maj� udane ma��e�stwa, dzieci i czasem przy okazji wy�ywaj� si� seksualnie z facetem. Bo to generalnie �atwiejsze �ycie ni� gdyby �yli w zwi�zku gejowskim.
To czy zona powinna wiedzie� o tym jest indywidualna spraw�- raczej zale�y od wykszta�cenia i og�lnego poziomu intelektualnego obydwu stron. Nie zgadzam si�, �e kobieta bardziej prze�ywa zdrad� z facetem- wr�cz przeciwnie, wi�kszo�� kobiet wybacza skok w bok z facetem, bo najcz�ciej si� domy�la, ale nigdy nie wybaczy zdrady z inn� kobiet� bo to oznacza konkurencj� i niebezpiecze�stwo rozpadu zwi�zku.


Edytowane przez artamedan dnia 20-11-2012 01:47
cze�� od niedawna pozna�em faceta do kt�rego czesto przebywam juz zd��yli�my sie pozna� i zakocha� si� w sobie kochamy sie bardzo namietnie z mi�o�ci i przy nim dochodz� do tak obfitych wytrysk�w �e jeszcze w zyciu takich nie mia�em jest po prostu wspaniale si� z nim kocha� choc jest starszy ode mnie o jakie� 11 lat a mam 28.Jest tylko ma�y problem on czasem lubi sobie troche wypi� czy ja mog� mu jako� tym pom�c aby nie pi� tak duzo w mojej obecno�ci czy mog� z nim o tym porozmawia�...???

Ja mam r�wnie� problem, zakocha�em si� w osobie, kt�ra wydaje mi si�, �e ma mnie kompletnie, gdzie�. I nawet nie wiem jakiej jest orientacji, a problem jest w tym, �e na co dzie� patrze na niego w szkole, zaczepia mnie no i w og�le nie wiem co mam robi� prosz� o rad� Smile

artamedan napisa�/a:
To czy zona powinna wiedzie� o tym jest indywidualna spraw�- raczej zale�y od wykszta�cenia i og�lnego poziomu intelektualnego obydwu stron. Nie zgadzam si�, �e kobieta bardziej prze�ywa zdrad� z facetem- wr�cz przeciwnie, wi�kszo�� kobiet wybacza skok w bok z facetem, bo najcz�ciej si� domy�la, ale nigdy nie wybaczy zdrady z inn� kobiet� bo to oznacza konkurencj� i niebezpiecze�stwo rozpadu zwi�zku.


To, �e �ona powinna wiedzie� o orientacji m�a a m�� o orientacji �ony to jest sprawa podstawowej uczciwo�ci mi�dzy lud�mi i takie rzeczy si� powinno m�wi� przed �lubem, a nie ukrywa� i ca�e �ycie gra� i oszukiwa�. Nie wiem sk�d takie przedziwne teorie o �atwiejszym wybaczaniu przez kobiety zdrad z facetami wyczai�e�? Jest zupe�nie na odwr�t jak piszesz. Je�li �ona odkrywa, �e jej m�� sypia z facetami, to si� takie odkrycie ko�czy rozwodem zazwyczaj. I dlatego te� biseksom tak bardzo zale�y na zachowaniu dyskrecji, co wida� zreszt� w profilach na portalach randkowych...

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 3