Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
romantyczny

Zobacz temat

D�ugie w�osy - problem
Witajcie drodzy forumowicze!
Ot� od d�u�szego czasu zapuszczam sobie w�osy. Efekty s� fajne, ale jest jeden ma�y szkopu�, mianowicie moje w�osy maj� tendencj� do kr�cenia si� we wszystkie strony �wiata. I tu pojawia si� pytanie, czy istnieje jaki� spos�b (nie wliczaj�c prostownicy) aby moja ma�a "italia" si� tak nie skr�ca�a? Za pomoc z g�ry dzi�kuj�.

Pozdrawiam

podobno jedwab pomaga, ale nie wiem, tak tylko s�ysza�em

Nie lubie dlugich wlosow.. Lecz z tego co wiem - FRYZJER i jeszcze raz fryzjer. Wlosy trzeba podcinac regularnie by sie nie rozdwoily. Jak jestem w bledzie - z gory przepraszam.

�eby zapu�ci� w�osy potrzeba jest motywacja. Inaczej nici z tego (no chyba, �e kto� ma proste i rosn�c same sobie, bez wi�kszego dbania wygl�daj� ok). Je�eli s� kr�cone to na pocz�tku b�dzie szopa, tym bardziej, �e kr�cone w�osy z regu�y s� suche. Jak kto� si� nie nauczy dba� o nie to nie ma co zapuszcza� chyba... A i kr�conych w�os�w si� nie czesze na sucho, tylko przed sp�ukaniem od�ywki grzebieniem z szeroko rozstawionymi z�bami.

Oczywi�cie, �e �atwiej wypadaj�, jednak na sucho w�os�w kr�conych si� nie czesze, bo powstaje tzw. 'szopa', wi�c z dwojga z�ego lepiej zrobi� to na mokro. Ale delikatnie of course. Ja mam do ramion, kr�cone i w sumie bardzo rzadko czesz� grzebieniem. Cz�ciej przeczesuj� palcami (i na sucho, i no mokro, r�nie).

A te od�ywki bez sp�ukiwania i do tego w sprayu to maj� na g�rze w sk�adzie alkohol- a ten dodatkowo wysusza Pfft
W sumie wszystko jest dla ludzi w zale�no�ci od stanu w�os�w haha.

No ja autorowi mog� poleci� jeszcze olejowanie, maski... to wszystko poprawi stan w�osa, ale i podkre�li skr�t, a on chce si� go pozby� Sad
Istnieje kuracja keratynowa, gdzie efektem ubocznym jest prosty w�os przez ok 3 miesi�ce, jest te� trwa�a prostuj�ca ale to niszczy w�osy, a dodatkowo wyprostowany w�os ju� na zawsze b�dzie prosty (a odrastaj�ce b�d� kr�cone, wi�c po czasie mo�e to �rednio wygl�da�...)

to najgorsza opcja...
Ja tak zrobi�em przed obecnym zapuszczaniem. �ci��em, bo mia�em niby do�� i nie chcia�o mi si� z nimi bawi�... �a�uj� do dzisiaj Grin
Bym mia� o 10-11 cm w�osy d�u�sze... hah

Ja te� 2 razy zapuszcza�em, albo i 3. ale te pierwsze razy by�y do kitu, bo w�osy mia�em zniszczone. nie dba�em zupe�nie... wi�c tylko ostatniego �a�uj� hah
Mia�y by� porady dla autora, a wysz�y ploty o nas Grin


W sumie racja

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 8