Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
zakaz

Zobacz temat

Czy szuka� partnera w internecie?
Witam. Mam 17 lat i chcia�bym znale�� partnera ew. kogo� do seksu. Jestem zakochany w heteryku, jednak chc� z tym sko�czy�, ale to, �e my�l� o nim ca�y czas tego nie u�atwia. Uzna�em wi�c, �e portale w internecie to jest najlepszy pomys� na zapomnienie o nim. Chcia�bym znale�� kogo� w realu bo poznawanie kogo� przez internet wydaje mi si� sztywne, ale to raczej niemo�liwe znale�� jakiego� geja, szczeg�lnie w moim otoczeniu w raczej ma�ej miejscowo�ci. Co o tym s�dzicie? Bardzo chcia�bym kogo� znale��, �eby zako�czy� sw�j b�l spowodowany heterykiem. Pozdrawiam Smile

Wsz�dzie mo�na szuka�, wiem jak to jest jak kto� jest z ma�ej miejscowo��i gdzie ka�dy z ka�dym si� zna. Przyznanie si� w takim otoczeniu jest bardzo trudne.
Temat z zauroczeniem w heteryku te� wielu z nas przerabia�o, u mnie pomog�o wbicie sobie do g�owy, �e nic z tego nie b�dzie. Sam poznaje osoby na internecie, nie ka�da znajomo�� jest dobra, co innego w internecie a w �yciu, niestety.
Powodzenia w poszukiwaniach Smile

To chyba nie jest dobry pomys� poznawa� kogo� tylko po to, �eby wybi� sobie druga osob� z g�owy :) powiniene� podej�� do tego w inny spos�b :)

no pewnie ze najlepszy wpisujesz sobie kryteria i szukasz w�r�d os�b o takich samych zainteresowaniach to jest du�o �atwiejsze bo na mie�cie nigdy nie masz pewno�ci czy kto� jest gejem zawsze Ci� mog� wy�mia� a tak? to jest najlepsza droga �eby sie um�wi� na sex randk� ja korzystam z www.datezone.com i juz pozna�em tylu wspania�ych gej�w ze moje �ycie erotyczne kwitnie teraz marze o jaki� tr�jk�cie dla urozmaicenia

Ja szuka�em np tu http://ekstaza.pl/ ale jest wiele r�nych stron na szukanie drugiej po��wki. To zale�y czy szukasz kogo� na ... czy na sta�e... Smile powodzenia

Je�li chcesz z kim� porozmawia�, pozna� si�, zaj�� si� czym�, co pozwoli Ci nie my�le� o nim i powoli zapomnie�, to forum jest idealnym miejscem Smile

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12077

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 2