Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
banner big kartki

Zobacz temat

czy mi sie zdaje?
Czy wieje tu nuda?!Frown

tak troszeczk�

Widz� �e konwersacje pe�n� par� ,nie nad��am czyta�.Grin

teh6 to rzu� jaki� ciekawy temat Grin

Je�li chodzi o jaki� temat to co my�licie o tem:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019407,title,Katolickie-msze-dla-gejow-lesbijek-i-transseksualistow,wid,15301261,wiadomosc.html
?

Iaan napisa�/a:
Je�li chodzi o jaki� temat to co my�licie o tem:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019407,title,Katolickie-msze-dla-gejow-lesbijek-i-transseksualistow,wid,15301261,wiadomosc.html
?


Pomys� ciekawy, tylko co ma na celu organizowanie takich mszy? Czym r�ni si� taka masz od normalnej?

Najpro�ciej jak mo�na - "religia jest mi�o�ci�" a cz�owiek sobie sam doszuka� tych wszystkich bredni typu "homo id� do piek�a) bo bierze cz�sto zbyt dos�ownie to co pisze w biblii a to ju� dla mnie z lekka fanatyzm przez kt�ry wychodz� r�ne "kfiatki" dlatego ja nawet je�li wierz� w co� to na pewno nie w ko�ci� i ich m�dro�ci

"Swoj� drog� - Zn�w przewija si� temat Katolicyzm & homo... : / Czy rzeczywi�cie wierzycie, �e Katolicyzm jest jedynym, s�usznym pogl�dem na �ycie st�d tak tyle o katolicyzmie i ludziach homo si� tutaj pisze? "


Tak, wierz�.....
A odpowiadaj�c na pytanie wczesniej zadane w tym temacie, odpowiadam, �e ksi�dz kt�ry to robi jest swiadom, ze jesli nie powinno si� darowa� grzechu facetowi kt�ry nie ma �lubu z kobiet�, dlatego ze nie ma z ni� �lubu a sobie pomieszkuje z ni�, to na dokladnie tej samej zasadzie, powinien nie dawa� rozgrzeszenia facetowi kt�ry mieszka z facetem. Jesli tak ma wygl�da� duszpasterska troska, kt�rej si� tak domagaj� m.in Wiara i T�cza .... to lepiej niech nie b�dzie takowej wcale mo�e

Ja wczoraj az usnalem z tych nudow. Czemu zima jest taka jakas z dupy, nie to co lato...mozna isc gdzie i kiedy sie chce.

Caspian beda tu jakies zmiany na portalu?

Prosze nie piszczie juz o kosciele, bo wkoncu zostane ateista


Nie zdaje Ci si�.
I nie wieje...
To ju� tornado nudy Wink

no dobra to mo�e ja rzuc� temat na kt�ry chyba ka�dy b�dzie m�g� odpowiedzie� Grin
Lubicie pizze? Je�li tak to jak�/z czym?


Tu�czyk i oliwki
albo owoce morza

Jo.

keramit napisa�/a:
kto� tu zaprasza na pizz� ja si� pisz� a wy?

ja zapraszam a ty p�acisz Grin

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (1) :

Go�ci: 4