Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
przyjazn

Zobacz temat

Ciarki po seksie analnym.
Witajcie,

Mój chłopak po seksie analnym ze mną odczuwa jeszcze dreszcze i ciarki nawet do 15 min po zakończonym stosunku. Doznania et opisuje jako podobne pierwszej fazie wytrysku. Zastanawiam się, czy jest to normalne. Jesteśmy razem juz 3,5 roku, regularnie się kochamy, ale takie doznania pojawiły się jakiś miesiąc temu.
Nie jest to jakieś odczucie, które go niepokoi, bo nawet mu się podoba, ale ja się boję o niego.

Używamy żelu na bazie wody, ja nie jestem jakoś szczególnie obdarzony... Co może być przyczyną tego, jak to mówi: "odczucia przypominającego prąd przechodzący przez ciało, takie ciary" ?

Pozdrawiam serdecznie,

Lolek

Witam.
Z mila checia bym Ci pomogl lecz nie mam pojecia co moze byc przyczyna takich zachowan...moze ten zel tak zle wplywa na jego organizm?

Myślisz, że to może być jakieś uczulenie? Tj, coś szkodliwego?

A jest to wciaz ten sam zel, ktory stosujecie od poczatku zwiazku?

Nieee. Ale ten już stosujemy jakiś czas... Tj. ostatnio częściej ten właśnie. Durex błękitny, zwykły, na bazie wody.

No to nie mam pojecia. Z przykroscia oglaszam, ze musimy poczekac na kogos z wiekszym doswiadczeniem Pfft

Pozdrawiamg

Ok. Ale dzięki za próbę pomocy Smile Pozdrawiam Smile

Kochani - nie musicie się niczego obawiać, gdyż taki objaw ( co prawda sporadycznie ), ale występuje u większości osób. Przyczyny należy doszukiwać się wyłącznie w samej psychice danej osoby i jest dodatkowym objawem przeżytego orgazmu Wink
To zupełnie normalny objaw - świadczący o prawdziwym uczuciu i wzajemnym zaufaniu. Także gratuluję Smile

Zapewniam Cię, że to dodatkowa, normalna, bardzo przyjemna forma przeżywania orgaznu. Ja też to mam i jest świetnie Smile

nie pamiętam kiedy miałem chuja w dupie, więc nie pomogę Frown

BornToDie napisał/a:
nie pamiętam kiedy miałem chuja w dupie, więc nie pomogę Frown

huehue ważne, że próbowałeś! Grin

Dreszcze przeszywające całe bądź część ciała są spowodowane symulacją męskiej prostaty jej symulacja jest całkiem normalną sprawą jednak nie każdy partner aktywny potrafi ją stymulować doznania mogą być silniejsze jeśli krążenie krwi w organizmie jest większe dzięki czemu jest ona lepiej ukrwiona i łatwiejsza do symulacji więc GRATULACJE !!!

A my wam powiemy z doświadczenia, iż jeżeli dwóch chłopaków na prawdę sie kocha i mają mocne więzi emocjonalne, I seks dla nich jest czymś wyjątkowy, czymś co wieńczy uczucie to nie może obyć się bez różnych emocji. Jeżeli dwie osoby są świetnymi kochankami a seks trwa nie 15 minut a kilka godzin z róznymi grami, masażami i pieszczotami i przytym cholernie fajna i miła jest zabawa oraz odczucia, to sama końcówka musi być z dreszczykiem xd.
Nie zdarza się to wszystkim, gdyż zalezy to od stopnia podniecenia całego ciała i od ilości emocji Smile
u nas są błyskawice hehe
Pozdrawiamy

Przeskocz do forum:

Użytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12097

Aktualnie zarejestrowanych online (1) :

Gości: 6