Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
tv

Zobacz temat

Ciarki po seksie analnym.
Witajcie,

M�j ch�opak po seksie analnym ze mn� odczuwa jeszcze dreszcze i ciarki nawet do 15 min po zako�czonym stosunku. Doznania et opisuje jako podobne pierwszej fazie wytrysku. Zastanawiam si�, czy jest to normalne. Jeste�my razem juz 3,5 roku, regularnie si� kochamy, ale takie doznania pojawi�y si� jaki� miesi�c temu.
Nie jest to jakie� odczucie, kt�re go niepokoi, bo nawet mu si� podoba, ale ja si� boj� o niego.

U�ywamy �elu na bazie wody, ja nie jestem jako� szczeg�lnie obdarzony... Co mo�e by� przyczyn� tego, jak to m�wi: "odczucia przypominaj�cego pr�d przechodz�cy przez cia�o, takie ciary" ?

Pozdrawiam serdecznie,

Lolek

Witam.
Z mila checia bym Ci pomogl lecz nie mam pojecia co moze byc przyczyna takich zachowan...moze ten zel tak zle wplywa na jego organizm?

My�lisz, �e to mo�e by� jakie� uczulenie? Tj, co� szkodliwego?

A jest to wciaz ten sam zel, ktory stosujecie od poczatku zwiazku?

Nieee. Ale ten ju� stosujemy jaki� czas... Tj. ostatnio cz�ciej ten w�a�nie. Durex b��kitny, zwyk�y, na bazie wody.

No to nie mam pojecia. Z przykroscia oglaszam, ze musimy poczekac na kogos z wiekszym doswiadczeniem Pfft

Pozdrawiamg

Ok. Ale dzi�ki za pr�b� pomocy Smile Pozdrawiam Smile

Kochani - nie musicie si� niczego obawia�, gdy� taki objaw ( co prawda sporadycznie ), ale wyst�puje u wi�kszo�ci os�b. Przyczyny nale�y doszukiwa� si� wy��cznie w samej psychice danej osoby i jest dodatkowym objawem prze�ytego orgazmu Wink
To zupe�nie normalny objaw - �wiadcz�cy o prawdziwym uczuciu i wzajemnym zaufaniu. Tak�e gratuluj� Smile

Zapewniam Ci�, �e to dodatkowa, normalna, bardzo przyjemna forma prze�ywania orgaznu. Ja te� to mam i jest �wietnie Smile

nie pami�tam kiedy mia�em chuja w dupie, wi�c nie pomog� Frown

BornToDie napisa�/a:
nie pami�tam kiedy mia�em chuja w dupie, wi�c nie pomog� Frown


huehue wa�ne, �e pr�bowa�e�! Grin

Dreszcze przeszywaj�ce ca�e b�d� cz�� cia�a s� spowodowane symulacj� m�skiej prostaty jej symulacja jest ca�kiem normaln� spraw� jednak nie ka�dy partner aktywny potrafi j� stymulowa� doznania mog� by� silniejsze je�li kr��enie krwi w organizmie jest wi�ksze dzi�ki czemu jest ona lepiej ukrwiona i �atwiejsza do symulacji wi�c GRATULACJE !!!

A my wam powiemy z do�wiadczenia, i� je�eli dw�ch ch�opak�w na prawd� sie kocha i maj� mocne wi�zi emocjonalne, I seks dla nich jest czym� wyj�tkowy, czym� co wie�czy uczucie to nie mo�e oby� si� bez r�nych emocji. Je�eli dwie osoby s� �wietnymi kochankami a seks trwa nie 15 minut a kilka godzin z r�znymi grami, masa�ami i pieszczotami i przytym cholernie fajna i mi�a jest zabawa oraz odczucia, to sama ko�c�wka musi by� z dreszczykiem xd.
Nie zdarza si� to wszystkim, gdy� zalezy to od stopnia podniecenia ca�ego cia�a i od ilo�ci emocji Smile
u nas s� b�yskawice hehe
Pozdrawiamy

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12077

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 1