Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
przyjazn

Zobacz temat

Ch�opaki, pom�cie
Hej, nie jestem gejem, ale studentk� psychologii Smile I cho� nie jestem orientacji homoseksualnej, sympatyzuje z osobami tworz�cymi �rodowisko LGB. W�a�nie dlatego postanowi�am pisa� prac� mgr dotycz�c� zwi�zku p�ci psychologicznej z samoocen� u m�czyzn orientacji homoseksualnej. Zwracam si� wi�c do Pan�w z forum z gor�c� pro�b� o wype�nienie kr�tkiego badania psychologicznego- nie zajmuje wi�cej ni� 5 minut. Prosz� bardzo o pomoc, bo potrzebuj� naprawd� du�ej grupy, a moje kontakty ju� si� wyczerpa�y. Badanie jest oczywi�cie anonimowe i bezbolesne, nie dotykaj�ce �ycia intymnego i przeprowadzane online. S� to wystandaryzowane kwestionariusze psychologiczne i gdyby kt�ry� z Pan�w chcia� pozna� swoje wyniki, to prosz� o wiadomo��- ch�tnie przeka�e dodatkowe informacje. JESZCZE RAZ PROSZ� O POMOC I Z G�RY DZI�KUJ� Smile

LINK DO BADANIA

http://www.ebadania.pl/2ce086328c0820ad

Pomo�emy pod warunkiem opublikowania wynik�w, podsumowania w ogolnodost�pnym �r�dle.

mog�abym przygotowa� analiz� wynik�w zbiorczych pracy magisterskiej w formie artyku�u, gdy b�d� mia�a ju� wszystko gotowe, i udost�pni� Administratorowi by zamie�ci� na portalu. Takie rozwi�zanie Wam odpowiada?

Wype�nione Smile

Lepiej nie na portalu naszym, tylko w jakim� medium o szerszym zasi�gu.

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12077

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 1