Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
infoteka

Zobacz temat

Badanie m�zgu
Cze��, jestem Feliks. Ostatnio moja znajoma zaprosi�a mnie na badanie, kt�re prowadzi w ramach jakiego� wi�kszego projektu nad wp�ywem starzenia si� i HIV na dzia�anie m�zgu. Opr�cz tego, �e mo�na si� dok�adnie zbada� (badania psychologiczne, neurologiczne, fMRI itp.), za udzia� w badaniu dostaje si� pieni�dze. Mo�na dosta� nawet 300 z�. Nadal szukaj� homoseksualnych m�czyzn w wieku 25-35 lat i starszych ni� 45 lat. Je�li kto� jest zainteresowany, wi�cej informacji na stronie projektu www.hiv-project.pl lub po kontakcie mailowym na adres [email protected]. Na badaniu by�em i jak najbardziej polecam, bo wszystko prowadzone jest bardzo profesjonalnie, zrobi�em za darmo badania, kt�re normalnie sporo kosztuj� i jeszcze mi za to zap�acili Smile

Adres mailowy nie dzia�a, strona nie zawiera transparentnych informacji. Pachnie mi to oszustwem.

Sprawdzi�em, i jak wys�a�em na podany adres maila (z gmaila) to dosta�em odpowied� na pytanie. Je�li komu� nie dzia�a, to mo�na te� skontaktowa� si� bezpo�rednio z pani� neuropsycholog prowadz�c� badania. Jej adres e-mail to [email protected]. Informacje na temat badania mo�na tak�e uzyska� pod numerem telefonu 504420295. Strona jest chyba jeszcze w fazie tworzenia wi�c nie wszystkie informacje s� na niej dost�pne.

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12077

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 1