Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
zakaz

Zobacz temat

Atlas Chmur
W�a�nie wr�ci�em z seansu, naprawd� jestem mile zaskoczony. Pomijam �e by� w�tek gejowski, a ja ma�o co si� nie pop�aka�em... to film przede wszystkim o mi�o�ci - ponad czasowej, ponad pokoleniowej.

Polecam.

czy to cos na kszta� filmu ,,�r�d�o" Darrena Aronowskiego ? Kojarzysz?

I tak wedlug mnie nic nie przebije modlitw za bobbyego. Chociaz i tak obejrze Atlas Chmur. A jest w necie?

Po co placic jak mozna za darmo Pfft.

a jak chcecie sobie jeszcze pop�aka� to polecam "Gdyby jutra nie by�o". Bollywood Wink

ale na tym si� poryczysz! Pfft
je�li jeste� czu�y i romantyczny xD

pytanie...na filmach akcji te� ryczysz? Pfft xD

no to pi�tka! Grin
te� rycz� i jestem wra�liwy. a my�la�em, �e ten gatunek jest na wygini�ciu. a tu prosz�...(ksi���) Caspian Pfft xD

Mi tez sie zdarza puscic pare lezek z oka. Najczesciej w smutnych chwilach...ale widocznie jestesmy bardziej uczuciowi.

i to si� ceni Grin
cho� odczuwamy wszystko, wszystko kilkakrotnie bardziej i dlatego tak cierpimy. wada i zaleta w jednym...o kurde! jeste�my niezwykli! Pfft

chcia�by�! Grin
musisz mi troch� miejsca ust�pi�...dwoje z ostatnich, hahahaha ;P a, i Norbert...troje Pfft

hahahahahaha! Grin
�art, �zy, romantyzm i szczero��...wszystko w jednym...powiedz, �e dobrze ta�czysz i b�dziesz moim idea�em xD Pfft

Istnieja! Pfft trzeba tylko zmienic swoje stereotypy (o ile to odpowienie slowo).

mi�o�� potrafi wi�cej ni� wszystko! Pfft

Ale odeszli�cie od tematu, no no no xD

Wr��my do Atlasu Chmur, tak wi�c? Jakie opinie? Mnie osobi�cie dawno �aden film tak nie poruszy�, tym bardziej �e w sumie wyznaj� podobn� filozofi� �ycia... w�dr�wka duszy. Chocia� akurat ten motyw by� raczej niezgodny z ksi��k� (kt�ra swoj� drog� jest ob��dnie napisana).

Nie ogladalem, ale nadrobie:-)


Edytowane przez teh6 dnia 24-01-2013 19:45
Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12074

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 6