Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
sport

Artykuły: Rozwój osobisty

Nowy, Dobry Nałóg!

Ile to razy obiecujemy sobie coś na nowy rok ? Wiecie o co mi chodzi, o te wszystkie noworoczne postanowienia. Ile razy ich dotrzymaliście/spełniliście? Nie mówię, że to niemożliwe ale to po prostu rzadko spotykane. Jeśli natomiast jesteś osobą, której się to udało to gratulacje !

Czytaj więcej

Krąg wpływu a krąg zainteresowań

Co zrobić, by nasze działania były bardziej skuteczne? Jednym z najistotniejszych moim zdaniem czynników jest określenie, czy znajdujemy się w kręgu naszych wpływów, czy tylko w kręgu zainteresowań. Co to znaczy?

Czytaj więcej

Nie myśl tylko działaj!

Mam wspaniały plan ! Założę bloga, będę pisał na nim artykuły, oświecę kilka osób, pomogę innym dojść do sukcesu. Przy okazji będę zarabiał na reklamach i kontynuował swój rozwój osobisty! Bosko! Będzie mi potrzebny serwer, domena, jakiś skrypt, pomysły na artykuły, reklama… Nie wiem jak się reklamuje stronę, nie wiem jak się ją pozycjonuje…

Czytaj więcej

Jak uniknąć kłopotów?

Czy można uniknąć kłopotów w życiu? Nie, nie można. Naturalną koleją rzeczy na Twojej ścieżce są różne wyzwania a te często właśnie widziane są przez pryzmat kłopotu. Czym jest kłopot? Zadałem to pytanie u siebie w domu i w odpowiedzi usłyszałem: „bólem głowy”.No tak, rzeczywiście, mówi się że, „od kłopotów głowa boli” :-0 Musi boleć, jeśli kłopot postrzegasz jako kłopot.

Czytaj więcej

3 rzeczy, które musisz wiedzieć o prawie przyciągania

Nie ma nic co zastąpi działania/akcji. Dzięki stosowaniu prawa przyciągania wszechświat daje nam tylko okazje by spełnić swoje marzenia. Nie daje nam gotowych sytuacji/rzeczy pod choinkę jak Św. Mikołaj. Dzięki temu znajdziemy się po prostu w sprzyjającej sytuacji, która pozwoli nam osiągnąć cel.

Czytaj więcej

Żyj, kochaj i baw się!

Jeśli będziesz żył chwilą, kochał i bawił się, to mam szczerą nadzieję, że za chwilę powiesz sam do siebie z uśmiechem na ustach: jestem prawdziwym człowiekiem!

Czytaj więcej

Przyciągaj pieniądze

Czy chcesz odnieść w kwestii wolności finansowej? A więc czytaj dalej... Jeśli nie masz pieniędzy to znaczy, że ich nie lubisz. A skoro Ty nie lubisz ich, to one nie lubią Ciebie. To całkiem proste i logiczne. Prawda?

Czytaj więcej

Poznaj sekret dlaczego jesteś najważniejszą osobą

Niektórzy ludzie twierdzą, że nie wyznają żadnej religii, a jednak posiadają bardzo konkretne poglądy na otaczający ich zewsząd wszechświat. Ci sami ludzie obawiają się powiedzieć innym prawdę o sobie. Nie chcę się szerzej rozpisywać na ten temat, jednak chciałbym abyś wiedział, że przyzwolenie do równości jest bardzo ważne.

Czytaj więcej

5 kroków do bycia innowacyjnym

Każdy to ma ! Rodzimy się z tym ! Albo raczej, poznajemy to i uczymy się z tego korzystać. Tak samo jak z jazdą na rowerze, im więcej ćwiczymy tym lepiej nam idzie. Więc dlaczego tak mało osób wprowadza coś innowacyjnego do społeczeństwa/życia ? Bo reszta sama blokuje sobie drogę do innowacyjności i żyje w nieświadomości narzekając i nic nie robiąc.

Czytaj więcej

Ważne, czy pilne - co najpierw?

Tydzień temu w Klubie Ludzi Sukcesu im. Małego Tadzia w Warszawie odbyło się specjalne spotkanie z udziałem gościa specjalnego, którym był twórca Klubów Ludzi Sukcesu Tadeusz Niwiński. Spotkanie było prowadzone w formie wykładu. Tadeusz podzielił się ze słuchaczami swoimi doświadczeniami, swoją wiedzą i mądrością. Jedną z takich mądrości chciałbym dziś przekazać Wam.

Czytaj więcej

Użytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12095

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Gości: 2