Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
tv

Zobacz temat

Zakup MAC-a porady
Przymierzam si� do zakupu mojego pierwszego mac-a Smile wybra�em mac mini, doradzcie co i jak na co patrze�, czego oczekiwa�. Podobno 12 wrze�nia keynote Apple i mo�e b�d� nowe modele mac-�w hmm

zale�y do czego ci potrzebny sprz�t...

G��wnie do neta i multimedi�w nie gram w gry. Nigdy maca nie u�ywa�em i nie wiem co z czymPfft Chc� kupi� bo mam iPhone i w og�le podjara�em si� sprz�tami Apple na forum iphona te� troch� przesiaduj�

zdecydowanie odradzam mac mini. Jestem z L.A. Mia�em Mac mini, teraz mam iMac 27' i Macbook z 2011 do pracy. Rozumiem �e sprzet apple ci lubisz ale mac mini kosztuje w pl 2500 pln+ i to taki gorszy. za taka cene pomoge pan zlozyc komputer mocny i zdolny zainstalowanie system Mac OS X. jezeli chodzi o same multimedia i internet to polecam ipad 2 16gb (kupilem 2 miesiacy temu i jest doskonaly)
Pozdr.
sry za weak Polish...

No w�a�nie wola�bym co� ma�ego, ale nie laptopa, skrzynki pod biurkiem mam dosy� a iMac jest zajebiaszczy, ale mnie nie sta�FrownAngry

Kalafior24 zdecydowa�em zakupi� fabryczny mac mini i zupgreadowa�, do tego 8 giga ramu i dysk ssd. powinien rozwin�� skrzyd�aPfft wyniesie mnie oko�o 3K , ale czekam na keynote apple 12 wrze�nia, bo na dzie� dzisiejszy mog� w iSpocie zakupi� maca , ale mo�e b�d� nowe...hmmm


Edytowane przez sidadam dnia 31-08-2012 23:18
Pracuj� na macuMini od miesi�ca prawie w�o�y�em 8 gb ramu i powiem NIE chc� windowsaSad prosty przejrzysty brak virus�w i �atwy w obs�udzeWink szkoda,�e nie dla ka�dego bo Mac kosztuje "troch�" wi�cej ni� PCFrown No i aplikacje kosztuj�Shock

Nie potrzebuj� tableta, w poci�gu do wiadomosci, poczty wystarczy iPhoneSmile Sie� to UMTS wi�c na mobilu wystarcza w domu mam 10mb/sWink i routerPfft

W�asnie si� szykuj� na pierwsz� w �yciu instalk� Mountain Liona na czysto i utworzenie partycji na Mac OSX tzn pe�en format kompa. Co z trego wyjdzie? nie wiem. Ale mam kopi� TimeMachine wrazie nie powodzeniaSmile


Edytowane przez sidadam dnia 27-10-2012 23:53
Zrobi�em reinstalk� Mountain Liona na czystoSmile Kupuj�c maca mia�em zaj�te 80GB! po czystej instalacji 12GB! O co kamanAngry co Qrva Apple �aduje na twardziela w nowych kompach !!! A windows to oci�a�a krowa, zajmuj�ca 40 gb i wi�cej Shock


Edytowane przez sidadam dnia 01-11-2012 00:06
Qrde nikt tutaj nie u�ywa macintosha, aby co� doradzi� ? wiem �e udzia� maca na polskim rynku bardzo ma�y, ale jednak wielu u�ywa nawet na pc z prockiem intela Wink Nie ma na ten system virus�w i nawet na stronkach xxx i ma�o wa�y do 10 gb Shock A windows to oci�a�a krowa, kr�ra wa�y prawie 50 giga i virusy z�eraj� na ka�dym kroku...Avast LOLPfft nie wszystko �apie Sad


Edytowane przez sidadam dnia 01-11-2012 00:09
Znowu truj� du*� potrzebuj� Unreal (pierwsze wydanie z 1999r) na macintoscha ma kto� albo sk�d pobra� w MacAppstore archaik�w nie maAngry


Edytowane przez sidadam dnia 13-11-2012 22:05
sidadam - widz� �e lubisz pisa� sam ze sob� Cool

Jako� nikt nie chce odpowiedzie� na �adne z moich pyta� :/

Hej,
Postaram sie z Tob� podyskutowa� Smile
MAC jest najlepszym komputerem na jakim przyszlo mi pracowac - czasami odcz�wam nieudogodnienia takie jak niekt�re oprogramowanie nie dziala na macku ale zawsze znajduje jakies rozwiazanie Smile
Jezeli chodzi o twoja instalacje i zuzyte miejsce na dysku musiales cos zepsuc bo instalacja nie zajmuje az tyle miejsca na dysku Smile

kup cokolwiek i zainstaluj linuksa.... to ze mac sa nie zawodne i nie ma wirusow to coraz bardziej mit, kiedys nie bylo ich tyle to i wirusow nie robili, a ze teraz coraz wiecej to coraz bardziej sie oplaca. . za maca niestety ale placisz za golf i za to ze ktos juz te jablko ugryzl ( zawsze wolalem byc tym 1 Grin )

boks88 mam juz czyst� instalk� mountain liona i nie ma syfu co fabryka da�aSmile czysciusienka to 12 gb czyste restoreWink nie chce oci�a�ej krowy(windowsa) mac "zaper*ala za ka�dym klikni�ciem bez zawiechy a i t� star� gr� unreal gold znalaz�emPfft

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12077

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 2