Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
sport

Zobacz temat

wojsko a gej ?
Czy gej kwalifikuje się do wojska jak to jest wie ktoś może ?

a co, chcesz iść? Pfft Raczej nie ma jakiś ogólnych przeciwwskazań

na kwalifikacje wojskową? dzisiaj byłem na 9 Pfft Nie było tak źle jak piszą niektórzy xD A do wojska nie biorą, no chyba, że chcecie ale to pytają was o to

niebyme opowiedz coś więcej Grin

gaci nie zdejmowałem a tez się tego trochę obawiałem Grin Ogólnie to ja to miałem w jakimś Domu Kultury czy coś i tam był też Bar,jakieś biuro prawa jazdy itp. xD do komisji były dwie sale i korytarz w którym stal pan i przyjmował te wezwania, brał dowód itp. potem chwilę czekałem (byłem jednym z pierwszych, bo przede mną by tylko jeden chłopak i przyszedł minutę przede mną xD), chwilę czekałem na tym korytarzu, potem wezwali mnie do jednej z tych sal gdzie jakaś starsza Pani pytała mnie czy mam prawo jazdy, żonę, imię nazwisko, czy pracuję,o rodzeństwo i takie tam bzdury Pfft Potem znowu chwilę czekałem na korytarzu i poszedłem an badania, ważyli mnie, sprawdzali ciśnienie, pytali czy nie miałem jakiś poważnych chorób w ciągu dwóch lat, sprawdzali wzrok itp., robiła to jakaś pielęgniarka i straszy lekarz ale był spoko, potem musiałem coś podpisać i znowu wyjść na korytarz. Po chwili znowu wołali do tej pierwszej sali i ta pytali czy chcę iść do wojska, gadali, ze teraz jest nieobowiązkowe (tu jakiś starszy gościu z "młodą" babka siedzieli i po chwili dali mi książeczkę wojskową i koniec, bylem tak ok. godzinę Pfft a razem ze mną to było tam z 5 osób w tej poczekalni XD nikt nie robił żadnych problemów ani nic...serio szykowałem się an bóg wie co a było ..no powiedzmy, że miło Smile

sorry za błędy jak coś, spieszyłem się trochę Pfft

a wy na kiedy macie wezwania? Grin

Edytowane przez niebyme dnia 04-02-2013 11:22
A to luz jak mnie żaden przystojny lekarz nie będzie kitrał po sprzecie to będzie ok bo jeszcze by mi się spodobało i był by problem Pfft
Przeczytałem że wzywają roczniki od 1989 do 1994 ale ja jeszcze nic nie dostałemGrin

Ja za dzieciaka cholernie mocno chciałem iść do woja. Niestety potem zaczęło się powoli zdrowie sypać.. Nerki, serducho, nadciśnienie tętnicze... Ale mimo to nadal chciałem iść. Nadszedł dzień komisji, wyleciałem z pełną teką papierów od lekarza i nawet mnie już badać nie chcieli. Potem dowiaduje się, że nadali mi kategorię D. Do dziś z kumplami śmiejemy się, że jestem szeregowy Dupa xD.

Pozdrawiam

Edytowane przez Niereformowalny dnia 04-02-2013 13:57
jackboy jesteś z Pń?

Właśnie dostałem wezwanie normalnie czułem to dzisia ta j gejowska intuicja :-D

daVinci napisał/a:
Ja właśnie dostałem wezwanie. W sumie to nie wiem, czego oczekiwać po komisji. I przyprawia mnie to o dreszczyk Shock

nie martw się ,mnie na komisji lekarz obmacał po jajach i powiedział "nadaj e się " Smile

Komisja wojskowa to tylko wielkie halo a tak faktycznie to lekarze są bardziej zestresowani niż poborowi Smile Ja już dawno miałem swoją komisję (nawet 2) i oczywiście - jak to w świecie bywa GENERAŁÓW NIE BIORĄ DO WOJSKA Pfft
Na pierwszej komisji dostałem B12 a druga była czystą formalnością - choć zawsze mnie kręciły służby mundurowe zwłaszcza PSP.
Lekarze na obu komisjach byli przeszło po 80 roku życia więc także prędzej bałem się o to aby podczas badania zawału nie dostali bo niestety musiałbym udzielać im pierwszej pomocy ...

A teraz Komisja to przeżytek dawnych lat np. w Poznaniu na 1 stanowisko jest 12 chętnych także, aby teraz dostać się do wojska trzeba być niebywale sprawnym albo mieć znajomości

jackboy napisał/a:
Niebyme
A czemu pytasz:-D?

Z ciekawości Smile Jeśli tak to na jaką ulice masz wezwanie? Grin

Wojsko piękna rzecz. Ja ten okres w swoim życiu świetnie wspominam. Po wysadzałem sobie ile mogłem.Grin Niema się co bać woja zostają super wspomnienia.
Ps. Sam się zgłosiłem i nie żałuję ani jednego dnia.

Edytowane przez Jasiek dnia 05-02-2013 07:19
A mnie wojsko nie kręci w ogóle i wiem, że bym się do niego nie nadawał, dlatego cieszę się, że juz jest tylko zawodowe a nie obowiązkowe Wink

arek1994 napisał/a:
A to luz jak mnie żaden przystojny lekarz nie będzie kitrał po sprzecie to będzie ok bo jeszcze by mi się spodobało i był by problem Pfft
Przeczytałem że wzywają roczniki od 1989 do 1994 ale ja jeszcze nic nie dostałemGrin

a 1995 rok nie biorą?

95 w przyszłym roku zapewne

niebyme napisał/a:

a robi różnice jeśli jest się z 10 stycznia?

Martin_Alpert napisał/a:
niebyme napisał/a:

Ale w jakim sensie? Wszyscy co są urodzeni w 95 pójdą w przyszłym roku, obojętnie czy jesteś ze stycznia, maja czy grudnia. Komisje zaczynają się chyba zawsze w lutym a kończą w kwietniu

niebyme napisał/a:
Martin_Alpert napisał/a:
niebyme napisał/a:

Ale w jakim sensie? Wszyscy co są urodzeni w 95 pójdą w przyszłym roku, obojętnie czy jesteś ze stycznia, maja czy grudnia. Komisje zaczynają się chyba zawsze w lutym a kończą w kwietniu

Mi chodziło że jak się jest z początku roku urodzony to czy się jest pierwszym na takiej komisji?

Na pewno nie, ja jestem z marca a miałem pierwszego dnia, kiedy były te całe komisje i byłem chyba 6 (taki miałem numerek tak napisany, ręcznie)

Przeskocz do forum:

Użytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12099

Aktualnie zarejestrowanych online (2) :

Gości: 4