Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
przyjazn

Zobacz temat

Windows Phone, iOS, Android, OS X - ch�tnie pomog�!
Siemka!
Je�eli kto� by mia� jakie� problemy z wy�ej wymienionymi systemami, ch�tnie pomog�! :-)

A Windows 8 te� wchodzi w gr� ?

McFarmer a co si� sta�o?

Windows8 mnie nie zawsze chce s�ucha� - czasami ma problemy z URUCHOM PONOWNIE do tego stopnia �e mia�em ochot� rzuci� kompem o �cian�
Nie wiem czy Samsung i Win8 to szcz�liwe po��czenie

Masz laptopa z tym systemem? A co dok�adnie pojmujesz pod "nie chce s�ucha� i problemy z uruchamianiem"? Nie chc� si� uruchomi� czy jak? Pfft

Windows 8 to polecam ch�opaki dla przedszkolak�w a dla dosy� wymagaj�cych u�ytkownik�w Windows XP, s�ynie z ogromnej stabilno�ci, lekko�ci i przyjaznego interfejsu, drugi atut tego systemu to ma�e wymagania min. 64MB RAM p(p�jdzie bo testowa�em) a na lepszym sprz�cie ok. 2GB RAM grafika Ok. 512MB dysk 250GB �miga a� mi�o Wink No ale fakt komputery s� coraz mocniejsze gdy komputer ma wi�cej ni� 4GB RAM to ju� polecam Windows 7 64Bit bo niestety Windows XP 32bit widzi w teorii 3.2GB ale widzia�em komputer na kt�rym by�o 4GB i te� widzia�.
Pozdrawiam Wink

LukiBoy, dla mnie XP to prze�ytek cho�by dlatego, �e ju� wychodz� gry kt�re XP ogranicza z efekt�w wizualnych (DriectX) lub po prostu nie s� ju� robione pod XP. �semk� mam od ok. p� roku i nie narzekam, podoba mi si� bardziej ni� XP, ba nawet si�demka Wink Ale kto co lubi Wink

niebyme - Rozumiem, to jest twoje osobiste zdanie jak ka�dy mo�e mie� inne Smile Ale jak dla mnie, gdy nie gram w gry o bardzo du�ych wymaganiach bo ja g��wnie komputer wykorzystuje do przechowywania danych, prac biurowych oraz odtwarzania muzyki, wideo oraz zdj�� dla przeci�tnego Kowalskiego Windows XP (SP3) w zupe�no�ci wystarcza, nadal jest du�o grono zwolennik�w tego systemu gdzie nie chc� opuszcza� tych pi�knych niebieskich okienek, fakt ten system ma ok. 12 lat od premiery kiedy mia�a ona miejsce w 2001 roku ale jak dotej pory wed�ug mnie interfejs / wygl�d ma �adniejszy od Visty, 7 i 8 ju� zupe�nie. Ale tak jak pisa�em gdy kto� ma mocniejszy komputer lub programy o bardzo du�ych wymaganiach gdzie s� wykorzystywane obszerne zasoby grafiki chodzi o (DirectX) to polecam Windows 7. ale ja jak na razie wol� Windows XP Wink

LukiBoy napisa�/a:
Windows 8 to polecam ch�opaki dla przedszkolak�w a dla dosy� wymagaj�cych u�ytkownik�w Windows XP, s�ynie z ogromnej stabilno�ci, lekko�ci i przyjaznego interfejsu, drugi atut tego systemu to ma�e wymagania min. 64MB RAM p(p�jdzie bo testowa�em) a na lepszym sprz�cie ok. 2GB RAM grafika Ok. 512MB dysk 250GB �miga a� mi�o Wink No ale fakt komputery s� coraz mocniejsze gdy komputer ma wi�cej ni� 4GB RAM to ju� polecam Windows 7 64Bit bo niestety Windows XP 32bit widzi w teorii 3.2GB ale widzia�em komputer na kt�rym by�o 4GB i te� widzia�.
Pozdrawiam Wink


Szczerze te� wole WinXP - nie mam z nim �adnego problemu a m�j stary komp �wietnie z nim sobie radzi, za to Win8 na laptopie co jaki� czas ma problemy, kt�rych jedynym rozwi�zaniem jest wy��czenie z sieci i wyci�gni�cie baterii.

Ostatni przyk�ad - aktualizowa� si� antywirus - po aktualizacji wyskoczy�a komenda URUCHOM PONOWNIE - no wi�c naciskam, a komp zaczyna si� ponownie uruchamia� i tak przez 2 godziny �wieci niebieski ekran z informacj� ponowne uruchamiani. Pewnie by �wieci� d�u�ej ale straci�em cierpliwo�� bo to ju� nie pierwszy raz si� sta�o i od��czy�em go od zasilania (dodam �e restart nie zadzia�a�). Po tym zabiegu wszystko wr�ci�o do normy. Ju� raz pisa�em do serwisu tej sprawie - i oczywi�cie mnie zbyli jakim� dodatkowym programem, kt�ry i tak nie pom�g�.

Dok�adnie, jest to system niedopracowany, ja mam Windows XP zainstalowany na NOWYM laptopie postanowi�em kupi� komputer BEZ systemu i zakupi�em osobno licencje Windows XP Home Edition - uwa�am �e dobrego wyboru dokona�em Smile

Nie m�wi�, �e XP jest z�y, wr�cz przeciwnie uwa�am go za bardzo dobrego i udanego, ma wady ale jak ka�dy system. A XP sam mia�em przez wiele lat na komputerze i w sumie nigdy jako� wybitnie mnie nie zawi�d�, szkoda te� z jednej strony, �e za nieca�y rok XP traci wsparcie od MS (no ale tak jak pisa�e�, ma on ju� te 12 lat a to i tak nie�le si� trzyma) i wtedy ju� pewnie kompletnie p�jdzie w odstawk� :/ ale jak pisa�em, gram czasem w gry i by�em tez poniek�d zmuszony zmieni� system na nowszy a �semka mi si� podoba i teraz raczej bym ju� jej nie zmieni� Smile.

Jaki XP. Jak ju� to 7. Nie wiem czemu ludzie nie lubi� �semki, jest dosy� innowacyjna. Pisz konkretnie co Ci nie dzia�a postaram si� pom�c Smile

ja mam problem z iPhonem
Mianowicie chcia�em ustawi� na dzwonek m�j d�wi�k, tylko za bardzo nie wiem jak. Smile
Mam iPhona 4 iOS 6.01

Na koniec dodam �e nawet jak wsparcie si� zako�czy pod Windows XP mimo to b�d� z niego korzysta�.
Spokojnej nocy Wink

Przecie� nikt ci nie ka�e zmieniacz systemu Wink Wed�ug mnie, zrobi�e� z lekka b��d kupuj�c XP ale wa�ne �eby� ty by� zadowolony,w ko�cu to tw�j komputer Wink

Nie s�dz� �ebym zrobi� b��d Windows 7 nie kupi� bym nawet za 100z� po prostu wol� starsze systemy (takie moje zami�owanie) za Windows XP da�em 349z� nie �a�uje zakupu Smile a Na wirtualnej maszynie (Virtual Box) u�ywam Windows 98 i Windows 2000 Smile jako taki dodatek Wink mnie nowinki nie kr�c� wole starsze sprawdzone technologie Smile

Ohh Windows 98...m�j pierwszy system, a� si� �za w oku kr�ci Grin A Win Xp masz Oem czy Box?

Windows XP Home Edition OEM (wersja pude�kowa)
M�j pierwszy system to kochany Windows 95 Wink
a na XP zatrzyma�em si� ostatecznie ;P


Edytowane przez LukiBoy dnia 12-02-2013 11:12
Caspian napisa�/a:
Jak dla mnie XP jest ju� przestarza�y. Wi�kszo�� produkowanych program�w nie jest ju� kompatybilna z WXP. No i jego wygl�d ju� nie zachwyca. �wietny system, ale niestety ju� emeryt. Ja w tej chwili korzystam z W7. Jestem zadowolony i na razie nie planuj� zmiany systemu.

Uwa�am to samo co ty o XP.

Windows XP Home Edition OEM (wersja pude�kowa)
M�j pierwszy system to kochany Windows 95 Smile
a na XP zatrzyma�em si� ostatecznie ;P

To przep�aci�e� i to sporo, na allegro jeszcze p� roku temu widzia�em Oema Xp za 150 z�, ba nawet ca�y czas jest po tej cenie http://allegro.pl/listing.php/search?category=68&sg=0&string=windows+xp&order=p no chyba ze ty masz w takim opakowaniu http://img15.allegroimg.pl/photos/400x300/30/04/17/29/3004172969 to wtedy to jest BOX i wtedy m�g�by tyle kosztowa�

Szare pude�ko p�yta CD instalacyjna + ksi��eczka "Czas na start" <3 Wink

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12077

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 3