Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
infoteka

Zobacz temat

Zgubiony Telefon
Nie jeste� sam, ja w ogie� wskoczy�bym bez wahania. Tylko wiele z niego ju� by nie zosta�o.

Znalaz�em co� a propos, jako �e korzystam z polskiej strony F-Secure na facebooku jest fajny konkurs w�a�nie dla posiadaczy kom�rek Grin

Obczajcie: http://pl-pl.facebook.com/event.php?eid=193410744051865

Kondoniki, hehehe Smile Ciekawe czy takich mo�na r�wnie� u�ywa� w r�nych "sytuacjach" Smile

Ja bym raczej nie radzi� Smile Ale na kom�rk� si� przyda, chyba wezm� udzia� Smile

Mo�e si� przyda�, tym bardziej �e pogoda zaczyna sprzyja�, chyba wezm� kilka dni urlopu i pojad� gdzie� nad morze... jak b�d� miejsca na kwaterach oczywi�cie...

Zreszt� na deszczowe lato te� idealna sprawa.

Nieg�upi pomys�, te� bym ch�tnie wyjecha�... Taki gad�et faktycznie si� przyda, ale nie mam jakiego� dobrego pomys�u na zdj�cie, a nie chcia�bym sztamp� jecha�...

Patrzcie: http://www.pudelek.pl/artykul/34492/okradziono_piroga_zabrali_mi_wszystko/

Dow�d na to, �e lepiej si� zabezpiecza�.

BTW, mi�o by�oby spotka� si� z go�ym i weso�ym Pir�giem... d�ugo bym takie spotkanie pami�ta�... Smile

Brr, co ty gadasz, zniewie�cia�y strasznie. Spotka� to ja si� wol� z jakim� fajnym facetem, a zniewie�cia�ych go�ci paraduj�cych w damskich butach do takich nie zaliczam...

Wracaj�c do tematu - poczyta�em troch� i oczywi�cie wszyscy przy tej okazji pisz� o hakerach, ale w po��czeniu z... kradzie�� pinu do karty. R�ce opadaj�, oczywi�cie zerowa znajomo�� tematu jak zwykle. Na pewno sobie nie�wiadomie zainstalowa� jaki� "sympatyczny" trojanik bankowy, a potem p�acz, �e nikomu pinu nie dawa� i pewnie jeszcze zawsze zas�ania r�k�, jak wyp�aca w bankomacie... a w komputer zajrze� nie �aska. I na policji pewnie te� nic m�drego mu nie powiedz� w temacie.

Rozumiem �e nie pasuje Ci Micha�, mnie za to bardzo Smile

Ale wiesz tak to jest �e ci bogatsi nie zawsze dbaj� o takie rzeczy jak bezpiecze�stwo komputera. Nie maj� �wiadomo�ci �e co� si� im mo�e sta�. Na pewno mia� jakiego� darmowego antywirusa i my�la� �e mu to wystarczy.

Co kto lubi Wink albo raczej "kogo" Smile

Pakiety security naprawd� nie s� drogie nawet dla "normalnych" ludzi, ale fakt, �e niekt�rzy po prostu nie zwracaj� uwagi i �yj� my�leniem �yczeniowym "mnie si� to nie zdarzy". W�amali si� nawet do RSA, czyli producenta token�w zabezpieczaj�cych m.in. do kont, w�amali si� nawet ludziom maj�cym konta z has�ami na telefon (ZeUS) - naprawd� by�o o tym g�o�no i jak kto� jest w miar� inteligentny to powinien zaczai�...

No chyba ju� ka�dy teraz wie, �e antywirus jest konieczno�ci�??? Takich �osi to ju� chyba nie ma???

Hahaha, zdziwi�by� si� Smile S� ludzie, kt�rzy przychodz� z p�aczem o odzyskanie danych, a jak si� cz�owiek pyta o antywirusa, to si� s�yszy w odpowiedzi "no przecie� nie by� mi potrzebny"... Nie m�wi�c o takich, kt�rzy za�o�� sobie jakiego� darmowego ava�cika i my�l�, �e kupili sobie zamek Abloy na komputer...

g�upio jest mi nie przyzna�, ale jeszcze 2 lata temu nie uzywa�em. A tera nie wyobrazam sobie, jakby co� mia�o mi sie sta� z danymi.

Cz�owieku, przecie� to jest jawna ignorancja... Dwa lata temu to ju� by�y takie wirusy, �e Ci si� to w pale (ekhm... :]) nie mie�ci, mog�y Ci przeora� komputer na wskro� i wszerz, szczeg�lnie je�eli wchodzisz na "niegrzeczne" strony (a wiem, �e ka�dy czasem lubi). Sorry, �e to powiem, ale zachowa�e� si� bardzo g�upio...

Nawet na Maca s� teraz wirusy. Gdzie� ostatnio czyta�em o takim.

Pewnie chodzi Ci o ten: http://hacking.pl/pl/news-16560-Trojan_na_Maca.html

No, mo�na si� zacz�� spodziewa�, �e na Maca b�d� teraz powstawa� r�ne badziewia. System zamkni�ty bo zamkni�ty, ale nie takie ju� ludzie forsowali Sad

Strach si� ba�... Sad mam nadziej�, �e jeszcze d�ugo OS-a nie z�ami�, a jak nawet, to s� jakie� antywirusy, ostatnio widzia�em �e ten F-secure te� jakiego� wypu�ci�.

Niestety, z�ami�, z�ami�... Do tej pory po prostu OSX mia� ma�o u�ytkownik�w, a teraz rynek si� powi�kszy�. Tak�e trzeba si� strzec...

Sad Nie, no to jest jaki� d� kompletny... A zawsze m�wili, �e na Maca nie ma wirus�w Smile

Cze�� Mi�ki, dawno mnie tu nie by�o...bo odpoczywa�emSmile
A propos mam zamiar kupi� maca na dniach, no i trzeba si� dobrze zabezpieczy� Smile

No to ja polecam to:

http://www.f-secure.com/pl/web/home_pl/protection/anti-virus-for-mac/overview

Programu do ko�ca nie znam, ale znam wersj� na pecety i mog� powiedzie�, �e jest bardzo dobra!

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12077

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 2