Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
tv

Zobacz temat

Zgubiony Telefon
sa programy, ktore blokuja telefon po zmianie karty sim, poczytaj w internecie. lub nastepnym razem zakup sobie telefon najlepiej jakis samsunga, ktory ma mozliwosci blokowania smsow, zdjec i filmow na haslo

Przy u�yciu tego programu, je�eli zablokujesz telefon, to nie b�dzie dzia�a� nawet po zmianie karty SIM, a po zmianie dostajesz SMSa z nowym numerem telefonu na SIM-ie w�o�onym do aparatu. Te� nie�le.

jak to? wywalasz kart�, wk�adasz now� i telefon dalej nie dzia�a? a to si� z�odziej zdziwi Grin

W takim razie, to jak to dok�adnie dzia�a?

Stu, prosta sprawa: jak zablokujesz telefon zdalnie, to nawet jak w�o�y kto� do niego now� kart�, to telefon nie zadzia�a. Ta blokada chyba idzie po numerze IMEI.

czyli telefon nie nadaje si� do u�ytku?

No, jest zablokowany do dzia�ania z jak�kolwiek kart�. Ale jak odzyskasz aparat, to wpisujesz has�o i odblokowujesz Smile

No to ca�kiem nie�le. Jak masz r�ne rzeczy w telefonie Pfft i zgubisz, to a� strach si� ba�!Smile

dlatego jak co� si� ma, to trzeba od razu zgrywa�, a najlepiej niczego nie trzyma� w og�le w telefonie

Masz racj�, ale cz�owiek czasem chce zobaczy� co robi� i z kim;P

Widz�, �e kolega z tych bardziej dziko imprezuj�cych Smile Fotki najlepiej przegl�da� zrzucone na w�asny rodzony komputer, i to na ten czas odpi�ty od Internetu (chyba, �e dobrze zabezpieczony) Smile

Zajrza�em po d�ugiej nieobecno�ci i widz�, �e temat �yje Smile Co do zabezpieczenia komputera, to po sprawdzeniu skuteczno�ci mobile security sprawi�em sobie tak�e antywirusa f-secure na moj� Mak�wk� - do niedawna jeszcze nie by�o, teraz ju� jest Smile


Edytowane przez lubisio dnia 06-06-2011 23:36
I jak?

No narazie nijak, nic na szcz�cie nie wykry�, ale czuj� si� bezpieczniej... Tyle teraz si� m�wi o tych wirusach na Mac'a, to przynajmniej niech mam g�ow� spokojn�, komputer jest mi na co dzie� potrzebny, mam na nim mn�stwo wa�nych rzeczy i nie zamierzam ich traci� :/

Gdyby co� sta�o si� z moim, to za�ama�bym si�. Tak mam wszystko, dorobek mojej pracy i cz�� �ycia Smile

No tak, jakby co� si� sta�o mojemu Maczkowi, to bym tego nie prze�y� Sad na szcz�cie tych zagro�e� nie jest teraz tak wiele, ale mimo wszystko s�... Sad

no trzeba uwa�a�! przymierzam si� do zakupu nowego, a s� jakies sensowne zabezpieczenia?

No w�a�nie rozmawiamy o antywirusie f-secure, nazywa si� toto anti-virus for mac

Znalaz�em co� w temacie, patrzcie na tego barana, przyda�by si� mu ten program antyz�odziejski Smile

http://gizmodo.pl/gadgets/26357/tak_moze_sie_skonczyc_szukanie_telefonu.html

Hehehe, dobre, ale jakbym by� w desperacji to po mojego fona te� bym skoczy� i do kana�u... na szcz�cie nie musz� Smile

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12077

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 6