Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
ciastka2

Zobacz temat

filmy o tematyce homoseksualnej:)
moze ktos z was zna dobre filmy o tematyce homoseksualnej?!ja znam beautiful thing ,get real,breakfast on pluto,maurice................jakies pomysly?

nie ogladalem dzieksWink


C�, ja polecam r�wnie� Beautiful Thing, Tajemnica Brokeback Mountain ( bardzo mi si� podoba� Pfft) Poza tym to Pokarm mi�o�ci, The Shelter, Rock haven, Boy Culture Smile Du�o by wymienia�.

A co do Get Real to jedyny film, kt�ry mnie wzruszy� Smile Bardzo ujmuj�cy Wink

zgadzam sie ,osobiscie uwielbiam beautiful thingWink

Polecam film ,,Queer as folk,, nie wiem tylko czy uda sie go sciagnac w calosci ja ogladalem w odcinkach a jest ich 85 cos kolo tego tzn ja mialem tyle zgrane ale naprawde warto zobaczyc

"Dream Boy"

norbgreg napisa�/a:
Polecam film ,,Queer as folk,, nie wiem tylko czy uda sie go sciagnac w calosci ja ogladalem w odcinkach a jest ich 85 cos kolo tego tzn ja mialem tyle zgrane ale naprawde warto zobaczyc


uwielbiam go Smile bardzo �yciowy. Poza tym polecam film 'Shelter'. Ogl�da�em ze trzy razy ;d


Edytowane przez darou dnia 08-10-2012 16:29
To Queer as folk jest w wersji filmu Shock ???

Osobi�cie polecam :

wanabekweer.tripod.com/bars/static3.gif


Dni ostatnie (2003)

1.fwcdn.pl/po/81/28/108128/6952066.3.jpg




Aarona i Christiana dzieli wszystko. Aaron (Steve Sandvoss) jest spokojnym, dobrze wychowanym 19-letnim mormonem, kt�ry piewszy raz opu�ci� na d�u�ej prowincjonalne miasteczko. Przyje�d�a do Los Angeles wys�any z misj� g�oszenia wiary pukaj�c od drzwi do drzwi. Christian (Wes Ramsey), ko�o dwudziestki, jest kelnerem i gejem, kt�ry �yje beztrosko i przyjemnie od imprezy do imprezy. Obaj przypadkiem zamieszkali po s�siedzku. Nie wiedz�c nic o preferencjach Aarona, Chistian zak�ada si� z przyjaci�mi, �e go "zaliczy", czego dowodem maj� by� "�wi�te majtki" m�odego mormona. Intryga zamienia si� jednak w uczucie, kt�rego �aden z nich si� nie spodziewa�. Aaron zostaje skonfrontowany z w�asn� t�umion� seksualno�ci�, a Christian ze swoj� powierzchowno�ci�.

C. Jay Cox opar� scenariusz filmu na w�asnych do�wiadczeniach i tym, kim by� jako osiemnastoletni misjonarz mormo�ski (posta� Aarona) a kim sta� si� p�niej po sp�dzeniu kilku lat w Los Angeles (posta� Christiana). Zastanawia� si�, co by si� sta�o gdyby te dwie ca�kowicie r�ne osobowo�ci spotka�y si�. Tytu� filmu nawi�zuje do nazwy mormo�skiego Ko�cio�a Jezusa Chrystusa �wi�tych w Dniach Ostatnich (ang. The Church of Jesus Christ of Latter-day Saints).


wanabekweer.tripod.com/bars/static3.gif


Modlitwy za Bobby'ego (2009)

1.fwcdn.pl/po/73/00/487300/7239672.3.jpg




Film opowiada histori� Bobbiego Griffitha (Ryan Kelley), m�odego homoseksualisty, kt�ry aby zyska� akceptacj� g��boko wierz�cej matki Mary Griffith (Sigourney Weaver), staje si� aktywnym cz�onkiem religijnej wsp�lnoty prezbiteria�skiej. Ko�ci� prezbiteria�ski jednak�e nie akceptuje homoseksualizmu i ch�opak, w wyniku nietolerancji, pope�nia samob�jstwo. �mier� syna staje si� dla Mary Griffith podstaw� g��bokiej wewn�trznej przemiany. Film powsta� na podstawie prawdziwej historii, opisanej w powie�ci Leroya Aaronsa z 1995 r. pod tym samym tytu�em.


wanabekweer.tripod.com/bars/static3.gif


O mi�o�ci i makaronach (2010)


1.fwcdn.pl/po/73/96/517396/7332492.3.jpg




Rodzina Cantone prowadzi firm� zajmuj�c� si� produkcj� makaron�w. Na czele rodziny i interesu, stoi ojciec Vincenzo. Gdy jego najm�odszy syn Tommaso wraca do rodzinnego miasta Apulli z Rzymu, ojciec jeszcze nie wie, i� syn zamierza wyzna� �e jest gejem. Podczas rodzinnej kolacji, Tommasa uprzedza starszy brat Antonio, kt�ry wyznaje swoje sekrety i fakt, i� r�wnie� jest homoseksualist�. Vincenzo wydziedzicza Antonia, a sam dostaje zawa�u serca. Tommaso, musi przej�� rodzinny interes i zapanowa� nad ekscentryczn� rodzin�.


wanabekweer.tripod.com/bars/static3.gif



Edytowane przez Dorian dnia 09-10-2012 01:47
Mam pytanie....wiecie gdzie mog� znale�� serial "Hotel Dante" w j. polskim lub The Lair r�nie� po polsku? Z g�ry dzi�ki Smile


Witam. To b�dzie m�j pierwszy post wi�c ch�tnie dodam co� od siebie.Grin Polecam film Obywatel Milk z Sean'em Pennem.

Cokolwiek pobie�ny, ale za to rzeczowy przegl�d film�w znajdziecie pod linkiem ....



recenzent na miar� XXI wieku-wa�ne w�tki wychwyci�, opisa� Pfft
obejrz� xD po takiej recenzji nie pozostaje mi nic innego Grin

Kochani - je�eli kto� z Was znajdzie "namiary" na film ( z lektorem ) pt. Hotel Dante (ang. Dante's Cove) bardzo prosz� pode�lijcie info na PW.
Pozdrawiam serdecznie Wink

Kurcze, sporo tu tych tytulow, moze juro cos obejrze z chlopakiem jak sie uda. Chyba tylko kilka filmow obejrzelismy w calosci, czesto nie docieramy nawet do srodka, bo zaczynamy sie... "robic cos innego" xD


Edytowane przez Kirigaya_Kazuto dnia 11-02-2013 01:31
Ja zdania nie zmienie - Modlitwy za Bobbyego. Historia na faktach, ktora moze spotkac kazdego. Pozdrawiam i polecam.

obejrza�em "eating out"-genialny film, naprawd� polecam Grin
i tak, Boby'ego nic nie przebije.

warty obejrzenia jest /WEEKEND/

polecam tak�e /Mysterious skin/,/Nieobecny/,/�niwa/

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12077

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 2