Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
banner big kartki

Zobacz temat

***SZUKAM MI�ӦCI****
Adam183 napisa�/a:
Nie za�amuj si�, szukaj a znajdziesz Wink. Ja te� szukam i nie zamierzam si� poddawa�.
ale ja juz powarznie nie daje rady pragne kogos kochac oddac calego siebie i oczekuje tego samego od mojego faceta ale czy jest u taki?

mysle ze niejedenWink)

Witam, jestem nowy w towarzystwie. Poszukuj� partnera, ew. kilku na pi�tkowe noce. Mieszkam we Wroc�awiu na rynku, mam �adny Renault Clio i wolne pi�tki. Je�li kt�ry� z Was jest zainteresowany, zadzwo�: 502-05-16-18. B�dzie sza�owo, obiecuj�!

Witam, mam 23 lata, o tym, �e jestem gejem nie wie zupe�nie nitk. Jestem siln� osob�, bo �eby przej�� przez taki szmat �ycia, nie pokazuj�c nikomu prawdziwego siebie, trzba na prawd� wiele si�y. Przez d�ugi czas by�em przekonany, �e jestem gotowy na �ycie w samotno��, teraz jednak czuj� pustk�, i chcia�bym si� przed kim� otworzy�, zobaczy� siebie w oczach osoby, kt�ra jest taka jak ja. Cho�, oficjalnie jestem cynikiem to tak na prawd� g��boko wierz� w prawdiw� mi�o��, i jestem przekonany, �e mo�e ona zakwitn�� tak�e mi�dzy m�czyznami. Chcia�bym, aby znalaz� si� kto� z kim b�d� mug� porozmawia�, i poczu� wreszcie w �yciu blisko��, a nie tylko gorycz g�uchej ciszy przed za�ni�ciem. �ycie jest kr�dkie, i chcia�bym dozna� czego� wspania�ego, wspania�ej przyja�ni, a nawet mi�o�ci. To m�j nr. gg : 41965556. Chcia�bym pogada�, zaprzyja�ni� si�, z kim� mi�dzy 18 a 28 r. najlepiej, tak jak ja z Krakowa.

Do��czam si� do grona rozgl�daj�cych, hehehehe Cool

Ja te�, ja te�, Cool

hej

hej

Witam.
Jestem studentk� psychologii i pisz� prac� magistersk� o wizerunku wsp�czesnego m�czyzny. Bardzo prosi�abym wszystkich Pan�w, kt�rzy maj� 10 minut czasu o wype�nienie. Badania ko�cz� za tydzie� a nie mam kompletu wynik�w. Je�eli kto� b�dzie zainteresowany swoimi osobistymi wynikami to bardzo prosz� napisa� do mnie maila: [email protected]
Pozdrawiam,
m

http://www.ebadania.pl/7e196aadc75d74cd

te� kogo� szukam...�eby m�wi� o �yciu i wsp�lnie patrze� na �wiat

Ka�dy szuka, ja w Gnie�nie.

Ehh jak trudno jest znale�� kogo� kogo si� pokocha, kto zaufa tobie. Kogo� z kim mo�na pogada� na r�ne tematy a nie tylko wykorzysta i leci do drugiego. Kogo� kto ci� pokocha, przytuli w trudnej chwili. Ehh czy nie ma na tym �wiecie takiej osoby???
Je�li jest kto� ch�tny kto by chcia� pogada� to macie moje gg: 42615594


Edytowane przez anubis_94 dnia 06-05-2012 11:30
ka�dy z nas szuka mi�o�ci ja r�wnie� tylko dlaczego jest tak �e po kilku wymianach wiadomo�ci kontakt si� urywa tego nie potrafi� poj��

szukam kolegi, nie kochankaSad z okolicy kosciana i tak lipa kazdy patrzy wyru**� i zapomnie� tak mi si� wydaje bo nigdy nie poznalem Sad A problemem jest moja skryto�� i zatajenie Sad


Edytowane przez sidadam dnia 23-09-2012 00:50
no ja te� Smile.og�lnie szukam ale z tym szukaniem to jest jak z morzem Sad

jest kto� z wrocka ? poznam fajnego ch�opaka z kt�rym podziel� si� szcz�ciem Grin

Szukam i szukam i wci�� nie znajduje

siema wszystkimWink

swietokrzyskie

witaj pablo26 Smile

Piszecie, �e szukacie mi�o�ci. A co rozumiecie pod poj�ciem mi�o��?

Bo ja zmieni�em swoje wyobra�enia o mi�o�ci. Nie postrzegam teraz jej jako stanu, w kt�rym ci�gle obecne s� silne emocje czy wielkie romantyczne uniesienia, uczucia. Wyobra�am sobie teraz mi�o�� jako rodzaj szczeg�lnej przyja�ni, modelu �ycia opartego na wierno�ci, zaanga�owaniu, odpowiedzialno�ci. Modelu, w kt�rym obie strony s� na tyle odwa�ne aby by� ze sob� d�ugie lata, tak�e wtedy gdy emocje pierwszej fazy zakochania przemin� a �ycie b�dzie przynosi� r�norodne problemy.


Edytowane przez dobrzyk dnia 07-10-2012 14:37
Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12077

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 3