Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
romantyczny

Zobacz temat

Transseksualni geje
Mam nadziej�, �e temat za�o�y�em w odpowiednim dziale, je�eli nie - nie bijcie. Tak jak w temacie, co my�licie o transseksualnych gejach? Mam na my�li osoby po zabiegach z k/m, gdzie czasem wszystko jeszcze do ko�ca nie gra tak, jak powinno (dajmy na to �e�skie genitalia). Czy byliby�cie w stanie stworzy� co� wi�cej z tak� osob�(zak�adaj�c, �e w ca�ej reszcie wygl�da jak normalny facet)? Ostatnio spotka�em kogo� takiego. Absolutnie oczarowa� mnie swoj� osobowo�ci� i wygl�dem. My�l� sobie - idea�. No, ale haczyk musia� gdzie� by�. I by�, bo Tomek urodzi� si� kobiet�. W ka�dym razie go nie skre�li�em, nawet nie zamierzam tego robi�. O dziwo nie mia�em wi�kszych problem�w z zaakceptowaniem tej, ekhem, niespodzianki. Jestem przyczajonym biseksualist�, czy ka�dy gej przyj��by to tak �atwo jak ja?

Pewnie �e si� tacy zdarzaj�, bo sam jestem do�� podobny do Tomka Wink My�l� �e partner takiej osoby mo�e by� bardziej pewny wierno�ci bo chyba k/m nie b�dzie codziennie wtajemnicza� nowych os�b jak jest zbudowany ;p

Witam wszystkich w tym dziale forum :-)
Mam na imi� Micha�, czytaj�c temat musz� si� zgodzi� i potwierdzi� ze ka�dy ma racj�. Ale ja uwa�am �e niezale�nie od przyczyny i skutk�w, zmiana fizerunku na inny. Nie jest z�a i szkodliwa, podarunkiem ze nie robi krzywdy ta Zmiana...
Ja jestem geyem od 14 roku �ycia, kr�ci mnie m�skie cia�o i on... I musz� powiedzie� ze Lubie si� ubiera� w rzeczy kt�re poka��, odpowiednim osoba. �e lubi� towarzystwo facet�w. Pomijaj�c �e s� �adne i bardziej wygodnie, jak dla mnie... Za ch�ci na rozwini�cie tematu na GG 51767613

Pozdrawiam :-)


Dodany dnia 28-05-2015 16:48

MDA

Nowicjusz
Witam, my�l�, �e Tomasz (ktory od zawsze czu� si� mezczyzna), jest autentyczny.. Tj. W swojej orientacji seksualnej.. Nie mam wy�szego wykszta�cenia psychologicznego, ale wiem co nieco na temat os�b homo i transseksualnych.. Nie nale�y kogo� takiego dyskryminowac... Psychologia ka�dego z nas jest inna... Ja sama mialam/mam tego typu problemy, Tj. Psychologiczne... W razie w�tpliwo�ci zapraszam Pan�w do rozmowy prywatnej.. My�l� �e w jaki� spos�b mog� pom�c w tej kwestii. Tym bardziej dlatego, i� jestem kobiet�.. Pozdrawiam. MDA.


Przeskocz do forum:

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12077

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 2