Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
ciastka2

Zobacz temat

Tr�dzik
Widz�,ze nie ma tutaj takiego tematu .Czy kto� r�wnie� zmaga si� z tr�dzikiem? Sam ju� od kilku dobrych lat. W wieku nastoletnim co ciekawe mia�em niewielki tr�dzik. Wszystko si� nasili�o jak poszed�em na studia. Pocz�tkowo mys�a�em,ze jest to stres. Ale nie.
Znacie jakie� sposoby na leczenie tr�dziku?

Ja mam.W zasadzie to mia�em bo obecnie moja cera jest w zdecydowanie lepszej kondycji i wydaje mi si�ze powoli ten paskudny tr�dzik zaleczam. Chocia� wcze�niej wydawa�o mi si�,ze b�d� ju� pryszczaty praktycznie zawsze. A probowa�em wszystkigo. KOsmetyk�w z drogerii , nawet retinoli. Retinole niby mialy by� takie skuteczne ale troch� zmasakrowa�y moja cer� tak wiec polecam dobrze si� nad tym zastanowi� zanim si� na co� takiego zdecydujesz.
Jakie� 3 miesi�ce temu moja dermatolog wspomnia�a mi ze m�g�bym sobie wypr�bowa� serum Sevolium bo wiele os�b jej m�wi,ze mia�o u nich dobry wp�yw. Zam�wi�em, od�a�owa�em kas� bo tanie nie jest ale jestem bardzo zadowolony bo efekty super, na twarzy zdecydowanie mniej pryszczy i z tygodnia na tydzie� jest coraz lepiej. Musze si� tylko pozby� tych blizn potr�dzikowych.

To jest na recept�? Pytam sie bo nie mam mozliwo�ci w najblizszych dniach wybrania si� do dermatologa. Poza tym raz by�em i niestety taka wizyta du�o mi nie da�a Sad

Maseczki z czarnej glinki s� rewelacyjne Grin Bardzo pomagaj� na r�nego rodzaju wypryski i syfki oraz pozbywaj� sie nadmiaru sebum

Sevolium nie jest na recept�. Tyle,ze nie wiem czy kupisz w jaims sklepie. Jest tylko do zm�wienia przez internet. Og�lnie jest to do�� popularne w UK bo znajomy u�ywa i tam sobie kupuje normalnie w sklepie. U nas to dopiero wchodzi tak wiec kupisz tylko internetowo.
Og�lnie maseczki z czarnej glinki nie stosowa�em. Ale s�ysza�em,�e na syfki i tr�dzik najlepsza jest nie czarna ale zielona Pfft

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12077

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 1