Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
sport

Zobacz temat

Pro�ba o pomoc :)
Cze�� wszystkim! Smile

Mam na imi� Gosia i jestem studentk� pi�tego roku psychologii na Uniwersytecie Gda�skim. W swojej pracy magisterskiej podejmuj� tematyk� zwi�zan� z to�samo�ci� seksualn�, stylami przywi�zania kszta�tuj�cymi si� mi�dzy partnerami bliskich zwi�zk�w i zapotrzebowania na stymulacj� w r�nych sytuacjach �yciowych. Zale�y mi na uwzgl�dnieniu os�b badanych o r�nej orientacji seksualnej, p�ci i wieku. Chcia�abym wykaza� w swoich badaniach, �e ze wzgl�du na r�nic� w orientacji seksualnej nie istniej� znaczne r�nice. Chcia�abym wykaza�, �e orientacja seksualna nie r�nicuje zapotrzebowania na stymulacj� i stylu przywi�zania.

Chcia�abym poprosi� Was o pomoc i wype�nienie ankiety, kt�r� zamieszczam poni�ej. Ankieta jest ca�kowicie anonimowa, wyniki nie b�d� analizowane indywidualnie, a zbiorczo za pomoc� programu statystycznego.

https://docs.google.com/forms/d/1rmVkfaVOtKw9z2U-zeTB1-yQ_jTMPSwgUHgO4CMdy8g/viewform

Je�li macie do mnie jakiekolwiek pytania zwi�zane z ankiet� lub badaniami �mia�o pytajcie. B�dzie mi niezmiernie mi�o je�li oka�ecie swoje zainteresowanie.

Dzi�kuj� Wam bardzo za pomoc i pozdrawiam Was bardzo serdecznie!
Gosia Smile

Hej. Proponuje Ci zamie�ci� to og�oszenie na r�nych grupach gejowskich na facebooku.

Dzi�ki wielkie za podpowied�! Smile))
Mog� liczy� na ewentualne dok�adniejsze namiary je�li chodzi o grupy?

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12077

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 9