Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
ciastka2

Zobacz temat

Problem mi�osny .
Witam,
Chcia�bym si� Was poradzi� . Od jakiego� czasu zacz�� mi si� podoba� m�j bardzo dobry przyjaciel i nie wiem co mam robi�, bo on nie jest gejem . Sp�dzamy ze sob� sporo czasu i coraz bardziej dochodz� do wniosku, �e powinienem mu powiedzie�, �e jestem gejem i, �e on mi si� bardzo podoba, ale boj� si� utraci� przyjaciela . Musz� wybra� pomi�dzy tym czy mu nie powiedzie� i �eby dalej wszystko mi�dzy nami wygl�da�o tak jak teraz, a pomi�dzy tym czy mu powiedzie� i zaryzykowa� pewnie co najmniej os�abienie przyja�ni . Wiem, �e On nie ma nic do gej�w, ale boj� si� jego reakcji na samo to, jak dowie si� o mnie . Jak my�licie powiedzie� mu ?

Hmm.. Ja powiedzia�em swojemu przyjacielowi, ale kiedy zdecydowa�em go pozna� z moim facetem, to wiedzia�em doskonale jak on na to zareaguje...

Powiniene� go lepiej pozna�

To fakt ja terz bym na twoim miejscu pr�bowal najpierw go wyczuc-moze porusz z nim takie tematy wlasnie homoseksualne i zobaczysz jaka bedzie jego reakcja

Damian1994-Jak cos to napisz jak wyszly sprawy

Pozdro

Do��czam si� do pro�by - mam dok�adnie ten sam problem i jestem bardzo ciekawy jak to u Ciebie wysz�o

Je�li nie jest gejem, to nie wejdzie z Tob� w relacj� romantyczn� - uczuciow�. To jest oczywiste. Nie jeste� pierwszym i ostatnim, kt�ry zakochuje si� w heteryku - chocia� ja podejrzewam, ze to tylko zauroczenie jest. Najlepsza rada: nie brnij w to. Czas zrobi swoje. On u�o�y sobie �ycie z dziewczyn�, a Ty znajdziesz odpowiedniego geja dla siebie. Je�li b�dziesz si� upiera� w mi�o�ci do niego, to zostaniesz i tak ostatecznie zraniony, bo nic z tego nie b�dzie. Mo�e to te� zaszkodzi� waszej przyja�ni.

Mimo, �e ten tekst pochodzi ze strony religijnej, to zawiera sporo trafnych rad i spostrze�e� dla tych, kt�rzy zakochali si� w niew�a�ciwej osobie
http://dominikani...co-zrobic/


Edytowane przez dobrzyk dnia 25-07-2014 21:51
Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12077

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 3