Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
ciastka2

Zobacz temat

Poszukuj� Ksi��ki
Poszukuj� ksi��ki 'Prayer for Bobby' ( przet�umaczonej na j�zyk Polski! ) - ktokolwiek s�ysza� o takiej b�d� j� ma i podzieli si� sk�d?? Smile.

Autorem ksi��ki jest Leroy F. Aarons.
Polskiego wydania nie ma.

niestety to prawda : (

Sad szkoda, �e jeszcze nikt nie podj�� si� by przet�umaczy� to dzie�o. Skoro film jest taki fascynuj�cy.. to co dopiero ksi��ka Sad. No trudno...tak ju� bywa.

Dzi�ki temu w�tkowi po raz trzeci obejrza�em film i dostrzeg�em kolejne wyj�tkowe s�owa...
Jednak jak za ka�dym razem wyje jak b�br
Historia ta jest oparta na faktach wi�c 2 lutego w czasie kiedy b�d� zeznawa� w s�dzie przeciwko memu ojcu kt�ry ma homofobiczne podej�cie do mnie po wyznaniu mojej orientacji z kt�r� si� nie zgadza i za kt�r� wyzywa mnie od peda��w przetocz� s�owa kt�re zosta�y wypowiedziane przez aktork� odgrywaj�c� rol� matki Bobiego na ko�cu filmu. Mam nadziej� �e s�owa te wstrz�sn� s�dzi� w taki spos�b �e b�dzie potrafi� trafi� do mojego ojca do tego stopnia i� on si� opami�ta ze swoj� homofobi� wobec w�asnego syna Frown
Soryyyy �e tak si� wygada�em teraz przed wami ale zabeczany musia�em oczy�ci� my�li...
Arek

Howard pozdrawiam. Smile

Arku, trzymaj si�, wszystko b�dzie dobrze. Czasami lepiej odej�� od rodzicow, wyst�pi� o alimenty, nale�� si� jak psu micha. Znam osoby, kt�re je dostaj� od rodzic�w.
Pisz na forum, wygadaj sie, tu znajdziesz fajnych ludzi.
A jak chcesz pogadac, to pisz cho�by do mnie pw.
G�owa do g�ry. has�o dnia!

http://www.youtub...IckKFL3yUw

Wspolczuje Ci Arku. Takie slowa od wlasnego ojca...to cios - pokaz mu, ze jestes twardy i nie poddawaj sie!


Wracajac do tematu. Szukam ksiazki jakiejs fajnej, propozycje mile widziane + male info na temat ksiazki.

http://www.harpercollins.com/browseinside/index.aspx?isbn13=9780062511232

Tutaj jest ale w jezyku Angielskim.. Moze ktos z Was jest tlumaczem i Przetlumaczyl by nam?? wrzucilby na jakis serwer s haselkiem i tylko forumowicze by mieli dostep.

Sory... to wersja demo..

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12077

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 1