Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
sport

Zobacz temat

Naprawdę trudno kogoś znaleźć?
Wielu narzeka, że ciężko kogoś w tym środowisku poznać, bo trafiają się sami idioci. Czy możecie napisać na czym te idiotyzmy polegają?

Głównie na pragnieniu seksu już na pierwszym spotkaniu...

Secret napisał/a:
Głównie na pragnieniu seksu już na pierwszym spotkaniu...

Tak, zgadzam się, ale rozwinę trochę bardziej swoją myśl.

W moim przypadku jest tak, że szukając ludzi na fellow/kumpello jest tak naprawdę może 15% takich, którzy nie szukają kogoś tylko na jedną noc. To przerażające. Wróciłem na portal w czerwcu tamtego roku i nie znalazłem tam nikogo z kim porozmawiałem dłużej niż kilka dni, pomimo naprawdę szczerych chęci. Nawet jak ktoś wydaje się fajny to zazwyczaj odpisuje jak od niechcenia i tylko ja się produkuję. Nie rozumiem wtedy o co chodzi, więc kończę rozmowę, bo po co się męczyć...

W realu nie mam znajomych gejów (lesbijki tak), poza tym nie potrafię znaleźć chłopaka w "realnym życiu". Więc w mojej sytuacji, tak, naprawdę trudno kogoś znaleźć... Nigdy nie szukam chłopaka, bo myślę, że miłość przyjdzie sama, ale mam nawet problem z poznaniem nowych znajomych ze środowiska gejowskiego.

Chyba dość ciężki temat bo to zależy od wielu czynników.
Tutaj nie tylko chodzi o sam seks ale i o wygląd, prawdą jest że jak ktoś nam się nie podoba ale ma fajny charakter to i tak nic z tego nie będzie Smile i to chyba jest całkiem normalne Smile facet musi cię pociągać fizycznie bo tak to raczej nic z związku.
Ogólnie każdy facet to wzrokowiec i nie wierzę w to że tak nie jest Smile i właśnie w tym też jest problem bo więcej jest tych mniej urodziwych od tych urodziwych. Ja chyba sam zostanę do końca życia bo mój ideał jest zbyt wygórowany hehe Grin
Jak nie chodzi o seks to o wygląd ale rzadko o charakter drugiego człowieka Smile takie życie Smile
Lepiej jak ludzie dobierają się w pary o podobnych cechach fizycznych, czyli o podobnym wyglądzie. Związek pomiędzy ładnym a brzydkim chłopakiem raczej się nie sprawdzi i to jest całkiem naturalne bo człowiek po to ma oczy żeby widzieć i chcieć piękno nie tylko świata ale i drugiego człowieka. Człowiek naturalnie podąża za pięknem bo tak został stworzony, a czemu większa część ludzi są mniej urodziwi? To już całkiem inny temat Smile

Edytowane przez michael24 dnia 25-01-2014 15:04
Bzdura. Moj chlopak jest szczuplutki a ja misiowaty. Mysle ze kocha mnie bardziej niz ja go... mimo iz bardzo go kocham. Poprostu partner musi miec to cos.

Nie bzdura przyjacielu a efekt wielu lat obserwacji nie tylko tych cudzych ale i prywatnych.

Ja poznałem parę late temu pewnego chłopaka, z charakteru to po prostu istne cudeńko, nie powiem ale po dziś dzień jestem w nim zakochany jednak powiedziałem mu ostatnio że lepiej jak zostaniemy przyjaciółmi - jak zwykle zajebałem bo go tym uraziłem...ale jak z nim być kiedy to brzydkie kaczątko jest? Trochę sepleni itd. ale go kocham - jezu ja faktycznie jestem pojebany gościu Sad

Jak bys go kochal to bys z nim byl bez względu na to jak wyglada. Kiedys wszyscy bedziemy brzydcy i starzy tylko nikt teraz o tym nie mysli.

Według ciebie mam być z chłopakiem który mnie kompletnie nie pociąga fizycznie?? Nie da rady i nawet to coś nie pomoże...sorry ale takie realia, wygląd jest ważny już się o tym nie raz przekonałem...co z tego że chłopak jest zajebisty??? Jak jest zwyczajnie brzydki...najchętniej to bym się związał z jakimś modelem ;p tzn. miałem kontakty z takimi facetami ale mimo że ładni to strasznie pojebani...a ten chłopak? Cóż, poznałem go parę lat temu, wiele razy się spotykaliśmy do tej pory piszemy i telefonujemy, obecnie znów planujemy wspólną wycieczkę jak ostatnio bo jak mówię to zajebisty chłopak, tyle że jego wygląd jest dla mnie nie do przyjęcia...nie wiem jak to zmienić bo zrywać z nim kontaktu nie mam zamiaru bo to za wielki skarb jest ale ten jego wygląd ehh...zwariuję wnet z tym...wiem że on ma nadzieje co do mnie ale ja jak zwykle omijam temat mówiąc że go tylko lubię i fajny z niego przyjaciel, okłamuję i jego i siebie Sad nie wiem co robić...może i lepiej jak powiem mu wprost że nic z tego i żeby sobie poszukał kogoś podobnego a ze mną dał spokój bo znając siebie nic z tego chyba nie będzie...

Co do pytania autora czy trudno kogoś znaleźć to drogi autorze tak, fest trudno a to dlatego że jak poznasz ładnego chłopaka to okazuje się że jest pokurwiony do potęgi jak ja ;p a jak zajebisty z charakteru to brzydki że aż płakać się chcę Sad

Edytowane przez michael24 dnia 25-01-2014 16:26
Cos kosztem czegos niestety.

Hehe no może według Ciebie tak ale i tak znajdę przystojnego i mądrego faceta Smile sorry ale wy brzydalki choć jak fajni z charakteru będziecie to sorry ale nic z miłości ;p
Kiedyś słyszałem coś takiego od pewnej dziewczyny: "Wolę mieć faceta ładnego ale głupiego przynajmniej seks będę mogła uprawiać przy świetle a nie jak z kochanym ale brzydkim przy zgaszonym" Coś w tym jest Smile

Tak maja osoby puste jak pustaki budowlane. Zapukasz do glowy i echo slyszysz niestety ale taka prawda. Jak bedziesz szukal idealu to nigdy go nie znajdziesz. Wy brzydalki... brzydalki ale chociaz mamy siebie i sie kochamy i dziwnym trafem nie mamy problemu z seksem, wrecz przeciwnie. Zreszta moj nie jest brzydki podnirca mnie strasznie, poprostu ja uwazam ze jestem przydki... chociaz wg niego tak nie jest. Kazdemu podoba sie co innego. Jak szukasz modela, laleczki to szukaj nikt Ci nie broni ale madry facet pielny, tez szuka madrego i poeknego.. a Ty?? chyba masz tylko jedna ceche z takim podejsciem... zgadnij ktora.

No wiesz, myślę że jednak znajdę ideał jaki sobie wymarzyłem Smile ja tam człowiek pełnej wiary jestem Smile Hehe człowiek mniej urodziwy zawsze twierdzi że ten ładny jest głupi ;p ciekawe czemu? Kiedyś z ciekawości wszedłem na forum "Brzydkich ludzi" ja się z tego nie śmieję bo sam się często nad tym zastanawiam dlaczego tak jest że ktoś fizycznie nie został dobrze wykonany...to przykre, bo każdy chcę być ładny i nic w tym dziwnego, nawet to że ja chcę mieć ładnego partnera bo mam do tego pełne prawo, nie czuję pociągu do osób które nie są urodziwe i nic na to nie poradzę mimo że w znajomościach mam wielu facetów tych właśnie mniej urodziwych i są okey z charakteru, zawsze można na nich liczyć, jednak są brzydalami i na przyjaźni pozostaje.
Jednak najbardziej to mi się śmiać chcę czasem jak czytam posty typu "Za co nie lubisz osób ładnych - pyta brzydki?" To jest chore, ale to nie moja wina że ja ładny a ktoś brzydki widać tak miało być, obwinianie nas za piękno przez osoby brzydkie jest na niskim poziomie.
W ogóle już nie raz się przekonałem że tu nie ma reguły, bo spotkać można brzydkiego faceta z jeszcze brzydszym charakterem, takich chamów już poznałem...można też poznać ładnego faceta z pięknym wnętrzem Smile i wierz mi że takiego znajdę Smile
Brzydki gej może być moim przyjacielem, nic więcej. A to że pociąga mnie piękno a nie to drugie to nic złego, tak nas stworzyła natura Smile
Ładny chłopak z ładnym a brzydki z brzydkim - taka moja dewiza. Naukowo dowiedziono że takie związki lepiej się trzymają, zresztą na tym forum jest post napisany przez brzydkiego faceta który jest z ładnym i ten pierwszy ciągle się do tego drugiego porównuje a nawet chcę się zabić za to że jest brzydki...dlatego nie jestem wielbicielem związków ładny chłopak z brzydkim, bo temu przybędzie jeszcze więcej kompleksów niż ma a po co? Taki człowiek nie żyje miłością z drugim facetem tylko ciągle się chcę do niego przyrównać a to nie jest związek z miłości tylko chyba dla pokazu że ja brzydki mam ładnego chłopaka...związek brzydkiego chłopaka z brzydkim też może być piękny Smile i wtedy nie skupiają się tak na wyglądzie jak w związku ładny z brzydkim bo wtedy ten brzydki zawsze będzie myślał o sobie że jest gorszy aż w końcu związek się rozpadnie, bo ciągle będzie chciał dorównać ładniejszemu a nie o to chodzi w miłości. Sorry ale taka prawda jest Smile Związek nie dla pochwały tylko dla dwojga osób.
Ten chłopak co go poznałem jest brzydki i nic nie poradzę że mi się nie podoba ale to go nie skreśla z tego aby być moim przyjacielem którego i tak będę kochał. I zawsze będę miał czas dla niego, razem lubimy jeździć na wycieczki i teraz też z nim pojadę spędzić zajebiste parę dni potem się poprzytulam i położę się wtulony do niego i usnę jak zawsze. Ale w związku z nim nie będę bo czuję że gdybym się zgodził to właśnie zrobiłbym krzywdę bo zamiast skupić się na miłości to chłopak ciągle się będzie do mnie porównywał a to chore jest.
Już w tamtym roku słyszałem że dla mnie zrobi sobie operacje plastyczna bo taki nie chcę być, to jest chore żeby zmieniać się dla kogoś, ja wolę aby poznał kogoś brzydszego i wtedy będzie szczęśliwszy Smile bo ze mną nie będzie...ani ja...co tu kłamać.
Jak ktoś jest brzydki to dobra rada: Chcesz mieć chłopaka? Zostaw i zapomnij o ładnych, skup się na sobie i poszukaj kogoś kto wyglądam pasuje do Ciebie, będziesz szczęśliwszy Wink
A trudno znaleźć bo brzydki facet zawsze chcę ładnego a ten ładny nie chcę tego brzydkiego...i tak w kółko zamiast poszukać faceta podobnemu sobie...W ogóle dlaczego brzydki facet szuka ładnego??? Nie z miłości tylko dlatego żeby się nim pochwalić i dowartościować a to żadna miłość.
Sorry jestem brutalny jak natura ale lepiej napisać prawdę niż te stęk kłamstw.

Czasem mam wrażenie że to my ładni ludzie lepiej rozumiemy co to miłość niż ten brzydki ktoś...sorry. Ja jestem ładny i szukam faceta podobnym sobie z podobnym charakterem, brzydal zawsze szuka ładnego nie do kochania a do dowartościowania i pochwały przed rodzinom i znajomymi dlatego to ja lepiej wiem co to miłość niż brzydki facet. A w związki ładny z brzydkim nie wierzę, prędzej czy później się rozwalają...tak brutalne jest życie.

P.S. Uważaj bo jak sam mówisz masz ładnego faceta, wystarczy że jakiś ładny gej się obok niego zakręci i zostaniesz sam czego nie życzę ale lepiej być ostrożnym bo nie raz jest och jak ja Cię kocham!!!! a po czasie bańka mydlana pęka.
To co napisałem to prawda, przechodziła to moja własna matka i niektóre przyjaciółki...

Edytowane przez michael24 dnia 26-01-2014 15:38
Ostro Pfft

Ale nie powiem, michael24 ma trochę racji. Facet to wzrokowiec i ja również uważam, że jeśli nie spodoba się wygląd fizyczny to nici z czegoś więcej.

Ja nie mowie ze facet nie jest wzrokowcem.. ale nie praeda jest ze ladny z ladnym brzydki z brzydkim. Jak sie kogos kocha to nie za to jak wyglada a kim sie jest. Hmm mowoe ze jestem brzydki... mam poprostu niska samoocene podobam sie niektorym dziewczynom bo nie jedna probowala krecic no ale wiadomo... Mam poprostu brzuszek a na twarzy... calkiem spoko. Gdybym schudl bym byl napewno bardzo przystoinym facetem ale nie chce mi sie a moj chlopak lubi puszystych. wiec po co? Smile Ja mowie, z takim podejsciem bedzie Ci ciezko kogos znalezc, nir mowie.Ci ze masz sie wiazac z tym kolega co jest strasznie brzydki bo to faktycznie nie ma.sensu. Facet musi miec to cos jak napisalem wczesniej, ale nie mozesz tez tak wybrzydzac bo wkoncu zostaniesz sam i bedziesz tylko dla zabawy spptykal sie z tymi nie madrymi aby zaspokoic glod seksualny... w takim badz innym razie zycze powodzenia, czasami warto szukac.

Ja wiem że mam trochę zjebane podejście staram się nad tym pracować Wink i wiem że za wysokich wymagań mieć nie mogę ale jak mam mieć faceta to ma mnie pociągać fizycznie i się podobać.
Jednak wczoraj tak sobie myślałem jeszcze i doszedłem do takiego wniosku. Owszem są pary typu: ładny z ładnym i nie trwają długo, są też pary ładny z brzydkim i taka para może nawet być do śmierci nie twierdzę że nie bo wszystkiego nie widziałem na świecie. Jest jednak taki warunek według mnie - jeśli mniej urodziwy chłopak jest silny psychicznie i nie porównuje się do swojego ładniejszego partnera owszem taki związek może przetrwać ale jak taki chłopak jest słaby psychicznie i ciągle ma niską samoocenę itd. to nie...powiem dlaczego. Okey mógłbym być w związku z tym moim brzydkim kolegą, jego charakter zasłoniłby mi jego urodę więc myślę że gdybym się postarał to bym z nim był bo jest zajebisty ale nie będę bo teraz już to widać że chłopak chcę mi dorównać a ja w życiu chcę mieć gościa do kochania i miłości, spędzania wspólnie czasu itd. a nie gonienie po chirurgach plastycznych, kosmetyczkach i salonach urody...mnie coś takiego nie kręci i zamiast z takim chłopakiem żyć, podróżować itd. ja musiałbym ino gonić z nim do miejsc wyżej wymienionych, sorry ale nie chcę.

Jednakże wolę aby mi się trafił ładny facet Smile mimo wszystko. I żeby nie było że mam coś do osób brzydkich, nie szanuje was jak wszystkich bo macie prawo do wszystkiego jak reszta społeczeństwa i zamiast się przejmować wyglądem itd. róbcie co kochacie a opinie innych miejcie w dupie i nie pozwólcie żeby przez wasz wygląd zepsuło się wam życie i nie zamykajcie się w domu tylko wychodzie. To taki mój mały apel do ludzi brzydkich bo wolę brzydkiego ale pozytywnego niż takiego co ino płaczę nad sobą i nie stara się tego zmienić.

Wiesz jak byłem młodszy chodziło mi tylko o wygląd, teraz mam już 24 lata, wnet 25...wiadomo ja nie młodnieje a się starzeję i wiecznie fizycznie piękny nie będę taka kolej rzeczy. Do tej pory zostało mi coś takiego że wygląd, wygląd i wygląd ale jeżeli by się nad tym zastanowić to jednak ważne jaki człowiek jest a nie jak wygląda Smile Może bym był z moim kolegą gdyby on zaakceptował to jaki jest a nie chciał się zmieniać...nie wiem jak dalej się to potoczy jednak nie sądzę aby on zmienił podejście...tym bardziej że on już zaplanował 6 operacji plastycznych co mnie ogromnie przeraziło...
Nie wiem co mi życie przyniesie, chciałbym mieć kogoś kto by mi się podobał ale nic nie wiadomo, może się trafić brzydki ale taki co się akceptuje i się zakocham Smile W sumie wszystko w życiu jest możliwe nie twierdzę że nie.

Tobie przyjacielu szczęścia życzę wraz z partnerem jak i reszcie jeśli kogoś mają a jak nie to życzę poznania kogoś na całe życie.

Temat zamknięty Smile

Edytowane przez michael24 dnia 27-01-2014 14:17
No i teraz calkiem inaczej kolego piszesz Smile W sumie dotarlo do mnie pare slow od Ciebie... bo przrjrzalem na oczy. Wcale nie jestem taki brzydki skoro mialem juz partnerow a obecny chlopak kocha mnie calym soba Smile i ja to pierwsxy raz widze jak mnie ktos tak kocha. Nie mozna yego stracic przez uzalanie sie nad soba... bo tak nie jest i sa ludzie brzydsi i bardziej poszkodowani ode mnie. Pozdrawiam Smile

Posłuchaj nie miałem zamiaru Cię obrażać chociaż można tak to odczytać, wybacz jakoś tak zawsze gadam prosto z mostu Smile
Fajnie i cieszy mnie to że kogoś masz i że ten ktoś Cię kocha takim jakim jesteś, bo jeżeli facet chcę Cię zmieniać to nie jest to dobre i raczej Cię nie kocha a wiadomo o co biega...
Za Twoje słowa również dziękuje bo też coś mi wytłumaczyłeś Smile

Ogólnie rzecz biorąc życzę Ci wszystkiego dobrego na drodze w udanym życiu Wink
P.S. Nad sobą nie ma co się użalać bo uwierz mi znam tragiczne przypadki ludzi ale idę w zaparte i osiągają to co chcą i poznają swoją miłość Smile

Ja Tobie tez zyczę szczęścia Smile Jednak zauwazylem w Tobie wartościowego chlopaka... tak to jest. Ludzie sa jak ksiazki a my oceniamy je po okladce nie znajac dokladnie wnetrza. To nas gubi :-)

Ja uważam że jeśli kogoś już obdażamy uczuciem sami z siebie to czyli pokochaliśmy go takiego jakim jest,więc nie rozumiem czegoś takiego jak kocham go ale mi się nie podoba trochę dziwny rodzaj miłości Wink

No widzisz a ja wiem z doświadczenia życiowego że można kogoś kochać ale nie koniecznie taka osoba pociąga nas fizycznie Smile mało wiesz Smile
Wybacz ale za cholerę mi nie wmówisz że można się z kimś wiązać jeśli ten ktoś nie podoba nam się fizycznie Smile
Nie raz jest tak że dwóch facetów poznaje się na czacie, z pisania jest wszystko okey nagle jeden wyznaje drugiemu miłość a gdy go zobaczy to jakoś ma nie smak właśnie z powodu wyglądu tejże osoby Smile
A rodzajów miłości jest tyle ile ludzi Smile

Kiedyś być może to zrozumiesz jak poznasz faceta wpierw z charakteru gdzie będzie zajebisty a jak go zobaczysz to szczęka Ci opadnie i zapytasz siebie czy to faktycznie ten facet z którym pisałem? Tak było w moim przypadku, zresztą jak jesteś młody to wszystko przed Tobą, poznasz nie jeden rodzaj miłości Wink wtedy będziemy mogli porozmawiać Smile

Edytowane przez michael24 dnia 29-01-2014 18:16
Przeskocz do forum:

Użytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12097

Aktualnie zarejestrowanych online (1) :

Gości: 4