Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
zakaz

Zobacz temat

Naprawd� trudno kogo� znale��?
Wielu narzeka, �e ci�ko kogo� w tym �rodowisku pozna�, bo trafiaj� si� sami idioci. Czy mo�ecie napisa� na czym te idiotyzmy polegaj�?

G��wnie na pragnieniu seksu ju� na pierwszym spotkaniu...

Secret napisa�/a:
G��wnie na pragnieniu seksu ju� na pierwszym spotkaniu...

Tak, zgadzam si�, ale rozwin� troch� bardziej swoj� my�l.

W moim przypadku jest tak, �e szukaj�c ludzi na fellow/kumpello jest tak naprawd� mo�e 15% takich, kt�rzy nie szukaj� kogo� tylko na jedn� noc. To przera�aj�ce. Wr�ci�em na portal w czerwcu tamtego roku i nie znalaz�em tam nikogo z kim porozmawia�em d�u�ej ni� kilka dni, pomimo naprawd� szczerych ch�ci. Nawet jak kto� wydaje si� fajny to zazwyczaj odpisuje jak od niechcenia i tylko ja si� produkuj�. Nie rozumiem wtedy o co chodzi, wi�c ko�cz� rozmow�, bo po co si� m�czy�...

W realu nie mam znajomych gej�w (lesbijki tak), poza tym nie potrafi� znale�� ch�opaka w "realnym �yciu". Wi�c w mojej sytuacji, tak, naprawd� trudno kogo� znale��... Nigdy nie szukam ch�opaka, bo my�l�, �e mi�o�� przyjdzie sama, ale mam nawet problem z poznaniem nowych znajomych ze �rodowiska gejowskiego.

Chyba do�� ci�ki temat bo to zale�y od wielu czynnik�w.
Tutaj nie tylko chodzi o sam seks ale i o wygl�d, prawd� jest �e jak kto� nam si� nie podoba ale ma fajny charakter to i tak nic z tego nie b�dzie Smile i to chyba jest ca�kiem normalne Smile facet musi ci� poci�ga� fizycznie bo tak to raczej nic z zwi�zku.
Og�lnie ka�dy facet to wzrokowiec i nie wierz� w to �e tak nie jest Smile i w�a�nie w tym te� jest problem bo wi�cej jest tych mniej urodziwych od tych urodziwych. Ja chyba sam zostan� do ko�ca �ycia bo m�j idea� jest zbyt wyg�rowany hehe Grin
Jak nie chodzi o seks to o wygl�d ale rzadko o charakter drugiego cz�owieka Smile takie �ycie Smile
Lepiej jak ludzie dobieraj� si� w pary o podobnych cechach fizycznych, czyli o podobnym wygl�dzie. Zwi�zek pomi�dzy �adnym a brzydkim ch�opakiem raczej si� nie sprawdzi i to jest ca�kiem naturalne bo cz�owiek po to ma oczy �eby widzie� i chcie� pi�kno nie tylko �wiata ale i drugiego cz�owieka. Cz�owiek naturalnie pod��a za pi�knem bo tak zosta� stworzony, a czemu wi�ksza cz�� ludzi s� mniej urodziwi? To ju� ca�kiem inny temat Smile


Edytowane przez michael24 dnia 25-01-2014 15:04
Bzdura. Moj chlopak jest szczuplutki a ja misiowaty. Mysle ze kocha mnie bardziej niz ja go... mimo iz bardzo go kocham. Poprostu partner musi miec to cos.

Nie bzdura przyjacielu a efekt wielu lat obserwacji nie tylko tych cudzych ale i prywatnych.

Ja pozna�em par� late temu pewnego ch�opaka, z charakteru to po prostu istne cude�ko, nie powiem ale po dzi� dzie� jestem w nim zakochany jednak powiedzia�em mu ostatnio �e lepiej jak zostaniemy przyjaci�mi - jak zwykle zajeba�em bo go tym urazi�em...ale jak z nim by� kiedy to brzydkie kacz�tko jest? Troch� sepleni itd. ale go kocham - jezu ja faktycznie jestem pojebany go�ciu Sad

Jak bys go kochal to bys z nim byl bez wzgl�du na to jak wyglada. Kiedys wszyscy bedziemy brzydcy i starzy tylko nikt teraz o tym nie mysli.

Wed�ug ciebie mam by� z ch�opakiem kt�ry mnie kompletnie nie poci�ga fizycznie?? Nie da rady i nawet to co� nie pomo�e...sorry ale takie realia, wygl�d jest wa�ny ju� si� o tym nie raz przekona�em...co z tego �e ch�opak jest zajebisty??? Jak jest zwyczajnie brzydki...najch�tniej to bym si� zwi�za� z jakim� modelem ;p tzn. mia�em kontakty z takimi facetami ale mimo �e �adni to strasznie pojebani...a ten ch�opak? C�, pozna�em go par� lat temu, wiele razy si� spotykali�my do tej pory piszemy i telefonujemy, obecnie zn�w planujemy wsp�ln� wycieczk� jak ostatnio bo jak m�wi� to zajebisty ch�opak, tyle �e jego wygl�d jest dla mnie nie do przyj�cia...nie wiem jak to zmieni� bo zrywa� z nim kontaktu nie mam zamiaru bo to za wielki skarb jest ale ten jego wygl�d ehh...zwariuj� wnet z tym...wiem �e on ma nadzieje co do mnie ale ja jak zwykle omijam temat m�wi�c �e go tylko lubi� i fajny z niego przyjaciel, ok�amuj� i jego i siebie Sad nie wiem co robi�...mo�e i lepiej jak powiem mu wprost �e nic z tego i �eby sobie poszuka� kogo� podobnego a ze mn� da� spok�j bo znaj�c siebie nic z tego chyba nie b�dzie...


Co do pytania autora czy trudno kogo� znale�� to drogi autorze tak, fest trudno a to dlatego �e jak poznasz �adnego ch�opaka to okazuje si� �e jest pokurwiony do pot�gi jak ja ;p a jak zajebisty z charakteru to brzydki �e a� p�aka� si� chc� Sad


Edytowane przez michael24 dnia 25-01-2014 16:26
Cos kosztem czegos niestety.

Hehe no mo�e wed�ug Ciebie tak ale i tak znajd� przystojnego i m�drego faceta Smile sorry ale wy brzydalki cho� jak fajni z charakteru b�dziecie to sorry ale nic z mi�o�ci ;p
Kiedy� s�ysza�em co� takiego od pewnej dziewczyny: "Wol� mie� faceta �adnego ale g�upiego przynajmniej seks b�d� mog�a uprawia� przy �wietle a nie jak z kochanym ale brzydkim przy zgaszonym" Co� w tym jest Smile

Tak maja osoby puste jak pustaki budowlane. Zapukasz do glowy i echo slyszysz niestety ale taka prawda. Jak bedziesz szukal idealu to nigdy go nie znajdziesz. Wy brzydalki... brzydalki ale chociaz mamy siebie i sie kochamy i dziwnym trafem nie mamy problemu z seksem, wrecz przeciwnie. Zreszta moj nie jest brzydki podnirca mnie strasznie, poprostu ja uwazam ze jestem przydki... chociaz wg niego tak nie jest. Kazdemu podoba sie co innego. Jak szukasz modela, laleczki to szukaj nikt Ci nie broni ale madry facet pielny, tez szuka madrego i poeknego.. a Ty?? chyba masz tylko jedna ceche z takim podejsciem... zgadnij ktora.

No wiesz, my�l� �e jednak znajd� idea� jaki sobie wymarzy�em Smile ja tam cz�owiek pe�nej wiary jestem Smile Hehe cz�owiek mniej urodziwy zawsze twierdzi �e ten �adny jest g�upi ;p ciekawe czemu? Kiedy� z ciekawo�ci wszed�em na forum "Brzydkich ludzi" ja si� z tego nie �miej� bo sam si� cz�sto nad tym zastanawiam dlaczego tak jest �e kto� fizycznie nie zosta� dobrze wykonany...to przykre, bo ka�dy chc� by� �adny i nic w tym dziwnego, nawet to �e ja chc� mie� �adnego partnera bo mam do tego pe�ne prawo, nie czuj� poci�gu do os�b kt�re nie s� urodziwe i nic na to nie poradz� mimo �e w znajomo�ciach mam wielu facet�w tych w�a�nie mniej urodziwych i s� okey z charakteru, zawsze mo�na na nich liczy�, jednak s� brzydalami i na przyja�ni pozostaje.
Jednak najbardziej to mi si� �mia� chc� czasem jak czytam posty typu "Za co nie lubisz os�b �adnych - pyta brzydki?" To jest chore, ale to nie moja wina �e ja �adny a kto� brzydki wida� tak mia�o by�, obwinianie nas za pi�kno przez osoby brzydkie jest na niskim poziomie.
W og�le ju� nie raz si� przekona�em �e tu nie ma regu�y, bo spotka� mo�na brzydkiego faceta z jeszcze brzydszym charakterem, takich cham�w ju� pozna�em...mo�na te� pozna� �adnego faceta z pi�knym wn�trzem Smile i wierz mi �e takiego znajd� Smile
Brzydki gej mo�e by� moim przyjacielem, nic wi�cej. A to �e poci�ga mnie pi�kno a nie to drugie to nic z�ego, tak nas stworzy�a natura Smile
�adny ch�opak z �adnym a brzydki z brzydkim - taka moja dewiza. Naukowo dowiedziono �e takie zwi�zki lepiej si� trzymaj�, zreszt� na tym forum jest post napisany przez brzydkiego faceta kt�ry jest z �adnym i ten pierwszy ci�gle si� do tego drugiego por�wnuje a nawet chc� si� zabi� za to �e jest brzydki...dlatego nie jestem wielbicielem zwi�zk�w �adny ch�opak z brzydkim, bo temu przyb�dzie jeszcze wi�cej kompleks�w ni� ma a po co? Taki cz�owiek nie �yje mi�o�ci� z drugim facetem tylko ci�gle si� chc� do niego przyr�wna� a to nie jest zwi�zek z mi�o�ci tylko chyba dla pokazu �e ja brzydki mam �adnego ch�opaka...zwi�zek brzydkiego ch�opaka z brzydkim te� mo�e by� pi�kny Smile i wtedy nie skupiaj� si� tak na wygl�dzie jak w zwi�zku �adny z brzydkim bo wtedy ten brzydki zawsze b�dzie my�la� o sobie �e jest gorszy a� w ko�cu zwi�zek si� rozpadnie, bo ci�gle b�dzie chcia� dor�wna� �adniejszemu a nie o to chodzi w mi�o�ci. Sorry ale taka prawda jest Smile Zwi�zek nie dla pochwa�y tylko dla dwojga os�b.
Ten ch�opak co go pozna�em jest brzydki i nic nie poradz� �e mi si� nie podoba ale to go nie skre�la z tego aby by� moim przyjacielem kt�rego i tak b�d� kocha�. I zawsze b�d� mia� czas dla niego, razem lubimy je�dzi� na wycieczki i teraz te� z nim pojad� sp�dzi� zajebiste par� dni potem si� poprzytulam i po�o�� si� wtulony do niego i usn� jak zawsze. Ale w zwi�zku z nim nie b�d� bo czuj� �e gdybym si� zgodzi� to w�a�nie zrobi�bym krzywd� bo zamiast skupi� si� na mi�o�ci to ch�opak ci�gle si� b�dzie do mnie por�wnywa� a to chore jest.
Ju� w tamtym roku s�ysza�em �e dla mnie zrobi sobie operacje plastyczna bo taki nie chc� by�, to jest chore �eby zmienia� si� dla kogo�, ja wol� aby pozna� kogo� brzydszego i wtedy b�dzie szcz�liwszy Smile bo ze mn� nie b�dzie...ani ja...co tu k�ama�.
Jak kto� jest brzydki to dobra rada: Chcesz mie� ch�opaka? Zostaw i zapomnij o �adnych, skup si� na sobie i poszukaj kogo� kto wygl�dam pasuje do Ciebie, b�dziesz szcz�liwszy Wink
A trudno znale�� bo brzydki facet zawsze chc� �adnego a ten �adny nie chc� tego brzydkiego...i tak w k�ko zamiast poszuka� faceta podobnemu sobie...W og�le dlaczego brzydki facet szuka �adnego??? Nie z mi�o�ci tylko dlatego �eby si� nim pochwali� i dowarto�ciowa� a to �adna mi�o��.
Sorry jestem brutalny jak natura ale lepiej napisa� prawd� ni� te st�k k�amstw.

Czasem mam wra�enie �e to my �adni ludzie lepiej rozumiemy co to mi�o�� ni� ten brzydki kto�...sorry. Ja jestem �adny i szukam faceta podobnym sobie z podobnym charakterem, brzydal zawsze szuka �adnego nie do kochania a do dowarto�ciowania i pochwa�y przed rodzinom i znajomymi dlatego to ja lepiej wiem co to mi�o�� ni� brzydki facet. A w zwi�zki �adny z brzydkim nie wierz�, pr�dzej czy p�niej si� rozwalaj�...tak brutalne jest �ycie.

P.S. Uwa�aj bo jak sam m�wisz masz �adnego faceta, wystarczy �e jaki� �adny gej si� obok niego zakr�ci i zostaniesz sam czego nie �ycz� ale lepiej by� ostro�nym bo nie raz jest och jak ja Ci� kocham!!!! a po czasie ba�ka mydlana p�ka.
To co napisa�em to prawda, przechodzi�a to moja w�asna matka i niekt�re przyjaci�ki...


Edytowane przez michael24 dnia 26-01-2014 15:38
Ostro Pfft

Ale nie powiem, michael24 ma troch� racji. Facet to wzrokowiec i ja r�wnie� uwa�am, �e je�li nie spodoba si� wygl�d fizyczny to nici z czego� wi�cej.

Ja nie mowie ze facet nie jest wzrokowcem.. ale nie praeda jest ze ladny z ladnym brzydki z brzydkim. Jak sie kogos kocha to nie za to jak wyglada a kim sie jest. Hmm mowoe ze jestem brzydki... mam poprostu niska samoocene podobam sie niektorym dziewczynom bo nie jedna probowala krecic no ale wiadomo... Mam poprostu brzuszek a na twarzy... calkiem spoko. Gdybym schudl bym byl napewno bardzo przystoinym facetem ale nie chce mi sie a moj chlopak lubi puszystych. wiec po co? Smile Ja mowie, z takim podejsciem bedzie Ci ciezko kogos znalezc, nir mowie.Ci ze masz sie wiazac z tym kolega co jest strasznie brzydki bo to faktycznie nie ma.sensu. Facet musi miec to cos jak napisalem wczesniej, ale nie mozesz tez tak wybrzydzac bo wkoncu zostaniesz sam i bedziesz tylko dla zabawy spptykal sie z tymi nie madrymi aby zaspokoic glod seksualny... w takim badz innym razie zycze powodzenia, czasami warto szukac.

Ja wiem �e mam troch� zjebane podej�cie staram si� nad tym pracowa� Wink i wiem �e za wysokich wymaga� mie� nie mog� ale jak mam mie� faceta to ma mnie poci�ga� fizycznie i si� podoba�.
Jednak wczoraj tak sobie my�la�em jeszcze i doszed�em do takiego wniosku. Owszem s� pary typu: �adny z �adnym i nie trwaj� d�ugo, s� te� pary �adny z brzydkim i taka para mo�e nawet by� do �mierci nie twierdz� �e nie bo wszystkiego nie widzia�em na �wiecie. Jest jednak taki warunek wed�ug mnie - je�li mniej urodziwy ch�opak jest silny psychicznie i nie por�wnuje si� do swojego �adniejszego partnera owszem taki zwi�zek mo�e przetrwa� ale jak taki ch�opak jest s�aby psychicznie i ci�gle ma nisk� samoocen� itd. to nie...powiem dlaczego. Okey m�g�bym by� w zwi�zku z tym moim brzydkim koleg�, jego charakter zas�oni�by mi jego urod� wi�c my�l� �e gdybym si� postara� to bym z nim by� bo jest zajebisty ale nie b�d� bo teraz ju� to wida� �e ch�opak chc� mi dor�wna� a ja w �yciu chc� mie� go�cia do kochania i mi�o�ci, sp�dzania wsp�lnie czasu itd. a nie gonienie po chirurgach plastycznych, kosmetyczkach i salonach urody...mnie co� takiego nie kr�ci i zamiast z takim ch�opakiem �y�, podr�owa� itd. ja musia�bym ino goni� z nim do miejsc wy�ej wymienionych, sorry ale nie chc�.

Jednak�e wol� aby mi si� trafi� �adny facet Smile mimo wszystko. I �eby nie by�o �e mam co� do os�b brzydkich, nie szanuje was jak wszystkich bo macie prawo do wszystkiego jak reszta spo�ecze�stwa i zamiast si� przejmowa� wygl�dem itd. r�bcie co kochacie a opinie innych miejcie w dupie i nie pozw�lcie �eby przez wasz wygl�d zepsu�o si� wam �ycie i nie zamykajcie si� w domu tylko wychodzie. To taki m�j ma�y apel do ludzi brzydkich bo wol� brzydkiego ale pozytywnego ni� takiego co ino p�acz� nad sob� i nie stara si� tego zmieni�.

Wiesz jak by�em m�odszy chodzi�o mi tylko o wygl�d, teraz mam ju� 24 lata, wnet 25...wiadomo ja nie m�odnieje a si� starzej� i wiecznie fizycznie pi�kny nie b�d� taka kolej rzeczy. Do tej pory zosta�o mi co� takiego �e wygl�d, wygl�d i wygl�d ale je�eli by si� nad tym zastanowi� to jednak wa�ne jaki cz�owiek jest a nie jak wygl�da Smile Mo�e bym by� z moim koleg� gdyby on zaakceptowa� to jaki jest a nie chcia� si� zmienia�...nie wiem jak dalej si� to potoczy jednak nie s�dz� aby on zmieni� podej�cie...tym bardziej �e on ju� zaplanowa� 6 operacji plastycznych co mnie ogromnie przerazi�o...
Nie wiem co mi �ycie przyniesie, chcia�bym mie� kogo� kto by mi si� podoba� ale nic nie wiadomo, mo�e si� trafi� brzydki ale taki co si� akceptuje i si� zakocham Smile W sumie wszystko w �yciu jest mo�liwe nie twierdz� �e nie.

Tobie przyjacielu szcz�cia �ycz� wraz z partnerem jak i reszcie je�li kogo� maj� a jak nie to �ycz� poznania kogo� na ca�e �ycie.

Temat zamkni�ty Smile


Edytowane przez michael24 dnia 27-01-2014 14:17
No i teraz calkiem inaczej kolego piszesz Smile W sumie dotarlo do mnie pare slow od Ciebie... bo przrjrzalem na oczy. Wcale nie jestem taki brzydki skoro mialem juz partnerow a obecny chlopak kocha mnie calym soba Smile i ja to pierwsxy raz widze jak mnie ktos tak kocha. Nie mozna yego stracic przez uzalanie sie nad soba... bo tak nie jest i sa ludzie brzydsi i bardziej poszkodowani ode mnie. Pozdrawiam Smile



Pos�uchaj nie mia�em zamiaru Ci� obra�a� chocia� mo�na tak to odczyta�, wybacz jako� tak zawsze gadam prosto z mostu Smile
Fajnie i cieszy mnie to �e kogo� masz i �e ten kto� Ci� kocha takim jakim jeste�, bo je�eli facet chc� Ci� zmienia� to nie jest to dobre i raczej Ci� nie kocha a wiadomo o co biega...
Za Twoje s�owa r�wnie� dzi�kuje bo te� co� mi wyt�umaczy�e� Smile

Og�lnie rzecz bior�c �ycz� Ci wszystkiego dobrego na drodze w udanym �yciu Wink
P.S. Nad sob� nie ma co si� u�ala� bo uwierz mi znam tragiczne przypadki ludzi ale id� w zaparte i osi�gaj� to co chc� i poznaj� swoj� mi�o�� Smile


Ja Tobie tez zycz� szcz�cia Smile Jednak zauwazylem w Tobie warto�ciowego chlopaka... tak to jest. Ludzie sa jak ksiazki a my oceniamy je po okladce nie znajac dokladnie wnetrza. To nas gubi :-)

Ja uwa�am �e je�li kogo� ju� obda�amy uczuciem sami z siebie to czyli pokochali�my go takiego jakim jest,wi�c nie rozumiem czego� takiego jak kocham go ale mi si� nie podoba troch� dziwny rodzaj mi�o�ci Wink

No widzisz a ja wiem z do�wiadczenia �yciowego �e mo�na kogo� kocha� ale nie koniecznie taka osoba poci�ga nas fizycznie Smile ma�o wiesz Smile
Wybacz ale za choler� mi nie wm�wisz �e mo�na si� z kim� wi�za� je�li ten kto� nie podoba nam si� fizycznie Smile
Nie raz jest tak �e dw�ch facet�w poznaje si� na czacie, z pisania jest wszystko okey nagle jeden wyznaje drugiemu mi�o�� a gdy go zobaczy to jako� ma nie smak w�a�nie z powodu wygl�du tej�e osoby Smile
A rodzaj�w mi�o�ci jest tyle ile ludzi Smile

Kiedy� by� mo�e to zrozumiesz jak poznasz faceta wpierw z charakteru gdzie b�dzie zajebisty a jak go zobaczysz to szcz�ka Ci opadnie i zapytasz siebie czy to faktycznie ten facet z kt�rym pisa�em? Tak by�o w moim przypadku, zreszt� jak jeste� m�ody to wszystko przed Tob�, poznasz nie jeden rodzaj mi�o�ci Wink wtedy b�dziemy mogli porozmawia� Smile


Edytowane przez michael24 dnia 29-01-2014 18:16
Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12077

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 2