Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
banner big kartki

Zobacz temat

moja historia
Hej, opisz� tutaj swoj� sytuacj�. Ot� jaki� rok temu spotka�em pewn� osob�, fajnego ch�opaka. Poznali�my si� poprzez swoj� pasj�; do�� cz�sto si� spotykamy ze wzgl�du na ni�. Dobrze si� rozumiemy i dogadujemy. S�k w tym, �e ja si� w nim zakocha�em; mog� to okre�li� �e by�o to co� w stylu mi�o�ci od pierwszego wejrzenia (cho� wcze�niej nie wierzy�em w co� takiego Wink ). Jest ma�y szkopu�; najprawdopodobniej ta osoba nie jestem homoseksualist�; ale nie mam pewno�ci. Czasami wydaje mi si� �e na pewno jest gejem, kt�ry �yje pod przykrywk� hetero. Pr�bowa�em wyrzuci� go ze swojego umys�u, �ycia... my�la�em, �e mi si� uda�o; przez miesi�c by�o ca�kiem OK. Ale to p�niej zn�w wr�ci�o i jakby uderzy�o ze zdwojon� si��. W ko�cu postanowi�em, �e wszystko b�dzie dalej jak jest; zobacz� co czas przyniesie i jak si� rozwinie sytuacja... ale nie wiem czy to nie jest �ycie marzeniami i z�udzeniami ;( Nie oczekuj� tutaj od was z�otych rad, bo takowych nie ma.... po prostu chcia�em to napisa�.

Witam. Ja mialem podobna sytuacje..lecz stwierdzilem, ze zycie byloby za piekne by to byla prawda. Aktualnie staram sie zyc dalej, byle do przodu. Zastanawiasz sie czy zapomnialem o Nim? Niestety nie...bo to moj przyjaciel, ktorego za nic nie chcialbym stracic...i jest 100% hetero wiec swoje fantazje trzymam zdala. A Ty nie utrzymujesz z Nim kontaktu poprzez to, ze sie zakochales? blad...walcz z samym sobda starajac sie zapanowac nad swoimi emocjami. Glowa do gory, pozdrawiam.

Nie, ja nadal z nim utrzymuje kontakt,; widujemy si� r�nie raz na tydzie�, czasem rzadziej. Nie chce z nim zrywa� kontaktu; mo�e gdyby mi na nim tak nie zale�a�o to mo�e odwa�y�bym si� przed nim ujawni�, �e jestem gejem. Ale boj� si�, �e przez takie zachowanie m�g�bym go bezpowrotnie straci� - gram co� w my�l zasady lepszy wr�bel w gar�ci ni� go��b na dachu. Je�li chodzi o fantazje, to w zasadzie nie mam wi�kszych fantazji erotycznych,,, a bardziej chcia�bym, �eby on czu� do mnie to co ja, �ebym m�g� go przytuli�, poby� razem. Nie ma dnia �ebym o nim nie my�la�. Ale chyba najgorsze jest to, �e b�d�c w niego zapatrzony, trudno jest mi nawi�za� kontakt z kimkolwiek innym; zainteresowa� si� jaka� inn� osob� homoseksualn�... No nic, pozostawiam to swojemu biegowi; czas poka�e co b�dzie dalej...

Czuje sie tak jakbym to ja siedzial na Twoim miejscu i to pisal. Wiem co czujesz...bo jestem w identycznie podobnej sytuacj�. Przyjacielowi powiem wszystko, ale nic o mojej orientacji ze wzgledow oczywistych. Samotnosc boli...

M�wisz, �e lepszy wr�bel w gar�ci ni� go��b na dachu... sam nie wiem. Wydaje mi si�, �e utrzymywanie takich znajomo�ci mo�e cz�owieka zm�czy� psychicznie strasznie. Taka osoba dusi si� wr�cz nadmiarem my�li i z�udze�. To boli, wiem. Jestem, by�em w podobnym stanie, cho� m�j problem jest/by� troszeczk� inaczej skonstruowany :-) W innym wypadku powiedzia�bym Ci, ko�cz wa�panie t� znajomo��. Jednak wiem, �e to niemo�liwe. Albo si� to samo wypali, albo b�dziesz w tym tkwi� nieszcz�liwy.

Shogun napisa�/a:
M�wisz, �e lepszy wr�bel w gar�ci ni� go��b na dachu... sam nie wiem. Wydaje mi si�, �e utrzymywanie takich znajomo�ci mo�e cz�owieka zm�czy� psychicznie strasznie.


Troch� tak, bo cz�owiek ci�gle si� zastanawia i �udzi, �e mo�e a jednak.... nadinterpretuje niekt�ry zdarzenia i fakty na swoj� korzy�� itp. Nie wiem, mo�e to dziwne, ale ja nadal mam nadziej�, pewnie niepotrzebnie w to brn�, ale uczucia czasem s� zbyt silne.

Kiedy czytam Wasze relacje postanowi�em , �e opiwiem Wam te� swoj� histori� , je�li dacie mi nieco czasu.

nie wiem dlaczego, ale ta piosenka skojarzy�a mi si� z Twoj� histori�, w sumie...z waszymi

http://www.youtube.com/watch?v=L4tF9EnbcxU

B�DZIE DOBRZE! Wink TRZYMAM KCIUKI!

Fajny kawa�ek, m�j ex cz�sto grywa� na gitarze heh...

No fajny, i nawet ca�kiem pasuje do sytuacji

A jaki tytul ma ten utwor?!

Lucky podawaj linki w URL, blagam Pfft.


Edytowane przez teh6 dnia 26-01-2013 22:34
Norbert, zaznacz taki link na niebiesko, a potem prawym klawiszem OTW�RZ W NOWEJ KARCIE

Marku. Jestem na telefonie - ciezko jest mi skopiowac tekst. Dotykowe tel to syf.

Edek96 napisa�/a:
Gonzo_pl napisa�/a:
Norbert, zaznacz taki link na niebiesko, a potem prawym klawiszem OTW�RZ W NOWEJ KARCIE


hahahah Grin Zrobi�e� z naszego teh6 jakiego� przyg�upa Pfft


Hehe...no troche dziwnie to odebralem, ale coz...

Wiec podacie ten tytul chociaz? Grin

Dzieki.. Znam ten utwor, ladny glos.

i co? pozostaje pytanie...what now?

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=fBH_OBNbyuc&feature=endscreen


Edytowane przez luckyman dnia 26-01-2013 23:04
jednym s�owem : przesrane mamy,to ci�g�e ukrywanie si� i strach,�e kto� si� dowie...wiem bo ju� od dw�ch lat znam fajnego koleg� na si�owni ( wiem,�e jest " z bran�y " ),ale ka�dy z nas boi sie zrobi� ten pierwszy krok. S� tylko spojrzenia,ocieranie si� o siebie,przekraczanie strefy intymnej,jakie� dotyki ,czasem piwo.

On strasznie "leci" na moje bicepsy heheh,sam mi m�w ,�e od zawsze ( jak mnie nie zna� tylko gdzie� widzia�) i nadal jest nimi zachwycony,ostatnio na si�ownie nie wytrzyma� i zrobi� mi zdj�cie gdy je �wiczy�em i by�y mocno napr�one,zdj�cie robi� telefonem,wiadomo po co... Wink
piszesz mi "zaryzykuj" to co ma zrobi� ,pierwszy rzuci� si� na Niego w szatni ? Wink

Edek96 napisa�/a:
kenzo35 napisa�/a:
On strasznie "leci" na moje bicepsy heheh,sam mi m�w ,�e od zawsze ( jak mnie nie zna� tylko gdzie� widzia�) i nadal jest nimi zachwycony,ostatnio na si�ownie nie wytrzyma� i zrobi� mi zdj�cie gdy je �wiczy�em i by�y mocno napr�one,zdj�cie robi� telefonem,wiadomo po co... Wink
piszesz mi "zaryzykuj" to co ma zrobi� ,pierwszy rzuci� si� na Niego w szatni ? Wink


Zr�b ten pierwszy krok, zapytaj si� go prosto z mostu.. Grin I daj zna� wtedy jak posz�o.. Pfft



hehehhe gdyby to by�o takie �atwe, a je�eli ja si� rzuc� na Niego jak zwierz� heheh,a On mi powie "co Ty kurwa robisz ch�opie !? " Wink

Edek96 napisa�/a:
kenzo35 napisa�/a:
Edek96 napisa�/a:
kenzo35 napisa�/a:
On strasznie "leci" na moje bicepsy heheh,sam mi m�w ,�e od zawsze ( jak mnie nie zna� tylko gdzie� widzia�) i nadal jest nimi zachwycony,ostatnio na si�ownie nie wytrzyma� i zrobi� mi zdj�cie gdy je �wiczy�em i by�y mocno napr�one,zdj�cie robi� telefonem,wiadomo po co... Wink
piszesz mi "zaryzykuj" to co ma zrobi� ,pierwszy rzuci� si� na Niego w szatni ? Wink


Zr�b ten pierwszy krok, zapytaj si� go prosto z mostu.. Grin I daj zna� wtedy jak posz�o.. Pfft



hehehhe gdyby to by�o takie �atwe, a je�eli ja si� rzuc� na Niego jak zwierz� heheh,a On mi powie "co Ty kurwa robisz ch�opie !? " Wink


Noo alee we wcze�niejszych odp m�wi�e�, �e dosz�o do jakich� "dotyk�w, zdj��" itd. Osoba heteroseksualna by czego� takiego nie zrobi�a.. Pfft



nooo tak i zgadzam si� z Tob�,masz racj�,�e osoba heteroseksualna na pewno by tego nie zrobi�a,ale widzisz On si� boi tego wszystkiego ,czuj� to doskonale,chcia�by BARDZO,ale si� boi ,opr�cz tego ma "dziewczyn�/przykrywk�" i pewno chce by� jej wierny Wink

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12077

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 3