Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
infoteka

Zobacz temat

M�j coming
Witam, jestem Mateusz i mam 20 lat. Kilka dni temu postanowi�em stan�� twardo na ziemi i dzisiaj porozmawia� na temat mojej orientacji z przyjaci�k�. No c�, wysz�o fantastycznie. Wink Przegadali�my na ten temat bite dwie godziny. Pr�cz kupy �miechu, pojawi�y si� te� inne ciekawe pytania. Dodam, �e znamy si� od bardzo wielu lat wi�c mimo trudnego tematu podszed�em do ca�o�ci z du�ym spokojem. Nie myli�em si�, po raz kolejny udowodni�a mi jak� wspania��, inteligentn� i otwart� jest osob�. Brawa dla niej Wink W przeci�gu najbli�szych dni mam zamiar porozmawia� na ten temat z drugim moim przyjacielem i licz� na podobn� reakcj�.
To wszystko co ostatnio dzia�o si� w moim �yciu - uk�adanie i porz�dkowanie swoich spraw, innego rodzaju problemy, r�wnie� zdrowotne - to wszystko od pewnego czasu zacz�o si� uk�ada�. Podj��em szereg inicjatyw, do�� siedzenia z za�o�onymi r�kami. Bardzo si� ciesz�, �e wszystko nabra�o ciekawszych barw, lepszego tempa i odpowiedniego kierunku - do przodu oczywi�cie. Chc� te� tym samym zach�ci� innych do refleksji nad samym sob� i swoim �yciem. Ja po prostu pewnego dnia stwierdzi�em, �e to wszystko co si� dzieje wok� mnie to jakie� przegi�cie, �e przejmuj� kontrol� i postanowi�em si� z tym rozprawi�.
No tak, znowu si� rozpisa�em, no ale c� komentowa�, dobrze jest. Smile Pozdrawiam.

Min�� kawa�ek czasu, czy by�o warto ? Tak, jedna z najlepszych decyzji mojego �ycia. Zakocha�em si� z wzajemno�ci�. Od p� roku jestem zdecydowanie szcz�liw� i spe�nion� osob� w 101%. Polecam ka�demu upora� si� ze swoimi problemami, wzi�� sprawy w swoje r�ce, nasze �ycie w naszych r�kach. Wink

Wow gratulacje w takim razie Wink Tw�j coming out to przed najbli�szymi lud�mi czy ju� w og�le nie kryjesz si� ze swoj� orientacj�?

Jedynie przed najbli�szymi, nie widz� potrzeby by inni mieli wiedzie� wi�cej o moim �yciu. Szkoda energii na odpieranie ci�g�ych atak�w ze strony homofobicznego �rodowiska, a spotykam si� z takimi osobami na codzie�, utru�o by mi to �yciei Wink
Obecnie jeste�my na etapie przygotowywania do powiedzenia o sobie naszym rodzicom. Raz, �e chcieli�my mie� za sob� ju� kawa�ek 'sta�u' dwa, �e sytuacja osobista rodzic�w mojego partnera jest skomplikowana.
Ale jest cudownie, lepszego �ycia wymarzy� sobie nie mog�em. Smile

Panowie, brawa d Smilela Was! I podzi�kowania, bo szczero�� i takie "uchylenie drzwi" do swojego osobistego �ycia jest bardzo wa�ne dla bliskich przyjaci�. Oznacza zaufanie, a na nim przecie� buduje si� wszelkie prawdziwe relacje. Ciesz� si� sie razem z Wami i �ycz� szcz�ciaSmile

Dzieki za dobre slowa. Rodzina uswiadomiona, bylo poczatkowe zaskoczenie i pytania, szczegolnie ze str rodzicow ktorzy sie martwia, martwia sie o dziecko ktore wybiera nieznana dla nich sciezke zycia i maja mnostwo pytan na ktore trzeba odpowiedziec. Teraz juz rozumieja, szanuja. Jest tak jak byc powinno, normalnie, czuje sie komfortowo. Analogiczna sytuacja ze strony partnera. Smile
btw za kilka dni 28 strzeli pierwsza rocznica Smile

nie chce tez ukrywac ze pisze tutaj bo czuje potrzebe przekazanie tej mysli dalej, by odwazyc sie, by wziac zycie w swoje rece i byc soba. wymaga to pracy ale zyje sie latwiej, ja w koncu sie zakochalem, po prostu zyje Smile


Edytowane przez m13920 dnia 25-12-2014 02:30
Jakbym mia� partnera to mia�bym wi�ksz� motywacj�, ale na teraz to nie czuj� takiej wielkiej potrzeby Smile

Ale dobrze dla Ciebie, gratulacje Smile

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12077

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 9