Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
sport

Zobacz temat

Marzenia o bracie
Witam wszystkich!

Pisze do was zeby poradzic sie kogos doswiadczonego w tych sprawach.
Mianowicie, Kiedys uwazalem sie za 100 procent hetero ale tak naprawde nie jest.
Za malolata bawiac sie z bratem bawilismy sie w udawany seks taki przez majtki.
Nikt nie chcial przyznac ale rajcowalo nas to niemilosiernie. Od tamtego mimo ze minelo sporo latek ale
mam na niego ogromna ochote. Mozecie sie smiac jak chcecie. Chcialbym sie dowiedziec czy mozna jakos
kogos sprawdzic dyskretnie czy jest gejem albo bi. Nie chce go pytac z mostu. Czasami wydawalo mi sie ze
prowokuje mnie przez pokazanie pupy niby zupelnie nieswiadomie. Potem zaczalem to bagatelizowac i z czasem
dochodzilem do wniosku ze to byly tylko glupie nieswiadome zabawy. wiec moje pytanie brzmi jak sprawdzic czy brat
jest gejem bardzo pragne sie do niego zblizyc ale teraz to jest utrudnione nie tak jak kiedys.
Prosze was o pomoc jezeli ktos mial kiedys taka zagwozdke albo ma jakas madra rade
pozdrawiamSmile

Przecie� to kazirodctwo!

Rzeczywi�cie dobra rada... Jak chcesz kogo� obra�a� to zmie� stron� bo tutaj ch�opak przyszed� po rad�...

Takie zabawy po�r�d rodze�stwa wyst�puj� bardzo cz�sto... Znam du�o takich przypadk�w... Bardzo by pomog�a wiadomo�� ile czasu min�o od tych zabaw... I w przybli�eniu wasz wiek... Je�eli macie jeszcze na�cie lat to nic trudnego... Sam mam kilka pomys��w... Oczywi�cie te� testowa�em... Pfft Hmm... A je�eli to ju� pokolenie wy�ej to mo�na jedynie liczy� na wasz� dojrza�o�� mentaln� i porozmawia�... Nie m�wi� o wyjawieniu wszystkiego od razu... Trzeba sprawdzi� jaki stosunek ma do homo/bi seksualnych... Najlepsza w przypadku, gdy on na 100 % jest hetero wiadomo by�aby oboj�tno��...

Obejrzyj sobie film "Od pocz�tku do ko�ca". Jest dostepny online na necie bez limitu. Wlasnie o takirj milosci.

Kazirodztwo to rodzaj parafilii seksualnej. To �e, ludzie to robi�, nie znaczy �e jest dobre - tak�e dla nich samych. Je�li jeste� gejem to staraj si� szuka� partnera �yciowego w�r�d os�b z Tob� niespokrewnionych.

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12077

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 3