Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
zakaz

Zobacz temat

Mam problem i szukam pomocy, rozwi�zania
Witajcie.

Nie b�d� si� opisywa� bo to bezcelowe w tym momencie, mo�e wystarczy, �e mam 21 lat, a moje podstawowe warto�ci to bycie uczciwym cz�owiekiem, nie krzywdzenie innych, szacunek, lojalno��. Mam problem ze swoj� to�samo�ci� i orientacj�. Zale�y mi na rozmowie z jakim� homoseksualnym m�czyzn�, najlepiej starszym ode mnie. Mo�e i nawet realne spotkanie po rozmowach wirtualnych. Rozmowie na temat orientacji, to�samo�ci, akceptacji. M�j problem jest popl�tany i specyficzny i nie chc� opisywa� go publicznie w Internecie st�d szukam prywatnej rozmowy czy rozm�w. Du�o mnie kosztowa�o zdobycie si� na to by w og�le si� tutaj zarejestrowa� i napisa�. To co mog� wyszczeg�lni� to to, �e zale�y mi na rozmowie z kim� emocjonalnie, mentalnie dojrza�ym, wyrozumia�ym. Nie chc� nikogo urazi� ale raczej zale�y mi na rozmowie z homoseksualist� ''normalnym'' je�li tak to mo�na nazwa�, tzn. zr�wnowa�onym, kt�ry nie stylizuje si� jak kobieta, nie robi szopki ze swojej orientacji itp... Nie jest to �adne og�oszenie towarzyskie czy tym bardziej erotyczne, szukam po prostu kogo� m�drego i wyrozumia�ego kto m�g�by mi pewne rzeczy wyja�ni�, pom�c mi rozmow�.

Pozdrawiam.

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12077

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 10