Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
zakaz

Zobacz temat

Jestem ofiar� losu
wychowywa�em si� bez ojca, matka zarabia grosze a ja wci�� ucz� si�. W dodatku nie potrafi� rozmawia� , nie sta� mnie na imprezy i tego typu rzeczy, chodz� smutny, wi�cej my�l� o tym �e jestem biedny ni� o samym �yciu, mo�e to dlatego �e nie mia�em ojca i brakowa�o m�skiej r�ki w domu... Patrz� jak koledzy osi�gaj� sukcesy, ciesz� si� �yciem, imprezuj�, rodzice pomagaj� im finansowo a ja jestem sam w swoim cierpieniu i beznadziejno�ci. Ja wci�� czekam, ale na co?... Chyba na lepsze czasy, kt�re nigdy nie nastan� sPewnego dnia spojrz� w lustro i okarze si� �e sko�czy�a si� m�odo��, a ja z niej nic nie czerpa�em Ca�e moje �ycie to pora�ka, nie chc� d�u�ej tak wegetowa� Mo�ecie si� ze mnie �mia�

Cz�owieku g�owa do g�ry. Wiem ,�e tera czujesz si� �le ale mo�e zawsze mog�o by� gorzej. Uwiesz. Poza tym mo�e cierpisz na depresj�? W tej chorobie wszystko widzi si� w czarnych barwach oraz nie docenia sie tego co Ci �ycie da�o. Zerknij sobie na stron�:
http://www.postaw...iara-losu/


Najwa�niejsze to pokona� kompleksy.

wiem co czujesz, jak mam... mia�em ten sam problem z wyj�tkiem pieni�dzy to znaczy nie sta� mnie by�o na imprezy itp ale matka ca�y czas chcia�a kupowa� mi markowe ciuch a ja zwraca�em uwag� na to �e s� za drogie wi�c z kas� mo�e nie mam problem�w ale zgaduje �e tak jak ja do nie dawna, ty nie masz znajomych, przyjaci�, poradz� ci co� lepiej o�mieszy� si� przed ca�� szko�� m�wi�c co si� czuje i mie� tych kilku najlepszych koleg�w i kole�anek kt�rych nie obchodzi �e brakuje ci m�skiej r�ki w domu,kasy i nie masz gadane ni� le�e� gdzie� na ulicy z rozwalonym �bem bo i tak nikt nie b�dzie ci� pami�ta� wi�c po co �y� lepiej skoczy� nie to k�amstwo LUDZIE B�D� CIE PAMI�TA� , twoja matka jak si� by wtedy czu�� pomy�l, a jak by si� czu�� gdyba jej syn zdoby� dobr� prace pozna� kilka os�b wychodzi� by z domu nie musisz i�� do klubu, ja na przyk�ad jad� do Wroc�awia do kole�anki i kolegi a potem przechadzamy si� ca�ymi godzinami, czasem lepsze od klubu mo�e by� spacer ze znajomymi mo�na porozmawia�, a na wiosce te� mo�na si� przej�� szczeg�lnie o tej porze roku jest piknie (ja te� mia�em samob�jcze my�li ale kiedy powiesi� si� m�j kuzyn i zobaczy�em jak moja matka p�acze jak p�acze moja ciocia i babcia postanowi�em �e nigdy nic sobie nie zrobi� �e b�d� mia� przyzwoit� prace znajd� sobie koleg�w i kole�anki, znajd� se ch�opaka/dziewczyn� [jestem p� na p� jak by co ] nawet nie potrafi� sobie znowu wybra� tego p�aczu,jej szoku gdy si� dowiedzia�a) zastan�w si� co twoja matka by czu�a po twojej stracie albo gdyby� ca�kiem straci� wole �ycia , a znajdziesz motywacje do dalszego dzia�ania ( tak przy okazji to �e jeste� gejem lepiej nie m�wi� tak w prost najpierw przygotuj swoj� klas�/szko�� na t� informacje i zastan�w si� na ile ci ludzi s� tolerancyjni)a je�eli za du�o my�lisz o swojej biedocie to doradzam ci poczyta� troch ksi��k� g��wnie post-apo np: Metro 2033 i metro uniwersum [z uniwersum najlepszy jest ,do �wiat�a),nowa ziemi lub insygnia wojny �wiat�w-to akurat nie post-apo, przyznam �e takie ksi��ki sprawiaj� �e my�l� o sobie ju� nie w taki ponury spos�b ( nie jest �le mam dach nad g�ow� a przecie� mog�o by o wiele gorzej szkoda mi tych ludzi nie wiem co bym zrobi� na ich miejscu ale wiem �e mog�o by� gorzej a mam matk� mam dom ucz� si� wielu nie tylko w ksi��kach nie ma ty rzecze wi�c jak ju� mam si� za co� karci� to za moj� pych� i za to �e nie umiem doceni� tego co mam)


Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12077

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 5