Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
sport

Zobacz temat

Jak mo�na pom�c je�li chodzi o homoseksualizm w Polsce?
Mo�e troch� dziwne pytanie, ale od ju� od pewnego czasu my�l� w jaki spos�b mo�na pomaga� w zwalczaniu homofobii w Polsce, nawet je�li chodzi o najmniejsze rzeczy. Problem w tym, �e nie jestem wyoutowany (m�j moment jeszcze nie nasta� bym by� wstanie m�wi� o tym szeroko i totalnie lu�no), wi�c pewnie to r�wnie� zaw�a zakres mojej pomocy i manewru przy tym ale mo�e jednak? Bo szczerze powiem, �e nie mam �adnych pomys��w, mo�e kto� z Was?

Ja tak�e nie wy OUTowany i ci�ko z tym u mnie, w rodzinie mo�e by jako� przyj�li, bo zal�zki w rozmowach by�y, ale w pracy to masakra u mnie w zak�adzie ok 600 os�b i niejeden homofob by sie znalaz�.

Nie obnosi� si� swoj� orientacj�, nie szokowa� swoim zachowaniem i wygl�dem i przede wszystkim nie plu� jadem dooko�a Angry A wielu gej�w to robi, wi�c nic dziwnego, �e ludzie s� homofobami.

Reagowa� na przyk�ad na homofobiczne "dowcipy" czy komentarze. Uwra�liwcie na to przyjaci�ki, kole�anki. Ja sama reaguj� - najcz�ciej po prostu m�wi�, �e to nie�mieszne, a na homofobiczne bzdury - pytam, dlaczego autor wypowiedzi to robi. Sprawa uci�ta i nie wraca - oczywi�cie je�li mia�am do czynienia z cz�owiekiem generalnie inteligentnym i nie troglodyt� Smile Co do "obnoszenia si� swoj� orientacj�" - chcia�abym do�y� czas�w kiedy m�j przyjaciel-gej b�dzie m�g� si� poobnosi� tak samo jak moje kole�anki, kt�re potrafi� bez przerwy opowiada� o swoich facetach, zwi�zkach itp i nikt im tego nie ma za z�e.

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12077

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 8