Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
ciastka2

Zobacz temat

Heteryczka szuka przyjaciele geja
Heeej wszytskim! Smile Zawsze marzy�am o homoseksualnym przyjacielu, z kt�rym mog�abym rozmawia� na przer�ne tematy, chodzi� na zakupy itp. Jestem osoba bardzo przyjacielsk� i sympatyczn�. Cz�sto moje przyja�nie z dziewczynami ko�czy�y si� tak, �e niestety zostawa�am sama w potrzebie, podczas gdy w odwrotn� stron� ja dawa�am z siebie wszystko by by� dobr� przyjaci�k�. Dwa lata temu posz�am do Warszawy na studia i poczu�am si� bardzo samotna, gdy� moje stare przyja�nie okaza�y si� fikcj�. Mam teraz w prawdzie wspania�e kole�anki, ale ju� dawno my�la�am o tym, �e cudownie by�oby pozna� kumpla, faceta, z kt�rym mo�na by by�o konie kra�� i nie by�by o niego zazdrosny m�j Towarzysz �ycia. Je�li w�r�d Was jest kto� to chcia�by ze mn� korespondowa�, to piszcie �mia�o, mo�e znajd� tu wymarzonego przyjaciela. Nie mam poj�cia jak to si� sta�o, �e w ko�cu odwa�y�am si� wprost napisa� to na forum, ale do odwa�nych �wiat nale�y! Grin

Witaj na forum. A my�la�a� mo�e czy kto� z twoich znajomych jest gejem?

Niestety od liceum obcuj� w wi�kszo�ci z samymi dziewczynami. Najpierw damska klasa w szkole �redniej,a teraz damski kierunek studi�w. Mam do czynienia z niejedn� lessbijk�, przyja�ni�am si� nawet z dwoma, jednak nie znam �adnego geja... One tak�e raczej imprezuj� w damskim gronie, wi�c jako� tak trudno o naturalne warunki poznania takiego kumpla.

cze�� Eli, po moim po�cie chyba jeszcze bardziej znielubisz kobiety Wink zgadzam si� z Michele - dziwne jest szukanie przyjaci� wed�ug jednego, okre�lonego kryterium, np. "chcia�abym mie� przyjaci�k� w �rednim wieku z dwojgiem dzieci i m�em palaczem - zg�aszajcie si�". Mo�e chocia� jakie� zainteresowania (no tak, zakupy wpisa�a�). Pozdrawiam, �ycz�c zawierania przyja�ni z r�nymi lud�mi


Edytowane przez sardynka dnia 20-08-2014 16:46
heyka. Tak zgadzam sie, ze swiat nalezy do odwaznych i ze czas i sytuacja nieraz w zyciu pokazuje jacy sa tak naprawde przyjaciele, gdy przyjdze co do czego... Wiem to po sobie... Jesli chcesz pogadac i zaprzyjaznic to moze napisz do mnie na gg 51767613 pozdrawiam Michas (kasia)

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12077

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 16