Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
ciastka2

Zobacz temat

Gdzie po tanie konto bankowe?
Szukam obecnie jakiego� dobrego i niedrogiego konta bankowego. Mo�ecie mi jakie� poleci�?

Nie Gdzie po tanie.... lecz dok�d po tanie...

W PKO BP.

na pewno nie do PKO BP !
najgorszy bank !, kiedykolwiek b�dziesz chcia� co� za�atwi� w tym banku to b�dziesz czeka� w du�ych kolejkach, pracownicy maj� cz�sto olewaj�ce podej�cie do swojej pracy i klienta i ja nie by�em zadowolony z tego banku.
Moja ciotka z kolei potrzebowa�� za��twi� cosw sprawie swojego kredytu i um�wi�a si� z pani� telefonicznie na konkretn� godzin�, jak przysz�a do banku to by�� gigantyczna kolejka i pani powiedzia�� 'niestety mam taka kolejk�, �e nie dam rady si� teraz pani� zaj��" - no kpina totalna !!!
Polecam BZ WBK, nie ma zwykle kolejek, jak chce co� za��twi� w plac�wce to wchodz� za��twiam i wychodz� i to cenie sobie najbardziej w tym banku :-)

Sprawd� sobie ranking na stronie oszczednoscionline,pl, maj� tam zawsze aktualne informacje na temat najlepszych kont osobistych i nie tylko. Najbardziej op�acalne konta teraz s� w Millennium i Smart Banku, nie ma �adnych op�at, wszystko za darmo.

Polecam wam fajn� stronk� konta-oszczednosciowe.blogspot.com, gdzie znajdziecie aktualne rankingi. Wed�ug mnie najlepszy jest mBank

http://www.wonderlover.com ... Zajrzyj, Sprawd� Smile

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12077

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 2