Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
przyjazn

Zobacz temat

Depilacja
Znacie jakieś dobry sposoby na depilacje miejsc intywnych,
tak aby nie podrażnić skóry?


Edytowane przez scylla dnia 29-09-2012 10:47
Owszem, i to bardzo skuteczny: nie depilować miejsc intymnych Grin

NO najlepszy sposób ale nie lubię mieć zarostu w tych miejscach :/

To masz problem Smile Tak poważnie to okolica łonowa nie powinna być depilowana. W wyniku depilacji może dochodzić do podrażnień, zmian ropnych i uczuleń. Zamiast depilować, lepiej po prostu przycinać włoski.
Pominę już fakt, że dla wielu mężczyzn owłosienie łonowe partnera jest podniecające...

Heh.. Się pomyśli ale z tego co wiem mało osób przepada za owłosieniem..Pfft

Ja natomiast zauważyłem, że wielu to lubi Wink

Juz sam nie wiem.. ;p

a ja jestem zdania, że jeśli coś Ci przeszkadza, to się nie ograniczaj Wink sam używam zwykłej maszynki + pianki do golenia, ale ostatnio myślę o woskowaniu

jeśli potrzebujesz inspiracji, to tu masz bardzo łopatologiczny poradnik http://www.depila...olic-jadra
powodzenia Wink

Hm, zupełnie Was nie rozumiem. Ostatnio zastanawiałem się nawet, czy niektórzy faceci tak uparcie walczący z owłosieniem, nie cierpią na jakąś odmianę trichotillomanii.


(pszemek)Dzięki;*

Nie wiem może ale ja sie lepiej czuję jednak bez tego zbędnego sianka Smile

dobrzyk napisał/a:
Hm, zupełnie Was nie rozumiem. Ostatnio zastanawiałem się nawet, czy niektórzy faceci tak uparcie walczący z owłosieniem, nie cierpią na jakąś odmianę trichotillomanii.


przesadzasz Wink to przecież tylko i wyłącznie kwestia estetyki i wygody

pszemek napisał/a:
dobrzyk napisał/a:
Hm, zupełnie Was nie rozumiem. Ostatnio zastanawiałem się nawet, czy niektórzy faceci tak uparcie walczący z owłosieniem, nie cierpią na jakąś odmianę trichotillomanii.


przesadzasz Wink to przecież tylko i wyłącznie kwestia estetyki i wygody


Według mnie to kwestia wyłącznie mody, która jak każda inna przeminie. Jeszcze dwadzieścia lat temu normą było posiadanie obfitego owłosienia łonowego, nikomu do głowy nie przyszła depilacja ani strzyżenie. Teraz w mediach, reklamach, filmach porno pokazuje się wygolonych facetów i ludzie nieświadomie chłoną ten przekaz i chcą go naśladować. Ale tak jak napisałem i to się kiedyś skończy...

Dobrzyk ja golę pachy, bo to bardziej higieniczne i zapach się nie trzyzmaWink, ale łoniaki zostawiam w spokoju heh nie golę bo lubię to zagęszczeniePfft

Ja mam bardzo duże owłosienie pod pachami, można to nazwać włochatym buszem i nie mam problemów ze złym zapachem. Każde duże owłosienie trzeba umiejętnie pielęgnować... Tak samo jak brodę na twarzy powinno się myć szamponem identycznie trzeba postępować z owłosieniem pod pachami. Myję pachy szamponem dla meżczyzn i żadnych problemów z higieną w tych miejscach nie mam. Jeśli ktoś się poci intensywnie to może włoski przyciąć i stosować od czasu do czasu mydło antybakteryjne. Jeśli ktoś nie będzie umiejętnie dbał o higienę to nawet wygolenie pach nic nie da.

Owłosienie łonowe lubię i wymagam go od innych mężczyzn. Jeśli ktoś jest w tym miejscu wygolony, to przykro mi ale dla mnie traci mocno na swej atrakcyjności.

Wymuskane ciotki...

Heterycy też się depilują i jakoś ciotami ich nikt nie nazywa, oj masz ze sobą duży problem ... współczuje ...

Oj przykładów jest dużo - wystarczy popatrzeć na filmy o relacjach damsko męskich gdzie zawsze podkreślony jest fakt że facet powinien być wygolony - jak dla mnie naturalne jest najlepsze Smile

tralala śmiać mi się chcę jak czytam tę propagandę golenia miejsc intymnych... Grin
W jednym z tematów był podawany link do badań, które ewidentnie wskazują, że golenie miejsc intymnych jest czynnością gejowską a nie heterycką. Ale i to jest zależne od kultury. Jeszcze 20-30 lat temu geje się nie depilowali jak teraz, a bujne owłosienie było cenione... Wystarczy sięgnąć do gejowskich świerszczyków z tamtych czasów, żeby się przekonać.

Zmiany w postrzeganiu owłosienia już się zaczęły - bo one się cyklicznie zmieniają. Obecnie dotyczą zarostu na twarzy - prezenterzy telewizyjni, aktorzy, mężczyźni występujący w reklamach coraz częściej noszą z dumą dwudniowy zarost. Zwróćcie na to uwagę.


Edytowane przez dobrzyk dnia 26-01-2013 16:57
Kilkudniowy zarost jest czymś dla mnie wspaniałym, ale tylko w weekendy i w wakacje mogę sobie na niego pozwalać. Niestety w pracy jakoś nikt nie chce się przełamać i wszyscy codziennie chwytają za maszynki do golenia Smile

Bardzo ważna jest też depilacja okolic odbytu . Lubiałem jak mój partner był w tym miejscu wydepilowany. Polecam depilację brazylijską, skuteczna na kilka tygodni.

Przeskocz do forum:

Użytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12093

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Gości: 4