Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
tv

Zobacz temat

Czy moj brat przeze mnie jest bi?
Witam Wink Nie wiem czy to dobry dzial. Zalozylem ten watek poniewaz mam rozterke i potrzebuje rady. Frown
Mam prawie 20lat, jestem bi. Moi rodzice i brat o tym wiedza(mam jeszcze 14letnia siostre). Rodzice nie byli szczesliwi ,szczegolnie ojciec jak sie dowiedzieli. Powinni docienic szczerosc. Ale po paru latach juz dali mi spokoj.
Mam brata o poltora roku mlodszego. Z tego co mi wiadomo zawsze byl hetero ,umawial sie z dziewczynami i uprawial z nimi sex. Ale dziwilo mnie to ze zawsze jak opowiadalem mu o doswiadczeniach z chlopakami zawsze mial tzw. banana na ryju. Za czesto mu o tym opowiadalem.
Obecnie on nie ma zadnej dziewczyny.
Zawsze bylismy dla siebie przyjaciolmi chodz jak rodzenstwo prawie kazde sie klucilismy. Czesto jak razem gralismy ,ogladalismy film czy jak cos mu opowiadalem to go objolem reka tak po przyjacielsku bez zadnych podtekstow.
Czesto urzadzalismy sobie takie przepychanki ZAPASY.
Ostatnio wyjechalem do innego miasta i nie bylo mnie 4miesiace. Teraz wrocilem. Stesknilem sie za przyjaciolmi i rodzinka.
Z bratem sie zjaralismy ,pozniej poszlismy po flaszke. I znowu zaczelismy robic beke ,gonilismy sie po chacie i bilismy dla jaj. Przewrocilismy sie na lozko i zaczelismy robic zapasy. Dla jaj go ugryzlem w szyje. A on do mnie niby serio niby tez dla jaj ze jak juz to moglbym byc delikatniejszy. Wiec zaczolem go lizac po szyji,i zobaczylem ze jemu sie to podoba.. Pozniej on mnie zaczol lizac i calowac po szyji. Wkoncu na chwile wytrzezwialem i sie przestraszylem. Spojrzalem na niego i zobaczylem ze ma wzwod (a przeciez podobno jest hetero). Skonczylem cala akcje(chodz nie powiem ze mi sie nie podobalo).
Zaniepokoilo mnie to. Zapytalem sie go czy go to podnieca i mi powiedzial ze troche.
Czy on przeze mnie tez sie zrobil bi? Tego sie boje.
Bo nie chce zeby szedl ta droga.. wystarczy ze ja juz mam ten problem i krepuje mnie to ze taki jestem. Boje sie krzywych spojrzen ludzi ,tymbardziej u nas w Polsce gdzie jest jak jest.
Nie wiem co mam teraz robic. Z jednej strony ja nie mam narazie zadnego partnera ani partnerki a ta sytuacja rowniez mnie podniecila, i odkrylem ze moj brat prawdopodobnie tez jest bi.. A z drugiej strony to jest moja najblizsza rodzina i sie martwie bo nie chce by on byl taki jak ja. I chyba taki sie zrobil przeze mnie. Co o tym myslicie?


Edytowane przez Kacper96 dnia 07-03-2016 21:43
Dziekuje za odpowiedz.
Wlasnie tego sie obawiam ze przeze mnie sie taki zrobil poniewaz mu opowiadalem duzo jak to jest z chlopakami itp. A on sie wypytywal. Nieswiadomy niczego mu mowilem.
Duzo braci by takiego jak ja nienawidzilo ,ale on to przyjol normalnie ze jestem jaki jestem i juz.
Chyba musze sie go poprostu zapytac czy tez taki jest. Jestesmy zrzyci ze soba wiec mam nadzieje uslysze prawde.
Wlasnie zauwazylem ze bardzo duzo geji i bi robilo cos z kuzynami ,jestes kolejnym przykladem. W necie chyba po raz 1000czytam o zabawach z kuzynami. Ja nie wiem jak to jest bo mam tylko 10letniego kuzyna Grin I kuzynke 17letnia ale ona mnie nie kreci a poza tym z kuzynka-dziewczyna to juz by bylo kaziroctwo.

Eh.. wlasnie juz zaczol probowac ostatnio i to ze mna.
Od tatego dnia jest normalnie ,jakby nigdy nic.
Spedzamy ze soba w ciagu dnia troche czasu codziennie.
Moze to dziwne ale nie chce zeby on taki byl. Wiem ze ma prawo wyboru. Ale chcialbym aby byl normalny. Ja moge taki byc ,ale moj brat z jakimis facetami.. czulbym sie podobnie jakby mi ktos matke zgwalcil. Moze to niezrozumiale ,ale tak mysle. Tak samo nigdy bym nie chcial aby moj syn byl bi czy gejem.

PS. Pytalem sie go czy robil cos kiedys z jakims kolesiem o czym nie wiem ,powiedzial ze nigdy. Mam nadzieje ze to prawda.


Edytowane przez Kacper96 dnia 11-03-2016 15:30
Wiem ,ze to dziwne.. pisalem ze to dziwne.
Ale sam tego nie kumam czemu tak.
Moze dlatego ze sam siebie do konca nie akceptuje z tego powodu ze taki jestem. Wiedza tylko o tym koledzy ,,z branzy'' i moi rodzice i brat. Inni ludzie nie maja pojecia.
Nie bylem nigdy w zwiazku z chlopakiem i nie wiem czy chce byc. Byly tylko zabawy ,w zwiazku wolalem byc z dziewczynami. Moze tez z tego powodu aby byla to przykrywka.
Wiem ze takim osoba nie jest latwo ,i dlatego nie chce by ktos bliski taki byl. A poza tym jakby rodzice sie dowiedzieli ze on tez to bylby juz w ogole meksyk w chacie.
Poprostu nie wyobrazam sobie mojego brata jakby np. komus ciagnol. Bym sie wkurzyl i chyba pobil tego kolesia a jemu zdzielil i go za szmaty do domu.

Jak myslisz on jest tez bi? Spytalem sie go to mi powiedzial ze nie wie.

Nie zrobilem bo bardziej mnie to przestraszylo ze on tez taki jest no i w ogole jakas taka blokada ,chodz chetnie bym zrobil nastepny krok.. Grin
Moze nastepnym razem Smile Ale jak rodzice by sie dowiedzieli to bysmy mieli chyba oboje wylot z chaty bo jestesmy juz dorosli.
Dzisiaj rozmawialismy z bratem o jego i moich zwiazkach z dziewczynami itp. Powiedzialem mu ze wolalbym aby mial dziewczyne niz chlopaka i boje sie o niego aby sie nie zapedzal za bardzo w kierunku homo. Ja mysle ze co bylo w moim przypadku to bylo ,za jakies pare lat trzeba bedzie sobie znalesc dziewczyne juz na powaznie i ulozyc zycie i powiedzialem mu ze chcialbym aby zrobil to samo.


przez Ciebie na pewno nie, mozliwe �e tylko mu to u�wiadomi�o Wink

tw�j brak nie ma tak �le, to raczej jego decyzje mog�e� na niego troch� wp�yn�� rozmowami gorzej jak by� go zgwa�ci� w m�odym wieku ja tak zosta�em geje, nie wiem czemu ale jak jest si� 10 latkiem i kto� ci ka�e robi� takie rzeczy to raczej nie mo�esz by� hetero po fakcie, a dla pocieszenia powiem �e enzymy w m�zgu ch�opaka wyzwalaj� si� nawet przy innych ch�opakach m�wi� o enzymach szcz�cia i mo�e jak by to nie by� tw�j brak to by by� zdenerwowany( chodzi o to �e ju� nie raz zapewne spali�cie blisko siebie widzieli�cie na go itp wi�c nawet hetero w tej sytuacji nie odczuwa stresu) ale i tak by go to podnieci�o jak ka�dego faceta ,my my�limy tylko o seksie w przeno�nie a raczej ... my�limy o seksie do 4 razy cz�ciej ni� kobiety em po za moj� kole�ank� ale to wyj�tek a i(a raczej nie �cis�o�� pomy�ka nie jestem gejem jestem na dwie strony cho� faceci podniecaj� mnie bardziej ) nie martw si� zawsze mo�esz po kryjomu go zniech�ci� w najgorszym razie mo�esz z nim to zrobi� ale tak by ju� nigdy wi�cej nie chcia� seksu z ch�opakiem w wieku od 16 lat co� takiego po ni�ej tej bariery mo�na tylko pogorszy� spraw�, jestem na to �ywym przyk�adem

Nigdy nie jest tak, �e ktos tam przez kogo�. To mit. Albo kto� chce co� czyni� i jest to dla niego przyjemne albo nie.Z twojego tekstu wynika , �e si� do ko�ca nie zaakceptowa�e�. To normalne bo ludzie k�ad� r�zne programy oczekiwa� do naszych g��w. Jest to z�o powoduj�ce uprzedzenia i ....nieszcz�liwe �ycie. Kieruj si� zasad�; Wszystko dobre co jest mi�o�cia dla Ciebie i drugiego cz�owieka ale nigdy nie bierz odpowiedzialno�ci za jego czyny czy decyzje. Za to odpowiada on sam. Ka�dy posiada sumienie i pewn� drog� �ycia. Ka�dy z osobna jest za siebie odpowiedzialny. Co do ludzi i ich postrzegania �wiata. Co�, nie daj sobie odbiera� przez innych szcz�cia....i powiedz to samo bratu.Smile

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12077

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 8