Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
infoteka

Zobacz temat

czuje co� do mnie czy nie...
Spotykam si� od roku z jednym facetem, nie mowie ze zale�a�o mi na nim od pierwszego spotkania ale od jakiego� p� roku strasznie mi na nim zale�y jednak on nic nie chce...

Je�dzi do mnie 300km i traci swoje pieni�dze bo to on za wszystko p�aci, sp�dza ze mn� czas i nie tylko uprawiamy seks...
zapyta�em go czy co� czuje to odpowiedzia� ze nie i nie chce zwi�zk�w z nikim, cho� jak pyta�em go pierwszy raz o to odpowiedzia� ze nie widzi zwi�zk�w na odlego��, ostatnio powiedzia�em ze chce sie przeprowadzi� w jego okolice ale on na to powiedzia� ze nie chce zwi�zk�w z nikim.
Zawsze jak sie widywali�my robi� dla mnie co� mi�ego, czego nie robi si� dla zwyk�ego kumpla czy zabawki do ruchania...

I teraz pytanie, czy je�dzi�by do mnie te 300km i sp�dza� ze mn� czas gdyby mu na mnie nie zale�a�o?

Zaznacz� ze on mieszka blisko Warszawy a jak wiemy tam nie trudno kogo� fajnego znale�� je�eli chodzi o seks wiec raczej tylko dla seksu si� ze mn� nie spotyka, prawda?


Prosz� wszystkich o jakie� zdanie na ten temat je�eli potrzeba wiecej informacji prosz� tak�e pyta� a odpowiem
Pozdrawiam.

Ps, przepraszam za takie niesk�adne pisanie ale ci�ko jest mi tak skleci� wszystko w paru zdaniach.

Czy mu zale�y czy nie?
Je�dzi do Ciebie 300 km, wi�c mu zale�y na Tobie! Widocznie lubi z Tob� ''nie tylko uprawia� seks'', mo�e lubi z Tob� pogada�, poby�...
Widzimy, �e mu zale�y, ale pytanie powinno brzmie� inaczej: ''Czy zale�y mu na mnie jako na partnerze'' i tu niestety sprawy si� komplikuj�. Nie wiem, czy jest on po jakim� zwi�zku, czy kto� go skrzywdzi�, zdradzi�. Ewidentnie nie chce si� z Tob� zwi�za� i nie reaguje nawet na Twoj� przeprowadzk�.

Reasumuj�c: zale�y mu na Tobie jako na przyjacielu, kumplu ect.
Ale to Ty powiniene� go zapyta� ''ej, Stary jak zacz�li�my si� spotyka� to powiedzia�e�, �e nie uznajesz zwi�zk�w na odleg�o��, a teraz kiedy chc� si� przeprowadzi� bli�ej Ciebie to mnie olewasz! Co si� zmieni�o przez ten ostatni rok?!''

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12077

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 2