Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
infoteka

Zobacz temat

Co robi�?
Nadszed� czas, abym podzieli� si� z kim� moj� histori�. Niezwykle trudno mi o tym pisa�, gdy� nie lubi� zag��bia� si� w "uczucia". Czuje si� wtedy zdo�owany, jednak do rzeczy. Jestem Kacper, od oko�o roku podoba mi si� m�j kolega. Ba. Kocham go. Czasami jest lepiej, czasami gorzej, ale nigdy o tym uczuciu nie zapominam. M�j kolega tak naprawd� nim nie jest. Jeste�my dla siebie najlepszymi przyjaci�mi, on m�wi mu o wszystkim, ja r�wnie� staram si�, jednak o tym jako� mi trudno. C�, od kiedy go kocham, pr�buj� si� zbli�y�, jako� przytuli�, dotkn��. Skutecznie, on raczej jest "dotykliwy" jakkolwiek to brzmi. Cz�sto mnie dotyka, ja jego. Mo�ecie pomy�le�:" Kolejny, kt�ry chce porucha�", jednak, je�li mia�bym wybiera�,wola�bym do ko�ca �ycia by� wstrzemi�liwy seksualnie, ni� nie zazna� jego mi�o�ci. Rozpisuje si�, ju� ko�cz�- podsumowuj�c, kocham go nad �ycie, jednak nie wiem co mam robi�. Moje pr�by chyba uznaje za zabaw�, gdy on robi mi jakie� "kawa�y" ja staram si� go d�ga� w brzuch, cho� ostatnio staram si� w ni�sze partie. Jemu jak najbardziej si� to podoba, mi �rednio. Walka z w�asnymi uczuciami i jakie� podchody s� strasznie trudne. Mo�ecie mi co� poradzi�? Dodam, �e na pocz�tku maja wyje�dzamy na siedmiodniow� wycieczk� szkoln�, je�li to co� pomo�e. Poradzicie mi co mam robi�, inwestowa� w to uczucie, czy raczej zapomnie�, a je�li tak, to jak?
Przepraszam za jakikolwiek be�kot, chcia�em przekaza� to co mog� w jaki� kr�tki spos�b. :/

Hmm mo�e jakie� "przypadkowe" wywo�anie rozmowy o homo? Jak powie, �e nie ma nic do tego to jest szansa, �e te� jest, a je�li powie, �e nie toleruje to raczej nie ma si� co �udzi�. P�ki co nic innego nie przychodzi mi do g�owy.

On jest niby tolerancyjny, chocia� czasami si� �mieje z orientacjiSad

Wsp�czuj� Ci. Sam mam podobny problem i r�wnie� nie wiem co mam z tym zrobi�. Je�li chcesz pogada� odezwij si� na priv.


Edytowane przez beautifuldisaster dnia 13-05-2015 22:07
Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12077

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 8