Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
zakaz

Zobacz temat

B�l po seksie analnym
Cze��, mam pytanie do bardziej do�wiadczonych, czy po Waszym pierwszym seksie analnym z m�czyzn� bola�a Was na drugi dzie� (�e tak brzydko powiem) dupa? Og�lnie czy po udanym seksie z m�czyzn� te� na drugi dzie� boli?

Nie �ebym zamierza� eksperymentowa� ale to pytanie mnie m�czy od paru lat Pfft

Szczerze mowiac mnie po pierwszym razie bolala tak samo za drugim i za trzecim.Teraz z partnerem uprawiamy srednio sex raz w tygodniu i na szcescie nic nas nieboli wiec te pierwsze stosunki jakos bedziesz musial wytrzymac pozniej juz bedzie wszystko dobrze.Polecam delikatny sex na poczatek i czuly

Jestem nieaktywny, nie wiem czy bedzie bola�o?Shock

boj�c si� tracimy najpi�kniejsze chwile swego �ycia Grin

a tak na powa�nie to podstawowa zasada nie spinaj si� przed tym tak, pomy�l o czym� przyjemnym i daj si� ponie�� emocjom, a co do smarowania, to wiadomo zawsze upraszcza Grin

Sex analny Hmm...
M�j pierwszy by� nie udany by�em tak spi�ty �e nawet si� we mnie nie wbi� :-P
Ale poczyta�em i jak wiedzia�em wszystko o przygotowaniu si� to by�o �wietnie generalnie najgorsze jest pierwsze wej�cie a dalej to ca�kiem przyjemnie :-)

Dwie zasady kt�re stosuje (troch� pracoch�onne :-P )
1) Lewatywa parokrotna do momentu kiedy p�yn zwrotny b�dzie praktycznie bez niespodzianek :-P
2) Dwie tabletki no-spy minimum 45 minut przed stosunkiem do 2 godzin

Takie post�powanie zapewnia aktywnemu czysto�� stosunku do tego stopnia �e je�li macie do siebie zaufanie to mo�na i bez zabezpieczenia ale przed trzeba mimo wszystko sprawdzi� ;-) A no-spa jest lekiem rozkurczowym dzi�ki czemu b�l jest tylko przy pierwszym wej�ciu i to taki to prze�ycia a ka�de kolejne to sama przyjemno�� r�wnie� dla pasywa i ch�opcy pami�tajcie smarowanie to podstawa i dobra gra wst�pna wi�c nie pomijajcie tego wa�nego elementu :-)


Edytowane przez arek1994 dnia 29-01-2013 16:08
jackboy ja ba�em si� spr�bowa� bli�szej relacji z m�czyzn� i jak spr�bowa�em tak ju� zosta�em wi�c mo�e czasem warto zaryzykowa� ? Ja stwierdzam �e warto a Ty ? Smile

jackboy piszesz, �e masz nadziej�, ale jednocze�nie si� boisz - je�li nie b�dziesz pr�bowa� pokona� b�lu i strachu, to nici z tej nadziei.. Sad

je�li masz mnie na my�li, to pisz Pfft

spoko hehe Pfft

spoko Wink

Czekam na wiadomo�� Cool

Przede wszystkim nale�y powiedzie�, �e nie wszystkie pary homoseksualne uprawiaj� seks analny. Kiedy� czyta�em, �e oko�o 30 % par tego nie robi. Wi�c je�li kto� nie chce, to niech tego nie robi. Nie trzeba wpisywa� si� we wzorzec tworzony przez wi�kszo�� gej�w.

Zawsze troch� boli Grin w ko�cu ty�ek ma troszk� inny przeznaczenie hi hi SmileCool

Przeskocz do forum:

U�ytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12077

Aktualnie zarejestrowanych online (0) :

Go�ci: 3