Witamy serdecznie na portalu Gaymateo.pl - pierwszym polskim normalnym gay portalu! Powiedz o nas swoim znajomym!
przyjazn

Zobacz temat

Ból po seksie analnym
Cześć, mam pytanie do bardziej doświadczonych, czy po Waszym pierwszym seksie analnym z mężczyzną bolała Was na drugi dzień (że tak brzydko powiem) dupa? Ogólnie czy po udanym seksie z mężczyzną też na drugi dzień boli?

Nie żebym zamierzał eksperymentować ale to pytanie mnie męczy od paru lat Pfft

Szczerze mowiac mnie po pierwszym razie bolala tak samo za drugim i za trzecim.Teraz z partnerem uprawiamy srednio sex raz w tygodniu i na szcescie nic nas nieboli wiec te pierwsze stosunki jakos bedziesz musial wytrzymac pozniej juz bedzie wszystko dobrze.Polecam delikatny sex na poczatek i czuly

Jestem nieaktywny, nie wiem czy bedzie bolało?Shock

bojąc się tracimy najpiękniejsze chwile swego życia Grin

a tak na poważnie to podstawowa zasada nie spinaj się przed tym tak, pomyśl o czymś przyjemnym i daj się ponieść emocjom, a co do smarowania, to wiadomo zawsze upraszcza Grin

Sex analny Hmm...
Mój pierwszy był nie udany byłem tak spięty że nawet się we mnie nie wbił :-P
Ale poczytałem i jak wiedziałem wszystko o przygotowaniu się to było świetnie generalnie najgorsze jest pierwsze wejście a dalej to całkiem przyjemnie :-)

Dwie zasady które stosuje (trochę pracochłonne :-P )
1) Lewatywa parokrotna do momentu kiedy płyn zwrotny będzie praktycznie bez niespodzianek :-P
2) Dwie tabletki no-spy minimum 45 minut przed stosunkiem do 2 godzin

Takie postępowanie zapewnia aktywnemu czystość stosunku do tego stopnia że jeśli macie do siebie zaufanie to można i bez zabezpieczenia ale przed trzeba mimo wszystko sprawdzić ;-) A no-spa jest lekiem rozkurczowym dzięki czemu ból jest tylko przy pierwszym wejściu i to taki to przeżycia a każde kolejne to sama przyjemność również dla pasywa i chłopcy pamiętajcie smarowanie to podstawa i dobra gra wstępna więc nie pomijajcie tego ważnego elementu :-)

Edytowane przez arek1994 dnia 29-01-2013 16:08
jackboy ja bałem się spróbować bliższej relacji z mężczyzną i jak spróbowałem tak już zostałem więc może czasem warto zaryzykować ? Ja stwierdzam że warto a Ty ? Smile

jackboy piszesz, że masz nadzieję, ale jednocześnie się boisz - jeśli nie będziesz próbował pokonać bólu i strachu, to nici z tej nadziei.. Sad

jeśli masz mnie na myśli, to pisz Pfft

spoko hehe Pfft

spoko Wink

Czekam na wiadomość Cool

Przede wszystkim należy powiedzieć, że nie wszystkie pary homoseksualne uprawiają seks analny. Kiedyś czytałem, że około 30 % par tego nie robi. Więc jeśli ktoś nie chce, to niech tego nie robi. Nie trzeba wpisywać się we wzorzec tworzony przez większość gejów.

Zawsze trochę boli Grin w końcu tyłek ma troszkę inny przeznaczenie hi hi SmileCool

Przeskocz do forum:

Użytkownicy sewisu:

Zarejestrowanych: 12082

Aktualnie zarejestrowanych online (3) :

Gości: 10